7:6
    Roman KÁBELE
    (Petříček)

Andone SK Jihlava - Hippos Žďár n/S. 7:6
branky: 5. Marek Formáček, 14. Vít Andrýsek, 18. Jan Beránek, 22. Hynek Jirků, 34. Vít Jirků, 42. Kryštof Kůs, 51. Kryštof Kůs - 9. Ondřej Dvořák, 38. Ondřej Dvořák, 42. Jakub Král, 47. Jan Lukeš, 58. Jan Lukeš, 60. Roman Kábele; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Radek Korba 6 - Tomáš Růžička 12; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Dobře odehraný zápas, kde se dokázali kvalitně připravit na soupeře. Závěr zápasu pro nás důležité zkušenosti. Děkuji hráčům za nasazení a soupeři za zapas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:59 Dnešní zápas z naší strany jeden z nejhorších v sezóně. Individuální chyby nás stály zápas, bohužel.Pozitivní je že jsme se ještě dokázali vrátit do zápasu a utkání ještě zdramatizovat. Musíme zvednout hlavu a do přístího zápasu vstoupit uplně jinak. Bohužel dnes okleštěná sestava, 11 lidí do pole je hodně málo. Na přístí zápas snad budeme ve větší síle. Děkuji soupeři za zápas.
59:33 jedno brankový náskok má jihlava takže poslední vteřiny budou zajímavé
59:12 Timeout Andone SK Jihlava
59:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #17 Vít Petříček (7:6)
59:02 hosté teď doslova odstřelují jihlavu, tak ale drží
57:32 Timeout Hippos Žďár n/S.
57:21 jan lukeš dává pátý gól žďáru
57:20 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš bez asistence (7:5)
56:06 žďár dostává jihlavu pod tlak
54:17 skvělá spolupráce jihlavy v obranné fázi
52:07 domácí mají spostu dalších šancí, proměnit se jim ale nedaří
50:47 kryštof kůs přispívá jihlavě dalším gólem a vytváří tří brankový náskok
50:46 GÓL Andone SK Jihlava! 7:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #6 Hynek Jirků (7:4)
49:23 jihlava se dostala do střely, tu ale žďár zblokoval
46:12 gol od poloviny hřiště vstřelil jan lukeš a snižuje náskok jihlavy
46:11 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #17 Vít Petříček (6:4)
45:36 jihlava drží míček za bránou a v klidu střídá
44:19 střela hostů z poloviny hřiště která jen tak tak minula bránu
42:55 během jedné minuty jsme mohli vidět dva goly jak ze strany jihlavy tak ze strany žďáru
41:46 GÓL Andone SK Jihlava! 6:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs bez asistence (6:3)
41:13 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Jakub Král, asistoval #88 Tomáš Pokorný (5:3)
40:01 zahajovací buly třetí třetiny vyhrává žďár
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:13 žďár se snaží vymyslet kudy pronikonout mezi jihlavskými hráči
37:49 ondřej dvořák snižuje náskok jihlavy parádní trefou
37:48 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #15 Tomáš Hrubý (5:2)
36:17 samostatný únik jihlavského útoku, gol ovšem nepadl
35:46 nebezpečná střela žďáru, jihlavský golman zasahuje
33:09 vítek jirků dává pátou branku a jihlava si vytváří již čtyř gólový náskok
33:08 GÓL Andone SK Jihlava! 5:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #72 Vít Jirků, asistoval #77 Viktor Cakl (5:1)
30:27 krásný cross na straně hostů, střela letěla těsně vedle brány
27:35 domácí jsou v plném počtu
27:24 jihava zatím brání útok žďáru bez problému
26:36 jihlava se v tlaku zmocnila míčku a vytvořila rychlý protiútok 1 na 1, golman ovšem střelu pokryl
25:35 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
24:23 žďár se dostává pod tlak a brání útok jihlavy
22:58 jihlavská obrana zklidňuje hru přenesením míčku za vlastní bránu
21:54 hynek jirků vstřeluje další gól a jihlava má již tří brankový náskok
21:53 GÓL Andone SK Jihlava! 4:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků bez asistence (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:51 domácí zkouší ještě vytvořit akci
19:37 jihlava drží míček pod kontrolou
17:39 3. branku jihlavy vstřelil jan beranek,střela letěla nad levou ruku brankáře
17:38 GÓL Andone SK Jihlava! 3:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #94 Kryštof Kůs (3:1)
16:59 akce jihlavy 3 na 1, střela ovšem cíl minula
13:28 vít andrýsek navyšuje náskok jihlavy střelou, která letěla do horní části branky
13:27 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #77 Viktor Cakl (2:1)
10:50 hosté mají spoustu šancí ale přes obranu a golmana domácích se nemůžou dostat
08:37 ondřej dvořák srovnává skóre střelou nad levou nohu
08:36 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
07:36 domácí mají míček pod kontrolou a uklidňují hru
04:41 jihlava otevítá skóre a dostává se do vedení
04:40 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Marek Formáček, asistoval #7 Patrik Bratršovský (1:0)
03:20 první střely žďáru létají mimo bránu
02:38 jihlava zatím drží míček i útočnou polovinu a golman hostů si připisuje první zákroky
00:01 zahajovácí buly vyhrává tým Andone SK Jihlava