• 57 56:04
    14:7
    (Melník)

1. FBK Eagles Orlová - FbK Horní Suchá 14:7
branky: 4. Tomáš Bečka, 6. Lukáš Louda, 10. Tomáš Macurák, 18. Tomáš Bečka, 27. Jakub Sasyn, 30. Lukáš Louda, 32. Tomáš Macurák, 41. Jakub Sasyn, 43. Jakub Sasyn, 45. Lukáš Louda, 49. Martin Tököly, 53. Jakub Sasyn, 54. Pavel Kubla, 55. Adam Kučera - 4. Ondřej Melník, 12. Filip Krajíček, 27. Piotr Stolecki, 30. Martin Kutáček, 31. Filip Tomanec, 49. Ondřej Melník, 57. Filip Tomanec; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:6; využití: 4:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Vít Brož 12, Marek Plhal 4 - Filip Plíhal 18; po třetinách: 4:2, 3:3, 7:2
60:00 Komentář domácích Louda Lukáš (Trenér): Dvě třetiny se nám nepodařilo odskočit na více než 3 branky a soupeř nám vždy po nějaké chybě dal gol. Ve třetí třetině se nám díky přesilovce podařilo již odskočit a pak už to byl takový hůra florbal nohoru dolu na obě strany, který musel diváky bavit. Rozhodčí dnes klobouček. Zapískali velmi dobře a dokázali udžet horké a vyhrocené derby v poklidu dohrát do konce bez větších emocí a nějakých zbytečný zranění. Marek v brance premiéra a super a Maco premiový gol = nádhera. Děkuji všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí): Těžký zápas, především naší nedisciplinovastí jsme si zápas prohráli. Soupeř velmi efektivní a v křeči, kterou jsme předvedli v 3 třetině ještě podtrhl skvělým výkonem domácí golman. Co už ponaučení a musíme se zase zvednout. Děkujeme soupeři divákům rozhodčím. n
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:59 Je konec. Orlová vítězí a připisuje tři body.
59:55 Tomáš Milerský po levém mantielu to ještě zkoušel, ale Plíhal byl připraven.
59:41 Zdravím i Vojtu Balnara, Balny, si legenda.
59:40 Zdravím Ondru Babiše, Ondro, ahoj!
59:11 Kříž vyslal svou pumelici na bránu, Plíhal připraven.
58:50 Toköly krásně a čistě zastavil Henslera, který se vydal na útočnou zteč po pravém křídle.
58:05 Plhal vychytal samostatný únik Kutáčka!
56:04 GÓL FbK Horní Suchá! 14:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Filip Tomanec, asistoval #7 Ondřej Melník (14:7)
56:04 Melník z rohu našel volného Tomance, který si naběhnul na střed a propaluje Plhala.
55:35 Plhal a monstersave! A teď aplauduje celá hala! Hensler měl gólovku na zlatém podnose, ale domácí brankář tygřím skokem se stačil přesunout a vyčapat.
54:37 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 14:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #4 Jan Lukáš (14:6)
54:37 Další branka domácích! Lukáš našel rozběhnutého Kučeru, který nachytal Plíhala na přední tyčce.
53:35 Plhal si připisuje těžký zákrok poté, co vychytal bombu Krajíčka.
53:13 Orlová střídá brankáře. Nastupuje Marek Plhal, který si zachytá dnešní utkání.
53:12 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 13:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #96 Pavel Kubla, asistoval #9 Tomáš Macurák (13:6)
53:12 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Marek Plhal družstva 1. FBK Eagles Orlová
53:12 Orlová si teď hráče Horní Suché rozebrala do prvočástic. Macurák zpoza brány našel na středu Kublu, který propaluje Plíhala.
52:54 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 12:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Jakub Sasyn, asistoval #88 Adam Kučera (12:6)
52:54 Sasyn má formu jak řemen! Kučera doleva na mantinel Sasynovi a ten dneska pálí ostrými! Ostrostřelec!
52:30 Vyloučen hráč #18 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za opakované přestupky
52:30 Krajíček fauloval vícekrát než by se rozhodčím líbílo a Orlová má k dispozici další přesilovou hru.
52:14 Hensler to vzal středem, kde měl dálnici lepší jak D1, ale svůj pokus poslal mimo bránu. Horní Suchá má šance, ale trápí ji koncovka.
51:29 Melník se objevil sám na středu, ale těsně míjí horní roh domácí brány.
51:16 Pleva zablokoval pokus Kutáčka.
50:40 Kříž z hotspotu míjí tři tyče, to byla šance.
50:21 Tököly to myslel dobře a hned z první hledal Loudu, který nabíhal na střed, ale Melník přihrávku dokázal zblokovat.
