2
    Zdeněk VYHNÁNEK
    vysoká florbalka

Florbalová akademie MB - Kralupy Wolves 1:2
branky: 42. Aleš Tůma - 26. Kristián Malík, 28. Kristián Malík; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 4 + Michal Stehlík 4:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon 16, Radovan Kopuletý 23 - Omar Hammami 26; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:0
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): I přes to, že jsme ze hri měli více, pouštěli jsme soupeře do nebezpečných akcí. Naštěstí soupeř tyto šance nevyužil. Děkujeme soupeři a rozhodčím.
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Vedoucí): Soupeř víc ve hře s míčkem, přesto přetahovaná a drama do poslední vteřiny. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:18
59:55 Síly na hřišti jsou vyrovnány a výsledek se už zřejmě měnit nebude.
59:38 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká florbalka
59:23 Stehlík netrefuje zcela odkrytou bránu.
58:51 Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
58:46 Naši hrají v šesti.
58:04 U míčku jsou hosté, naši zatím nemůžou jít do šesti.
57:34 Timeout Florbalová akademie MB
57:34 Další střela prosvištěla kolem naší brány.
56:15 Kopuletý vyráží další nebezpečnou střelu hostů.
54:54 Zatím se domácímu týmu daří bránit toto oslabení.
52:28 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost
52:27 Hromadná srážka na hřišti. Někteří hráči se ztěžka zvedají.
51:57 Další povedený zákrok našeho gólmana.
50:54 Míček získávají hosté, dostávají se do dobré střelecké pozice, ale balónek nakonec končí nad bránou.
49:11 Snažíme se střílet, ale v tom chaosu před bránou nějak netrefujeme...
47:47 Hostům to tentokrát nevyšlo ani z dorážky.
46:23 Michálek prověřil domácího gólmana a ten uspěl.
45:14 Vyhnánek doběhl až Hammamiho bráně a trefil boční síť.
43:55 Prudká střela hostujícího hráče zblokována jedním z našich obránců.
42:44 Janouch nezpracoval míček před naší bránou, takže se skóre nemění.
41:00 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #14 Albert Vocel (1:2)
41:00 Přestože se u balónku v úvodu třetí třetiny drželi více hostující hráči, nakonec je to boleslavský tým, který se raduje ze svého prvního dnešního gólu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
39:44 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #27 Jiří Krouský.
37:42 Ulmanovi se podařilo vybojovat míček, ale Stehlíkova střela šla tentokrát moc nízko. Chtělo by to najít zlatou střední cestu.
36:42 Ani za ideálních podmínek netrefujeme bránu.
34:54 Tůma vyhrává souboj u mantinelu, nahrává Stehlíkovi a ten přestřeluje bránu hostujícího celku.
34:01 Velice snadno nyní ztrácíme míček a je jen štěstí, že skóre zatím zůstává beze změny.
32:38 Dobrý střelecký pokus Tůmy.
32:10 Hosté zvýšili herní tempo a zdá se, že domácí přestávají stíhat.
30:10 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
29:18 Tato kombinace si gól rozhodně zasloužila, ale když netrefíme bránu...
28:32 Tůma se pokusil dostat míček k Stehlíkovi, ten ovšem přihrávku nezpracoval a na střelu tak ani nedošlo.
27:52 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #88 Jan Michálek (0:2)
27:28 Domácí se snaží blokovat střelecké pokusy hostů. Po souboji u mantinelu budou rozehrávat Kralupy.
25:55 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #6 Jakub Kocourek (0:1)
25:55 Hosté využívají početní převahy a prozatím se ujímají vedení v zápase.
25:29 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
24:25 U balónku se drží hosté. Pomocí přesných nahrávek se dostávájí až před naši bránu a Šimon si připisuje další úspěšný zákrok.
22:29 Hosté se konečně rozstříleli, zatím ale pálí pouze do Šimona.
21:53 Chvílemi to vypadá, že přesilovku hrají spíše Kralupy.
21:19 Vyhnánek teď vymyslel zajímavou přihrávku, škoda jen, že jeho spoluhráči zakončení nevyšlo.
21:07 I ve vlastním oslabení jsou hosté schopni ohrozit domácí bránu.
20:00 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 První třetinu domácí dohrávali v šesti při odloženém vyloučení a nyní si zahrají přesilovku.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:32 Vyhnánek trefuje hostujícího gólmana.
19:15 Poslední minuta první třetiny nabízí zajímavé situace, ovšem pořád bez gólového zakončení.
18:13 V souboji u mantinelu nakonec úspěšnější hosté.
16:56 Nebezpečná šance hostů, ale Stehlíkovi se podařilo střelu v poslední chvíli zblokovat.
16:07 Vyhnánek zblokoval soupeřovu střelu.
15:18 Hosté trefují pouze boční síť Šimonovy brány.
15:05 Vyloučen hráč #47 Michal Macků družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
13:28 Šimon chytá další nahození na bránu a hosté tak nedostávají šanci dorazit míček za jeho záda.
12:45 Výborný zákrok domácího gólmana.
11:01 Domácím se podařilo ubránit přesilovku. Stav utkání je stále 0:0.
10:35 Vyhnánek se zatím drží u míčku a tím svému týmu výrazně pomáhá.
09:06 Po faulu Ulmana si hosté zahrají v početní převaze.
09:01 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
08:33 Staticky kombinujeme u vlastní brány, z toho žádná zajímavá akce nevznikne.
07:58 Hammami nyní zasahovat nemusel, střela šla vysoko nad bránu.
06:26 První větší ohrožení brány hostů gól nepřineslo.
03:51 Tempo hry se pomalu začíná zvyšovat. Zatím však mají gólmani klid, nikdo se k pořádné střele nedostal.
02:24 Hosté se pomocí dlouhých přihrávek propracovali až před bránu MB, nicméně k zakončení se již nedostali.
01:31 Domácí kombinují u vlastní brány.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání ve prospěch hostů.
00:00 Dobré odpoledne, vítejte u sledování online zápisu z utkání 3. kola Poháru Českého florbalu mezi FA MB a Kralupy Wolves.