• 59 58:44
    7:2
    (Melník)

FBS Olomouc - FbK Horní Suchá 7:2
branky: 7. Bohdan Kopelec, 8. Tomáš Jelínek, 36. Tomáš Jelínek, 37. Igor Macháček, 38. Tomáš Jelínek, 52. Bohdan Kopelec, 54. Igor Macháček - 26. Václav Večeřa, 59. Filip Tomanec; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Martin Navrátil 16 - Filip Plíhal 30; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Kočiřík Lukáš (Trenér): Dnes ospale utkani, kdy od zacatku soupeř zavřel svou pulku a vyckaval na chyby. Tech nastesti neprislo dnes moc a dovedli jsme povinné 3 body domu. Jinak vlastne dnešek nemel velkých pozitiv ani negativ. Pristi tyden nas ceka tezky zapas v Bilovci , který bude doma urcite neprijemny. Makame dal . #hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
58:44 GÓL FbK Horní Suchá! 7:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Filip Tomanec, asistoval #7 Ondřej Melník (7:2)
56:33 Domácí zakládají útok na vlastní polovině.
54:48 Navrátil vychytal Třineckého a po dlouhé době zasahuje.
53:50 GÓL FBS Olomouc! 7:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček bez asistence (7:1)
51:57 GÓL FBS Olomouc! 6:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #15 Igor Macháček (6:1)
51:57 Kopelec ze vzduchu přidává šestou branku.
50:52 Vyloučen hráč #9 Filip Tomanec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
46:10 Ambrož na 2x do tyčky.
44:17 Hra se opět přelévá ze strany na stranu a Navrátil s Plíhalem předvádí jeden zákrok za druhým.
40:00 Střely ve 2. části: 14:3
37:48 Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování
37:05 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #14 Jan Kratochvil (5:1)
36:28 Vyloučen hráč #18 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
36:23 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:1)
35:49 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #26 Vojtěch Máca (3:1)
35:49 Olomoucký Crosby zavěsil a je to 3:1.
27:06 Kratochvil tahem nad.
25:21 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #18 Filip Krajíček (2:1)
25:21 Večeřa ze standartky propálil vše co šlo a hosté snižují.
25:00 Třinecký v přečíslení těsně mimo.
22:32 Hraje se nahoru dolu, šance se střídají jedna za druhou.
20:44 Krhovják pálí z prvé do tyčky.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:53 Pecha se dostal do střelecké pozice, pálí do bloku.
17:12 Třinecký se dostal přes Pechu do úniku, Navrátil zasahuje.
15:27 Jurkulák dorazil střelu Bistrého pouze do Plíhala.
13:42 Navrátil po delší době vyráží.
11:55 Jelínek trefuje z hotspotu tyč.
11:37 Olomouc pokračuje v tlaku a snaží se dobýt branku slezanů.
07:07 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (2:0)
06:37 GÓL FBS Olomouc! 1:0
05:04 Godla přihrával na "modrou" Štrbákovi, který to zkusil z první, branku však minul.
03:26 Bistrý získal balón na obranné polovině, uklidnil hru a domácí mohou vystřídat.
02:19 Na míček se dostává i Horní Suchá, která vybojovala faul v útočném rohu.
00:25 Olomouc vyhrála buly a ihned se usazuje v útočném pásmu, střela Macháčka z první ovšem letí nad.
00:00 Pěkný podvečer z olomoucké Čajkárny, kde se odehraje 5. kolo Divize E mezi domácím FBS Olomouc a Horní Suchou. Zápas můžete sledovat zdarma na ceskyflorbal.tv.