49:10 Krásný moment fairplay ze strany Horní Suché. Rozhodčí nařídili trestné střílení proti Orlové, ale Večeřa sám přišel a nájezd odvolal, klobouk dolů.
48:40 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 11:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #32 Lukáš Louda (11:6)
48:40 Louda měl na sebe tři protihráče a stejně se dokázal dostat na volný střed, kde předložil Tökölymu a ten rychlým a přesným švihem propaluje Plíhala.
48:35 Sasyn tentokrát míjí ze své oblíbené pozice, škoda.
48:03 GÓL FbK Horní Suchá! 10:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #28 Martin Kutáček (10:6)
48:03 Kutáček ze středu našel u tyčky volného Melníka, který nastavil čepel a poslal míček za záda Brože.
47:35 Koupelny Adam Krmášek jsou dneska v kurzu, tentokrát to pocítil Kaláb.
46:37 Fantastický Brož!! Melník krosem našel Večeřu u druhé tyčky, ale Brož doslova tygřím skokem se stihnul přesunout a chytit pokus Večeřy.
45:52 Čtvrtlík se dostává do hry a hned byl ve velké šance, když šel sám na Brože, nicméně Kubla se stačil vrátit a zastavit postup hostujícího hráče.
44:42 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 10:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #18 Jakub Sasyn (10:5)
44:42 Čepovaná desítka! Sasyn hlava nahoře, přehled, našel rychlým krosem Loudu, který byl sám na druhé straně a trefuje odkrytou Plíhalovu bránu.
44:35 Brož fantasticky proti střele Mrózka z vrcholu.
44:32 Marek Krmášek si mezi nohama prohodil Krajíčka, zastavovat Marka Krmáška musel v obraně Stolecki.
42:44 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 9:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Jakub Sasyn, asistoval #6 Adam Krmášek (9:5)
42:44 Hattrick pro Sasyna! Klobouky a čepice dolů, dámy a pánové! Adam Krmášek opět našel Sasyna, který měl dneska dobrý sex, tak má formu.
42:17 Večeřa v oslabení basebalově odpaluje přes všechny čáry. Orlová pokračuje v přesilovce.
40:46 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 8:5
40:46 Adam Krmášek z rohu našel Sasyna, který v "mezikruží" propaluje svou pumelicí Plíhala!
40:31 Sasyn míjí levou tyčku hostující brány!
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Orlovou. Na buly to teda máme 3:0.
40:00 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za zvedání florbalky
40:00 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
40:00 Orlová má k dispozici mnoho času v přesilové hře. Hensler měl dvojnásobné vyloučení na konci druhé třetiny a Orlová bude mít k dispozici téměř 5 minut.
40:00 Dnešní utkání sleduje 95diváků! Děkujeme.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:36 Plíhal se hodně musel natahovat, aby udržel pokus Adama Krmáška, který mířil do jeho protipohybu.
38:59 Vyloučen hráč #18 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vysoká florbalka
38:59 Došvih Krajíčka skončil v hlavě Kubly a Orlová bude mít k dispozici další přesilovou hru.
38:24 No, zajímavý florbal. Občas to vypadá na MMA, občas na sport v dřevorubectví. Manželky křičí, děti křičí. Emoce, proto ten sport hrajeme.
37:36 Stolecki sám na středu, ale nedokázal usměrnit pokus Večeřy na bránu.
37:12 Na druhé straně se rozběhnul Tomanec, který taky poslal prudkou jedovku, Brož úspěšně zasahuje. Zlaťák ten brankář.
36:32 Plíhal chytá přízemní pumelici Kříže z poloviny.
35:42 Oba týmy hrají v plném počtu.
35:12 Cítím průser. Emoce stoupají na obou stranách a je to velmi emotivní. Florbal a rap, kundy a swag. Jedeme dál.
34:24 Adam Kučera běžel sám na Plíhala, který už byl dole, tak ho domácí kapitán snažil přelobovat a vyšlo by to, kdyby nebyla proti horní tyčka hostující svatyně.
33:42 Vyloučen hráč #2 Marek Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
33:42 Emoce stoupají a rukavice byly dole! Vzájemný souboj, který už připomínal skoro prvky MMA končí vzájemným vyloučením na obou stranách.
33:27 Marek Krmášek vymíchal Kalába a sklízí ovace domácí střídačky.
32:47 Plíhal konečkama prstů vytahuje projektil Lukáše od mantinelu, to mělo gólové parametry.
31:56 Tomáš Milerský už dával gólason, ale bohužel neplatí pro postavení v malém brankovišti, skóre se protentokrát teda nezmění.
