13:5
    Jan ČERNÝ
    (Grulich)

Hippos Žďár n/S. - FBC Dobruška 14:5
branky: 13. Šimon Poul, 16. Tomáš Hrubý, 16. Šimon Poul, 17. Ondřej Dvořák, 20. Jan Lukeš, 28. Pavel Rous, 29. Pavel Rous, 38. Pavel Rous, 39. Tomáš Pokorný, 42. Tomáš Hrubý, 43. Tomáš Pokorný, 47. Tomáš Hrubý, 50. Jan Lukeš, 60. Radim Sobotka - 6. Jan Flegl, 9. Aleš Moravec, 25. Petr Duchek, 31. Tomáš Kulhánek, 60. Jan Černý; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 1 + Ondřej Dvořák 4:1 + Marek Matějů 4; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Adam Sochor 16 - Vladislav Jiroud 16, Robert König 8; po třetinách: 5:2, 4:2, 5:1
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Vedoucí): Dneska jsme dostali lekci z produktivity. Kromě prvních deseti minut to dnes nebyl náš zápas. Musíme se srovnat s tím, že takhle přímočaře se divize hraje. Bohužel dnes jsme měli k bodům daleko. Těšíme se na odvetu, ve kterém budeme chtít Hipposu porážku vrátit. Díky za zápas.
60:00 Komentář domácích Hrubý Tomáš (Vedoucí): Dneska zasloužená výhra. Soupeřův styl hry nám docela vyhovoval, hodně šancí a konečně i hodně gólů a dobrá produktivita. Ve třetí třetině soupeř stáhl hru na 2 lajny a odešli dost fyzicky, proto to skóre. Jinak ze začátku vyrovnané utkání, postupem času od nás lepší a lepší výkon. K dokonalosti to má pořád daleko, takže zapracujeme na našich chybách a vrátíme se ještě silnější. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:41 GÓL Hippos Žďár n/S.! 14:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #9 Radim Sobotka, asistoval #81 Pavel Rous (14:5)
59:41 Radim Sobotka si připisuje svůj první góóól za tým Hippos!!!! Gratulujeme a smekáme klobouček.
59:23 GÓL FBC Dobruška! 13:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #97 Matěj Grulich (13:5)
58:15 Míček teď stál pár centimetrů před brankovou čárou domácích. Opravdu, míček stál. Sobotka hystericky zachraňuje situaci.
57:23 Chaloupka svou dlouhou střelou postrašil Sochora, branka zacinkala vostošest.
55:00 Víte, jak někdy letadla krouží nad letištěm, když nemůžou přistát, protože není volná dráha? Tak náš letoun Airbus 21, alias Dvořák F., teď zdržoval hru v oslabení týmu, oběhl si s míčkem branku Sochora, proběhnul si celé hřiště, s perfektní kontrolou na míčku. Zakončit už ale nestihl, seběhli se na něj hráči Dobrušky.
51:42 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2+2 minuty za hrubost
51:42 Pro všechny přítomné to bylo poměrně okaté postrčení ze strany Dvořáka O., který si takto po souboji přisadil své vůči protihráči.
50:11 Poul se teď doslova posadil na špatnou střídačku. Při hře. Prostě zapadl za mantinel, avšak elegantně. Hráči Dobrušky mají však srdce na správném místě, Poulovi pomáhají zpět a podávají mu dokonce i hokejku. Milé.
49:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 13:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #89 Ondřej Dvořák (13:4)
48:44 Dobruška se vůbec nevzdává vzhledem ke nepřejícímu skóre a domácí si poměrně často koledují o inkasování...
48:12 Dobruška teď přechytračila domácí a tajemným sebráním míčku v rychlosti vytváří přečíslení a míří na Sochora. Sochor, mentálně přítomen, sleduje, míček pouze ,,líznul" masku.
48:11 Čejpa byl teď na lajně v takové rychlosti, že měl dres rozmazaný a číslo dresu muselo být dohledáno...
46:10 GÓL Hippos Žďár n/S.! 12:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #81 Pavel Rous (12:4)
46:10 Rous nyní Hrubého T viděl, neváhal, poslal na něj, Hrubý T. bez váhání pálí...
46:01 Už začínají být cítit trošku nervy a tlaky, soubojů přibývá, jako snad se to tady nepopere...
45:10 Dvořák F. teď zdůrazňuje, že výslovně NECHCE, aby ho protihráči drželi. Rozhodčí situaci vidí, přerušuje, sjednává pořádek. Tak to má být.
42:52 GÓL Hippos Žďár n/S.! 11:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #88 Tomáš Pokorný bez asistence (11:4)
42:52 Gólman hostů nyní úplně neměl pod kontrolou celou rychlou situaci. Pokorný bezkompromisně dorážkou celou situaci potvrzuje!
