0:11
    Radek OBERMAYER
    (Soukup)

FbC Engineers - FBC Žraloci Příbram 0:11
branky: 4. Dominik Černý, 5. Marek Roubíček, 5. Jakub Miček, 11. Michal Hošek, 27. Marek Roubíček, 32. Dominik Černý, 34. Milan Štěrba, 38. Dominik Černý, 40. Milan Štěrba, 43. Marek Roubíček, 45. Radek Obermayer; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Jan Pyšvejc -11 - Petr Šimon ?; po třetinách: 0:4, 0:1, 0:6
44:19 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:11
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #35 Radek Obermayer, asistoval #87 Michal Soukup (0:11)
42:10 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:10
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #87 Michal Soukup (0:10)
39:58 Vyloučen hráč #7 Martin Štrof družstva FbC Engineers na 2 minuty za nesportovní chování
39:38 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:9
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #82 Milan Štěrba, asistoval #87 Michal Soukup (0:9)
38:50 Počet diváků: 4
38:36 Zápas se pomalu chýlí ke konci, sympatický výkon družstva Engineers zatím na nebezpečné žraloky z Příbrami nestačí.
37:16 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:8
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #87 Michal Soukup (0:8)
33:13 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:7
31:04 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:6
26:16 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:5
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #17 Michal Hošek (0:5)
17:50 Vyloučen hráč #88 Pavel Khunt družstva FbC Engineers na 2 minuty za sekání
10:29 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #17 Michal Hošek, asistoval #19 Marek Roubíček (0:4)
04:30 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #9 Jakub Miček, asistoval #5 Tomáš Čajan (0:3)
04:15 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček bez asistence (0:2)
03:58 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #24 Jan Petřík (0:1)