5:8
    Ondřej HOLBA
    (Novák)

Tatran Hostinné - Klub SPV Slovan Pardubice 5:8
branky: 10. Daniel Holubec, 12. Šimon Karlík, 15. Lukáš Turek, 42. Denis Horák, 45. Ondřej Holba - 9. Michal Novák, 13. Martin Pova, 13. Daniel Leško, 14. Radek Filipi, 17. Martin Pova, 20. Matěj Kourek, 27. Martin Pova, 28. Martin Pova; rozhodčí: Lukáš Picek - Lukáš Filípek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 24 - David Nedoma 10; po třetinách: 3:4, 0:4, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
44:17 GÓL Tatran Hostinné! 5:8
Branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #19 Ondřej Holba, asistoval #69 Michal Novák (5:8)
41:56 GÓL Tatran Hostinné! 4:8
Branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #88 Lukáš Turek (4:8)
40:05 Zapisovatel řekl 86 z SPV, aby teď střelil branku. Skoro ho tam dal
38:58 Timeout Klub SPV Pardubice
38:58 Hostinné si vzalo time-out. Že by Holba konečně střelil branku?
38:22 Hostinné se snaží snižovat, bohužel však neúspěšně
36:16 Moudro dne - 19 Ondra Holba by měl vystřelit gól pro Andreu Vránovou <3
30:28 Tuto třetinu začína dobře SPV, dají 10. gól?
30:00 Střely ve 2. části: 3:11
29:49 Dnešní den bychom popsali jako letecký den, všude tady létají florbalky
27:07 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:8
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #33 Dominik Řezníček (3:8)
26:43 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:7
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #91 Štěpán Sochor (3:7)
26:33 Krásný zákrok SPV brankáře
26:01 Vyloučen hráč #66 David Weishaupt družstva Tatran Hostinné na 2 minuty za špatné střídání
26:01 Hostinné špatně střídalo, a tak 2 minuty
19:30 Nešťastný odraz pro gólmana Hostinného, 3:6
19:29 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #87 Matěj Kourek, asistoval #80 Martin Pova (3:6)
16:51 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:5
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #86 Daniel Leško (3:5)
16:00 Hnízdil se pokusil zmást Sochora, nepovedlo se mu to
15:01 Buly pro SPV
15:00 Střely v 1. části: 6:15
14:31 GÓL Tatran Hostinné! 3:4
Branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #21 Matěj Hnízdil (3:4)
13:48 Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
13:07 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:4
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #23 Miloslav Zavoral (2:4)
12:46 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:3
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #86 Daniel Leško, asistoval #4 Michal Talacko (2:3)
12:13 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:2
11:40 GÓL Tatran Hostinné! 2:1
Branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Karlík, asistoval #21 Matěj Hnízdil (2:1)
09:10 GÓL Tatran Hostinné! 1:1
Branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #97 Daniel Holubec, asistoval #5 Matěj Máslo (1:1)
08:25 Zmatek před brankou Hostinného skončil gólem
08:24 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:1
Vlastní branku družstva Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák (0:1)
06:14 SPV v přesilové hře dominuje
05:29 Vyloučen hráč #15 Šimon Karlík družstva Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
04:29 Číslo 6 z Hostinného se předvedl svojí střelou, avšak netrefil míček tak, jak by chtěl
04:03 Hostinné v šanci, jen do boční sítě
03:10 Na balonku více domácí