FbK OT

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FbK Orlicko-Třebovsko - FTC Vysoké Mýto  6:4
branky: 18. Tomáš Langer, 24. Petr Minář, 35. Tomáš Langer, 40. Jakub Šmíd, 49. Vojtěch Šmíd, 57. Tomáš Langer - 11. Patrik Rašek, 12. Jiří Unzeitig, 31. Vojtěch Novák, 43. Vojtěch Novák; rozhodčí: Lukáš Drahný - Radek Hrdlička; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 30 - Adam Rozlivka 20; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér): Dnes jsme si šli jasně za cílem plného bodového zisku. Utkání bylo vyrovnané, ale náš chtíč byl silnější. Pochvala celému týmu, za skvělý výkon. Děkujeme divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): Naše střelecká nemohoucnost a domácí golman dnes rozhodli zápas. nDíky soupeři za férové utkání, děkujeme našim skvělým fanouškům a všem florbalovým nadšencům přejeme krásné vánoce a vše nej do Nového roku.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
58:56 Štěpánek lapil další tutovku mýta.
58:23 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
56:44 Vysoké Mýto zkouší hru v šesti.
56:33 Timeout FTC Vysoké Mýto
56:33 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #93 Jan Machatý (6:4)
52:02 Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
50:24 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #10 Vojtěch Novák.
48:50 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #90 Tomáš Martinásek (5:4)
48:50 Šmíd navrací OTéčku vedení.
48:12 Štěpánek dnes chytá neskutečně.
42:58 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (4:4)
42:58 Mýto srovnává.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:49 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (4:3)
39:49 Šmíd na konci druhé třetiny posílá domácí do vedení.
36:08 Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #21 Štěpán Kapoun (3:3)
34:46 Kapoun našel crossovkou Langera a ten srovnává.
33:15 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
33:15 OT si také vyzkouší přesilovou hru.
30:42 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #79 David Vaňásek (2:3)
30:42 Novák vrací Mýtu vedení.
30:22 Vysokomýtský gólman předvádí skvělý zákrok.
28:59 Další neskutečný zákrok Štěpánka.
23:10 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #13 Aleš Kulhavý (2:2)
23:10 Minář zblokova lstřelu Mýta a následně nekompromisně zakončil pod víko.
21:46 Zvoní tyč domácí branky.
20:01 Vysoké Mýto začína druhou třetinu v početní převaze.
20:00 Střely v 1. části: 4:14
18:37 Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
17:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #50 Adam Borovička (1:2)
14:44 Štěpánek tasí další monster save.
12:14 Kapounova střela zblokovaná.
11:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (0:2)
11:35 Neskutečný zákrok Štěpánka.
10:39 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #2 Jiří Novotný (0:1)
10:39 Dnešní skóre otevírá Mýto.
07:27 Nebezpečná střela Borovičky gólem nekončí.
06:21 Hra plyne ze strany na stranu.
05:00 V hledišti panuje neskutečná atmosféra.
01:30 Hra je už od začátku ve vysokém tempu.
00:10 První střela byla vyslána z čepele hostujícího týmu, ale Štěpánek s ní neměl problém.