1

0

4.

FBC Žraloci Příbram - Wizards DDM SO Praha 10 C 11:10pn
branky: 9. Milan Štěrba, 10. Adam Špička, 11. Milan Štěrba, 26. Marek Roubíček, 31. Michal Soukup, 34. Michal Soukup, 34. Michal Soukup, 36. Adam Špička, 40. Michal Hošek, 42. Michal Soukup, N Milan Štěrba - 8. Jakub Gavenda, 14. Ladislav Heřmánek, 15. Matěj Hosperger, 16. Filip Čáka, 18. Matěj Hosperger, 23. Jaroslav Šejvl, 33. Filip Čáka, 35. Matěj Hosperger, 41. Filip Čáka, 42. Antonín Šiška; rozhodčí: Ondřej Němec - Štěpán Kinkor; vyloučení: 2 + Lukáš Stejskal OS:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Vojtěch Kačer ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 3:3, 1:3, 6:4
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #82 Milan Štěrba a vstřelil rozhodující gól (11:10).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 C hráč #5 Antonín Šiška , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 C hráč #8 Jaroslav Šejvl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #24 Jan Petřík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #17 Michal Hošek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 C hráč #4 Ladislav Heřmánek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:47 GÓL FBC Žraloci Příbram! 10:10
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #24 Jan Petřík (10:10)
41:11 Timeout FBC Žraloci Příbram
41:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 9:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #5 Antonín Šiška, asistoval #7 Jakub Rohn (9:10)
40:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 9:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #19 Filip Čáka, asistoval #21 David Munk (9:9)
39:43 Vyloučen hráč #26 Dominik Černý družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:15 GÓL FBC Žraloci Příbram! 9:8
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #17 Michal Hošek, asistoval #87 Michal Soukup (9:8)
37:51 Vyloučen hráč #6 Matěj Kolář družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za hra na zemi
36:26 Vyloučen hráč #4 Ladislav Heřmánek družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
35:14 GÓL FBC Žraloci Příbram! 8:8
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #38 Adam Špička, asistoval #87 Michal Soukup (8:8)
34:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 7:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #3 Matěj Hosperger, asistoval #7 Jakub Rohn (7:8)
33:40 GÓL FBC Žraloci Příbram! 7:7
33:09 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:7
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #17 Michal Hošek (6:7)
32:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 5:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #19 Filip Čáka, asistoval #5 Antonín Šiška (5:7)
30:22 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:6
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup bez asistence (5:6)
30:21 Vyloučen hráč #5 Antonín Šiška družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za vysoká florbalka
29:21 Vyloučen hráč #45 Lukáš Stejskal družstva FBC Žraloci Příbram - osobní trest
29:21 Vyloučen hráč #45 Lukáš Stejskal družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nesportovní chování
25:19 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:6
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #17 Michal Hošek (4:6)
24:05 Vyloučen hráč #5 Antonín Šiška družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za špatné střídání
22:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #8 Jaroslav Šejvl, asistoval #19 Filip Čáka (3:6)
17:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #3 Matěj Hosperger, asistoval #5 Antonín Šiška (3:5)
15:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:4
14:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:3
13:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #4 Ladislav Heřmánek, asistoval #5 Antonín Šiška (3:2)
10:09 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #82 Milan Štěrba, asistoval #2 Vojtěch Kačer (3:1)
09:16 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #38 Adam Špička, asistoval #17 Michal Hošek (2:1)
08:07 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #82 Milan Štěrba, asistoval #26 Dominik Černý (1:1)
07:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #11 Jakub Gavenda, asistoval #7 Jakub Rohn (0:1)