31:43 Tomáš Milerský sám na středu, ale míjí levou tyčku hostující brány.
31:02 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #9 Tomáš Macurák, asistoval #12 Matyáš Pleva (7:5)
31:02 Marek Krmášek zamíchal míčkem, předložil Macurákovi, který do toho prostě plácnul a míček zapadnul za záda Plíhala, Orlová opět odskakuje o dvě branky.
30:20 GÓL FbK Horní Suchá! 6:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Filip Tomanec, asistoval #12 Milan Mašurka (6:5)
30:20 Gólové dostihy pokračují. Mašurka posunul na rozběhnutého Tomance, který utekl obraně domácích a střelou na vzdálenější tyč překonává Brože.
29:45 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:4
29:45 Gól do zlaté helmy! Sasyn hned z první našel rychlým krosem Loudu, který z první vymetá levý roh Plíhalovi brány.
29:09 GÓL FbK Horní Suchá! 5:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Martin Kutáček, asistoval #17 Václav Večeřa (5:4)
29:09 Večeřa si počkal u mantinelu na pohyb Kutáčka, který naběhnul na střed, což domácí nezachytili a Kutáček trefuje volný prostor v domácí bráně.
28:42 Adam Krmášek svou dělovku posílá do ramena Plíhala!
28:17 Kaláb se snažil dostat k volnému míčku, ale v rozhodující chvíli promáchnul.
27:24 Večeřa z otočky trefuje levou tyčku domácí svatyně!
26:39 GÓL FbK Horní Suchá! 5:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Piotr Stolecki, asistoval #7 Ondřej Melník (5:3)
26:39 Melník poslal střílenou přihrávku na bránu domácích, která trefila Kublu do nohou, paradoxně se míček dostal k volnému Stoleckému, který stál sám u tyčky a překonává Brože.
26:08 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:2
26:08 Pátá, právě teď odbila! Kučera našel na vrcholu Sasyna, který svou pumelicí propaluje všechny a všechno!
25:43 Adam Krmášek trefuje bránícího Večeřu, který zároveň míček odpaluje přes všechny čáry.
25:19 Vyloučen hráč #12 Milan Mašurka družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
25:19 Dřevorubecká vražda z dílny Milana Mašurky a Orlová má k dispozici přesilovou hru!
24:11 Večeřa nahazoval před bránu domácích, trefil nohy Plevy, od kterých se míček kutálel za Brože, ale domácí brankář byl připraven.
23:57 Tomanec trefuje tyčku domácí svatyně!
23:30 Brož vyráží prudkou střelu Stoleckého.
23:05 Hensler zablokoval pokus Kučery.
22:24 Jde vidět, že jsme v Orlové. Opět došlo ke krádeži, kde hrál hlavní roli Kříž, který čistě ukradnul míček z čepele Kutáčka. Čistá čórka.
21:41 Sprinterský souboj Henslera s Kublou vyšel vítězně pro Kublu, který se vrátil a odpálil Henslerovi míček přímo z čepele.
20:25 Lukáš to zkoušel z vrcholu se prosadit, ale trefil pouze nohy bránicího Melníka.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Orlovou.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:57 Plíhal ramenem vyráží pokus Adama Kučery!
19:37 Kutáček mířil od mantinelu na vzdálenější tyč, ale Brož si pohlídal prostor mezi nohou a tělem.
19:02 Hensler trefil pouze clonícího Kalába před domácí bránou. Domácí teda mají nového hráče, vítej, Patriku.
18:46 K horkému bramboru - jinými slovy k míčku se ve velkém brankovišti ve změti těl dostal Krajíček, který to zkusil na bránu, trefil nohy Brože.
17:35 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #88 Adam Kučera (4:2)
17:35 Radost pohledět.  Kučera našel volného Bečku, který se obtočil a vymetá levý roh hostující brány!
17:00 Tomanec hledal před Brožem někoho ze svých spoluhráčů, ale tam nikdo nebyl a našel pouze čepel Adama Krmáška, který uklidňuje hru pro domácí barvy. Míček zadarmo.
16:03 K Macurákovi se dostal kulatý nesmysl a domácí hráč je dnes při chuti, tak to zkusil příklepem, ale trefuje pouze boční síť hostující brány.
15:33 Kubla se dostal k dorážce, ale vyprášil pouze betony Plíhala. Plíhal teď drží Horní Suchou na dostřel.
15:20 Stolecki zablokoval bombu Tomáše Milerského, podle výrazu Stoleckého to vypadá, že neprožívá zrovna radostné okamžiky.
