2

1

5.

Snipers Třebíč - Andone SK Jihlava 4:3pn
branky: 11. Lukáš Štveráček, 12. Matěj Skála, 32. Adam Benáček, N Martin Žák - 6. Martin Noháček, 30. Hynek Jirků, 60. Hynek Jirků; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 201; zásahy brankářů: Jakub Veselý 30 - Štěpán Vyskočil 32; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1, 0:0
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): V utkání se nám nedařilo se prosozovat a to rozhodlo průběh zápasu. Děkujeme soupeři.
Komentář domácích Kolář Filip (Trenér): Na začátek, obrovské poděkování všem, kteří dnes dorazili podpořit nás a malinkou Elenku. O to krásnější pocit z výhry to je. 8 kol čekání.. kdo tu s námi dnes nebyl, neví, jakej pocit to je. Těžko se hledají slova... Teď je na čase to konečně rozjet směr vršek. Díky celému týmu za dnešní předvedený výkon, smekán pánové. #UpIsDown. Díky Sniperům, soupeři a rozhodčím za uktání. WE WINDOWS!
5 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #86 Martin Žák a vstřelil rozhodující gól (4:3).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #6 Hynek Jirků , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #3 Adam Korba , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #94 Kryštof Kůs , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #86 Martin Žák a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #25 Jakub Horský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #22 Lukáš Mátl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #45 Michal Beránek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #46 Alexander Svoboda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #94 Kryštof Kůs a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 5:3
65:00 Ukončení prodloužení
64:29 VÝBORNĚ KORBA!
63:41 Stresy jak na finále mistrovství světa.
59:59 GÓL Andone SK Jihlava! 3:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (3:3)
59:59 Těžká rána pro Snipers...
59:59 JIhlava sekundu před koncem vyrovnává a půjdeme do prodloužení.
59:56 Vyloučen hráč #50 Martin Noháček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
59:56 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
59:37 Jihlava bez brankáře.
59:35 Timeout Andone SK Jihlava
59:35 25 sekund před koncem si Jihlava bere time out a budou mít rozehrávku v rohu.
58:45 Třebíč takticky na balónku.
57:45 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:45 Přesilovka pro Snipers a tohle už vypadá dobře!!
56:32 Štveráčkova střela ze vzduchu kterou chytá Jihlavský gólman.
56:10 Hra má grády.
54:55 Žákova dobrá přihrávka na Korbu ten ale minul.
52:09 Klobouk dolů také pro Jakuba Veselého.
51:13 Třebíč je dnes opravdu výborná v obraně.
48:49 Na domácích jde dnes opravdu vidět že to chcou urvat za 3 body.
47:49 Po výborném oslabení měl Mátl na florbalce gól který by poslal Snipers do dvoubrankového vedení ale přestřelil.
47:42 Klobouk dolů pro čtveřici Třebíčských hráču který teď byli 2 minuty na hřišti a ubránili oslabení dohromady se 7 blokama.
45:41 Vyloučen hráč #3 Adam Korba družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:41 Vzporné rozhodnutí rozhodčích a JIhlava má k dispozici přesilovou hru.
45:01 Snipers tlačí na JIihlavu.
44:01 Žák se výborně vrátil dozadu.
42:50 Žákova střela z půlky mimo.
42:21 Třebíčský kotel v čele s Honzikem žije.
40:15 Hra je velmi klidná nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:38 Tebíč na míčku.
37:33 Žák se pokoušel na 2x dorazit míček ale neúspěšně.
36:07 Korba minul prázdnou branku a poté fauloval.
33:40 Veselý double save!!
32:34 Veselý dnes chytá výborně.
31:11 GÓL Snipers Třebíč! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #86 Martin Žák (3:2)
31:11 Standartní situace Snipers kterou vzal Benáček na sebe a vymetl pavučiny JIhlavské branky.
29:55 Benáčkova střela těsně mimo.
29:09 GÓL Andone SK Jihlava! 2:2
29:09 Jihlava vyrovnává.
27:35 Malich teď pokoupal Kůse.
26:41 Žák to teď vymyslel výborně střílel ale nad.
25:30 Hraje se ze strany na stranu.
23:26 Korba poslal na párek Noháčka nahrávka mu ale nevyšla.
22:22 Hynek Jirků teď ukázal svoje šikovné ruce a vykoupal Žáka.
21:21 Dnešní utkání sleduje 201 diváku. :O
20:01 Je před námí druhá třetina zápasu a veřím že pro oko diváka bude velmi zajímavá.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
18:36 Kryštof Kůs(ex hráč Snipers) je dnes v kapse Matyho.
16:27 Třebíč po dvou rychlých gólech jako úplně jiný tým.
15:59 Svoboda blokuje.
15:01 Hra začíná být více vyhrocená.
14:21 Veselý vyráží střelu nohou.
11:43 Maty goat
11:42 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #94 Matěj Skála, asistoval #86 Martin Žák (2:1)
11:42 Mladý junior Snipers vyslal nechytatelnou střelu a Třebíč jde do vedení!
10:11 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #36 Adam Benáček (1:1)
10:11 JE VYROVNÁNO! Štveráčkova teč propadla za záda JIhlavského gólmana.
09:09 Svoboda sám před gólmanem přestřelil.
07:26 Třebíč na míčku nikam nespěchá.
06:43 Štveráček teď zabránil 100% gólu!
05:08 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #50 Martin Noháček, asistoval #88 Jan Beránek (0:1)
05:08 Dlouhý nához přes celé hřiště a nepokritý Noháček posílá JIhlavu do vedení.
03:40 Veselý chytá střelu Noháčka.
02:54 Matěj skála teď zabránil přihrávce do prázdné brány.
01:58 Na míčku zatím více Jihlavský celek.
01:28 Už od začátku se hraje ve vysokém tempu.
00:01 Úvodní buly pro Snipers.