58
  • 58 57:15
    Pardubice

FBC Česká Lípa - SOKOLI Pardubice 4:2
branky: 8. Albert Kouba, 9. Tomáš Pšenička, 33. Václav Vavruška, 51. Tomáš Pšenička - 23. Ralfs Polis, 45. Radek Drba; rozhodčí: Jan Brejcha - Jakub Cigl; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 237; zásahy brankářů: Jan Dvořák 13 - Martin Haleš 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Trčka Vladimír (Trenér): Od nás dnes poctivý výkon směrem do defenzivy s výjimkou prvních 10 minut druhé třetiny. Směrem dopředu bylo také dost šancí, mrzí 4 neproměněné přesilovky. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00 Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér): Opakovně se nám nepovedl vstup do zápasu, i když víme, že si to nemůžeme dovolit. První třetinu jsme promarnili ještě někde na cestě. Pak se hra zlepšila, ale dnes jsme se extrémně nadřeli na vytvoření si střdleckých příležitostí a když už jsme se do nich dostali, nebyli jsme dostatečně důslední. Domácí hráli efektivně, potrestali naše chyby a vedení si na konci třetí třetiny pohlídali.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:11 Pardubice si stále přihrávají okolo obrany domácích.
57:15 Timeout SOKOL Pardubice
57:15 Hosté v šesti.
55:06 Domácí si připravují útočnou kombinaci.
53:57 Lípa ve velké šanci.
52:08 Vyloučen hráč #96 Maxmilián Škoda družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za hra bez florbalky
52:08 Domácí další přesilovku zahajují u brankoviště hostů.
50:59 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #90 Tomáš Pšenička, asistoval #30 Vladimír Trčka (4:2)
50:37 Pšenička střílí vysoko nad.
49:17 Pardubice se snaží dostat do zakončení, ale zatím bez úspěchu.
47:16 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
45:06 Krásná kombinace hostů končí v rohu.
44:32 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #47 Radek Drba, asistoval #11 Přemek Pakosta (3:2)
43:56 Pardubice se ženou do protiútoku.
42:50 Pardubice u míčku.
40:01 Úvodní buly vyhrála Česká Lípa.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:19 Domácí v poklidu dohrávají druhou třetinu.
38:06 Domácí rozehrávají na polovině hřiště.
36:32 Štěrba zazvonil na tyč.
35:57 Domácí obstřelují branku pardubic.
34:46 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
34:05 Domácí si zahrají další přesilovku.
32:48 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
32:31 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #1 Jan Dvořák (3:1)
31:27 Vyloučen hráč #60 Filip Šedivý družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
28:45 Domácí zahajují druhou přesilovou hru.
28:38 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za držení
27:15 Hosté rozehrávají kousek od brankoviště domácích.
25:03 Buly v rohu hřiště vyhrávají domácí.
23:36 Další skvělý zákrok Dvořáka.
22:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #48 Lukáš Prix (2:1)
21:21 Vyloučen hráč #23 Václav Drahoš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:26 Dobrý zákrok Dvořáka.
18:44 Domácí u míčku na své polovině, Jirsa posílá dlouhý balon do rohu na Vavrušku, který je faulován.
17:46 Za celou přesilovku se Haleš ani jednou nedotkl míčku.
16:29 Zatím stále na míčku hosté.
15:42 Vyloučen hráč #2 Ralfs Polis družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
15:35 Domácí v šesti a rozhodčí paži vzhůru.
12:35 Domácí zakládají novou útočnou kombinaci.
11:00 Pardubice v útočných pozicíh se nemohou dostat do zakončení.
08:36 Po druhé obdržené brace, se hosté po hlavě vrhli do útoku.
08:26 GÓL FBC Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #90 Tomáš Pšenička bez asistence (2:0)
07:08 Po první brance domácích vyhrávají buly hosté.
07:07 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Albert Kouba, asistoval #55 Jakub Jirsa (1:0)
04:55 Vavruška v obrovské šanci.
04:19 Domácí na míčku, snaží se dostat do útoku, ale hosté zatím skvěle brání.
02:27 Zatím můžeme pozorovat obrovské šance na obou stranách.
01:56 Domácí ubránili brankovou šanci hostů a jdou si vystřídat.
00:51 Kopič získává na vlastní polovině míček a jde do zakončení.
00:00 Dobré odpoledne vážení florbaloví diváci, vítáme vás u dnešního textového přenosu.