14:16 Louda sám před Plíhalem se snažil trefit volný prostor mezi nohama, ale trefil pouze nohy Plíhala.
13:23 Večeřa mohl zakončovat do odkryté brány, ale to by Orlová nesměla mít Tökölyho, který rychle přeskočil a zblokoval střelu hostujícího forvarda.
12:57 Macurák při chuti po vstřeleném gólu, tak to zkusil od pravého mantinelu, ale míjí pravý roh hostující brány.
11:59 GÓL FbK Horní Suchá! 3:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (3:2)
11:59 Horní Suchá využívá přesilovou hru. Večeřa našel na středu volného Krajíčka, který natáhnul a střela tahem končí za zády Brože.
11:44 Mrózek z hrušky přestřeluje domácí bránu!
11:16 Brož konečkama prstů vytahuje pokus Krajíčka!
10:55 Emoce rostou i na tribuně. Na dnešní vyhrocený zápas dorazila plná hala a diváci dávají o sobě vědět. Oba fanouškovské tábory se navíc hádají mezi sebou. Dneska bude zábava.
10:14 Vyloučen hráč #18 Jakub Sasyn družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou
10:14 Horní Suchá si zahraje přesilovou hru. Sasyn si zahrál na basketbalistu a rozhodčí to ocenili za dvě minuty.
09:45 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #9 Tomáš Macurák, asistoval #5 Filip Bernatík (3:1)
09:45 Domácí slaví potřetí a je to prémierová branka v mužích! Bernatík našel před bránou Macuráka, který protečoval jeho pokus za záda Plíhala.
09:22 Večeřa ve velké šanci trefuje horní tyčku domácí brány! Hostující trenérský štáb nabádá své svěřence k větší trpělivosti.
07:59 Sasynovi chyběli centimetry k tomu, aby se zapsal mezi dnešní střelce, Louda dával kros na Sasyna, tomu trošku chybělo, tak snad příště.
07:24 Krajíček zkoušel štěstí od levého mantinelu, nicméně trefuje pouze bránicího Plevu.
06:50 Začíná se nám to pomalu hádat, emoce větší jak BigBrother v televizi.
06:28 Signál domácích zahrával Adam Krmášek, který hledal na středu Bečku, který si odskočil od svého obránce, nicméně Bečkovi míček přeskočil čepel.
05:24 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #8 Tomáš Kříž (2:1)
05:24 Orlová jde do vedení! Kříž dlouhým pasem našel rozběhnutého Loudu, který utekl všem, nacpal se před Plíhala a z bezprostřední blízkosti propaluje brankáře hostů.
04:39 Mrózek zkoušel své štěstí z výběhu, ale neseřídil mířidla, protože jeho pokus končí v rohu haly, Brož mohl zůstat v klidu.
03:57 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #90 Tomáš Milerský (1:1)
03:57 Krásná akce domácích a máme vyrovnáno! Milerský v rohu vymotal dva protihráče a poslal kros na levý mantinel na Bečku, který střelou na vzdálenější tyč překonává Plíhala.
03:29 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #18 Filip Krajíček (0:1)
03:29 Horní Suchá jde do vedení. Hosté proměnují úvodní tlak, kdy Krajíček vybojoval míček, poslal ho na zadní tyč, kde stál Melník a tomu stačila nastavit čepel.
02:57 Kříž byl sám, tak to vzal na sebe a vystřelil, jeho pokus míjí levou tyč hostující brány.
02:27 Fantastický Brož začíná čarovat. Kutáček byl sám před Brožem a zkusil ho přelobovat, ale domácí fantom skočil dozadu a konečkama prstů pokus vyráží.
01:58 Stolecki nabíhal před Brože, kam mířila i nahrávka od Kutáčka, ale Kubla stačil zblokovat přihrávku mimo dosah Stoleckého.
01:10 Večeřa nejspíše zamýšlel svůj signál ze standartky z rohu než tím, aby Melníka zahnal až k Plíhalovi.
00:45 Hensler se snažil probít k tomu, aby ohrozil Brože, ale Lukáš se dobře vrátil a ukradnul čistým způsobem míček.
00:01 Úvodní buly pro domácí!
00:00 Dobrý večer, vítejte u textového přenosu z dvanáctého kola Divize E, kde se utká domácí Orlová a hosté z nedaleké Horní Suché. Domácí Orlová aktuálně okupuje čtvrtou pozici, hosté ze Suché devátou pozici. Zápasy těchto týmů bývají často vyhrocené, tak uvidíme jaká dramata se dneska odehrají na hale Gymnázia v Orlové. Od komentátorského stanoviště Vás zdraví Lukáš Vaněk a Patrik Hájek.