• 59 58:13
    11:4
    (Hlaváč)

FBC Spartak Bílovec - FBC Mohelnice 11:4
branky: 6. Šimon Kouba, 10. Šimon Kouba, 12. Vojtěch Vavrečka, 16. Jakub Hlaváč, 20. Šimon Kouba, 24. Tomáš Kasinec, 27. Radim Richtár, 39. Vojtěch Vavrečka, 46. René Mikel, 56. Matěj Makový, 59. Matěj Makový - 2. Tomáš Novotný, 30. Jiří Šincl, 37. Tomáš Pudil, 48. Matěj Bizek; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Jakub Martinek 23 - Jan Hublar 28; po třetinách: 5:1, 3:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Konečně zápas, s kterým jsem spokojený. Kluci dnes předvedli sebevědomý výkon od začátku do konce utkání. Hodně nám pomohla 1. třetina, kterou jsme vyhráli 5:1 a po zbytek zápasu jsme pak hru více méně kontrolovali. Díky klukům za povedený zápas, fanouškům za parádní kulisu a soupeři za fair play hru.
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): No nic, byli jsme trapní. Víc jsme se hádali se soupeřem než hráli. Do obrany výsměch totální. Hrace Bilovce to dnes muselo bavit, protoze tolik prostoru jakeho jsme jim nechavali na nasi obrane polovine, to bych si taky rad nekdy dal. Opravdu vysmech nas vykon a stydim se za nas jak asi jeste nikdy. Ale i takove tvrde directy jsou nekdy potreba, my se z toho poucime a doma Bilovec porazime.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
58:13 GÓL FBC Spartak Bílovec! 11:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #68 Matěj Makový, asistoval #82 Jakub Hlaváč (11:4)
55:05 GÓL FBC Spartak Bílovec! 10:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #68 Matěj Makový, asistoval #69 Richard Műck (10:4)
50:30 Domácí střelili doprostřed brány.
49:17 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
48:43 Domácí trefili tyč.
48:23 Hosté vystřelili doprostřed brány.
47:43 GÓL FBC Mohelnice! 9:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #65 Tomáš Šalda (9:4)
47:01 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
45:07 GÓL FBC Spartak Bílovec! 9:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #17 Ivo Dohnal (9:3)
44:35 Domácí netrefili prázdnou bránu.
42:08 Domácí sřílí vedle.
40:24 Domácí střílí nad.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
38:53 Hosté trefují boční síť.
38:45 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #17 Ivo Dohnal (8:3)
38:06 Domácí střelili vedle.
36:53 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
36:09 GÓL FBC Mohelnice! 7:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil bez asistence (7:3)
35:33 Hosté vystřelili na bránu.
33:29 Napadající Kouba dělá hostům problémy.
30:20 Hosté rozehrávají standartku.
29:48 GÓL FBC Mohelnice! 7:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #52 Jan Procházka (7:2)
29:21 Hosté v plném počtu.
28:29 Domácí se nemůžou dostat k míčku.
27:52 Domácí v plném počtu.
27:12 Domácí jsou pod tlakem.
26:46 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #93 Tomáš Kasinec (7:1)
25:52 Vyloučen hráč #5 Marek Šmída družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nesportovní chování
25:29 Hostující hráč leží na zemi a drží se za hlavu.
24:22 Hosté rozehrávají standartku.
24:11 Domácí vystřelili na bránu.
23:10 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (6:1)
22:27 Domácí v plném počtu.
21:54 Hosté v plném počtu.
20:27 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kasinec družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:54 Vyloučen hráč #95 Michal Vaněk družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
19:17 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (5:1)
19:09 Domácí rozehrávají standartku.
17:43 Domácí brankář exelentně polapil gólovou situaci.
17:27 Hosté netrefili zařízení.
16:32 Hosté netrefili prázdnou bránu.
15:56 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #82 Jakub Hlaváč, asistoval #68 Matěj Makový (4:1)
14:16 Hostující hráč leží na zemi.
13:45 Hosté vystřelili z půlky.
13:44 Hosté netrefili prázdnou bránu.
11:26 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #71 Radim Richtár (3:1)
09:27 Domácí rozehrávají standartku.
09:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #93 Tomáš Kasinec (2:1)
07:49 Hosté se usadili v útočném pásmě.
07:03 Vyloučen hráč #26 Vít Hruška družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nesportovní chování
06:42 Domácí mají standartku.
05:36 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:1
05:19 Hosté netrefili bránu.
04:14 Domácí si vytvořili první větší šanci.
02:30 Domácí se dostávají do zápasu.
01:02 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný, asistoval #19 Jakub Weiss (0:1)