• 65 64:47
    7:8
    Josef ŽÁČEK

Andone SK Jihlava - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 7:8p
branky: 1. Martin Noháček, 1. Tomáš Dibelka, 14. Martin Noháček, 30. Tomáš Dibelka, 32. Kryštof Kůs, 34. Martin Noháček, 37. Kryštof Kůs - 33. Josef Žáček, 47. Josef Žáček, 51. Michal Veselovský, 55. David Coufal, 56. Michal Veselovský, 58. David Coufal, 60. David Coufal, 65. Josef Žáček; rozhodčí: Miloš Janda - Daniel Kršek; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Radek Korba 22 - Tomáš Hlava 25; po třetinách: 3:0, 4:1, 0:6, 0:1
65:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Kvalitně odehraje dvě třetiny a skoda závěru zápasu se nám moc nevyvedl, ale jsou to pro nás důležité zkušenosti. Díky hráčům a soupeři za zapas.
65:00 Komentář hostů Rauer Luboš (Trenér): To bylo teda něco! Tahle euforie v nás bude přetrvávat ještě několik dalších dní! Nicméně musím uznat, že první dvě třetiny byl soupeř jednoznačně lepší. Jeden tým přišel hrát florbal, druhý tým přišel trestat chyby soupeře, což byl právě prvních čtyřicet minut ten hlavní faktor. Nicméně ve třetí třetině jsme ukázali naprosto neuvěřitelný morál a odhodlání, které nás dostalo zpět do hry. V prodloužení už jsme byli jasně lepší a bylo to pouze o nás. Děkujeme mockrát našim fanouškům, kteří byli po celou dobu utkání neuvěřitelní a povzbuzovali nás za každé situace. Děkujeme soupeři za utkání, přejeme hodně štěstí do zbytku sezony a na viděnou opět v další sezoně. DRACI JEDEM!
65:00 Střely v prodloužení: 3:5
65:00 Ukončení prodloužení
64:47 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:8
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #67 Michal Veselovský (7:8)
59:59 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #76 Jakub Hart (7:7)
59:59 a je vyrovnáno 1 sekundu před koncem utkání brod proměňuje
59:49 Vyloučen hráč #94 Kryštof Kůs družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
59:40 hosté zvládli přesilovku skvěle
57:45 domácí teď mají šanci navýšit skore
57:28 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
57:13 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #6 Jakub Martínek (7:6)
56:37 brod se drží na útočné polovině
55:30 jihava má pouze dvoubrankový náskok
55:10 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #76 Jakub Hart (7:5)
54:05 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal bez asistence (7:4)
53:35 rychlé nahození a následná akce domácích, bez golu
52:43 dobře vymyšlená akce hostů, míček ale bránu netrefil
51:11 domácí vystřelili přesnou střelu, golman byl připraven
50:21 Timeout Andone SK Jihlava
50:20 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #13 David Coufal (7:3)
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
38:30 Vyloučen hráč #76 Jakub Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování florbalky
38:03 brod se dostává do šance, jihlavský golman byl v postřehu
36:45 obrovská šance jihlavy proměnit, to se jim ale nepovedlo
36:07 GÓL Andone SK Jihlava! 7:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #88 Jan Beránek (7:1)
34:49 nebezpečná střela brodu jen těsně lízla branku
34:23 jihlava dostává brod pod tlak
33:09 GÓL Andone SK Jihlava! 6:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #50 Martin Noháček, asistoval #88 Jan Beránek (6:1)
32:53 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #33 Jan Martínek (5:1)
32:24 brod přesouvá hru do útočné třetiny
31:25 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
31:20 GÓL Andone SK Jihlava! 5:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #45 Michal Beránek (5:0)
30:08 krásná kombinace zakončená golem témeř do prázdné branky, jihlava si vytváří čtyřbrankový náskok
29:50 GÓL Andone SK Jihlava! 4:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #36 Tomáš Dibelka, asistoval #50 Martin Noháček (4:0)
29:13 obrana i golman zatím zvládají bránit bez problémů
28:11 přesilová hra jihlavy začíná, uvidíme jak si dokážou poradit
28:10 Vyloučen hráč #72 Adam Křepinský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
23:22 rychlá protiakce jihlavy, střela ale letěla mimo
20:51 jihlavský golman teď podržel jihlavu a připisuje si 3 zákroky
20:01 zahajovací buly druhé třetiny vyhrává Brod
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:01 Vyloučen hráč #72 Vít Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
14:23 Martin Noháček dostal čepelý do hlavy a skončil na zemi
13:06 GÓL Andone SK Jihlava! 3:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #50 Martin Noháček, asistoval #94 Kryštof Kůs (3:0)
11:54 jihlava zvladla přesilovku skvěle
10:07 jihlava se zmocnuje míčku a drži ho pod kontrolou
10:04 zatím brod drži a kombinuje na útočné polovině, gol ale stále nedali
09:24 Vyloučen hráč #36 Tomáš Dibelka družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
09:21 skvělý průnik doútočného pásma brodu, jihlavska obrana ovšem míček získává
07:37 brankář jihlavy skvěle pokryl míček
05:55 brod se dostal do šance, té ale nevyužil
05:05 jihlava přenáší hru za vlastní bránu a uklidnuje hru
01:00 jihlava skoruje dva goly behem deseti sekund
00:55 GÓL Andone SK Jihlava! 2:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #36 Tomáš Dibelka, asistoval #27 Vít Andrýsek (2:0)
00:45 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #50 Martin Noháček, asistoval #74 Josef Pojer (1:0)
00:01 uvodní buly zápasu vyhrává sk jihlava