41:11 GÓL Hippos Žďár n/S.! 10:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #9 Radim Sobotka (10:4)
41:11 Při přečíslení 3 na 2 vzal na sebe zodpovědnost Hrubý T. a vyplatilo se! Puk, teda balón, letěl - jak se říká - pěkně 20cm nad led... Teda palubovku...
40:45 Dloooouháá a vyyysoká střela Oubrechta letěla fakt jen milimetry nad branku Sochora.
40:01 Úvodní bully 3. třetiny pro hosty.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Robert König družstva FBC Dobruška
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:44 Žďárská Pamela Anderson ze slavné Pobřežní hlídky alias náš zdravotník Antonín nyní ladně přebíhá se svým kufříkem první pomoci celé hřiště a zachraňuje následky souboje... Obešlo se to bez většího zranění.
39:16 Dnešnímu utkání přihlíží 67 diváků! Děkujeme, i přes menší počet oproti minulým zápasům dorazily i osobní fan kluby jednotlivých hráčů!
38:58 Pokorný teď nádhernou tečí zakončuje do odkryté brány!
38:43 GÓL Hippos Žďár n/S.! 9:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #88 Tomáš Pokorný, asistoval #45 Michal Hrubý (9:4)
37:17 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #9 Radim Sobotka (8:4)
37:17 Připravným štěstí přeje, nebo jak se to říká? Rous teď stál ve správný čas na správném místě a Sobotkovi normálně drze vyfoukl bod, protože ten míček do branky naplácal teda asi opravdu Rous... Přišel, slíbil hattrick, má splněno, může na zábavu.
36:37 Z přesilovky domácích byly vidět jen dvě střely, které teda nestály za moc... To jsou pořád kombinace, kombinace... Člověk prostě nesmí čekat na střelu.
34:30 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:30 Smolnou minutu plnou padajících hráčů a hokejek cinkajících o sebe následuje přesilovka domácích.
33:07 Chaloupka teď předvedl pečlivé pokrytí míčku u mantinelu, udržel ho pod tlakem domácích za každou cenu, díky tomu přesouvá hru na polovinu domácích.
30:06 GÓL FBC Dobruška! 7:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Tomáš Kulhánek, asistoval #21 Jan Černý (7:4)
30:06 Sochorovi jako by teď chybělo roztažení křídel... Kulhánek po přihrávce Černého vybíhá po levé lajně a bez zdržovačky pálí do odkrytého pravého horního rohu Sochorovy brány... Tohle byla hezká podívaná pro diváky, Sochorovi se to teda nelíbí.
28:48 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #15 Tomáš Hrubý (7:3)
28:48 A hele ho, Rous se rozestřílel... Opět s Hrubým T. vymýšlí hezkou kulišárnu a zakončují mezi nohy Jirouda. Ještě jeden fík do hattricku a Rous může jít oslavovat.
28:07 Hra je i ve 2. třetině poměrně kontaktní, hráči Dobrušky do soubojů přichází s větší opatrností než bojovní hroši.
27:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:3
27:12 Trocha jednoduchosti a vypadá to líp! Šup, lup, hup a Rous s Hrubým T. si zlepšují chuť na hru úspěšným zakončením!
25:55 Hrubý T. a Rous zase kombinovali, kombinovali, až to úplně překombinovali a přišli o balón. Škoda, že teď nevyužili i ostatní spoluhráče, kteří byli na akci nachystaní. Hledat se navzájem mezi klubkem hráčů na cross se tak fakt nevyplatilo...
24:44 GÓL FBC Dobruška! 5:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #41 Petr Duchek bez asistence (5:3)
24:44 Duchek nyní využívá prázdného prostoru mezi nohama Sochora. Aby ne, tam bylo místa...
22:45 Vyloučen hráč #81 Pavel Rous družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vysoká florbalka
22:45 Dle Rouse ta ,,hokejka zas tak vysoká ale nebyla", ale rozhodčí si myslí své. Následuje přesilovka hostů.
21:48 Další hezká souhra Moravce a Čtvrtečky... Na hřišti se oba hráči perfektně vidí a prostě ví, kam a jak si to mají připravit. Šance zakončená střelou, obrana domácích ale v pozoru.
21:17 Dobruška vstoupila do 2. třetiny v takovém obranném módu, snaží se blokovat všechny maličkosti, co si domácí dovolí.
20:01 Úvodní bully 2. třetiny pro tým domácích...
20:00 Střely v 1. části: 15:5
19:48 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:2
18:21 Poslední dvě minuty zápasy byla pěkná divočina... Nejenom, že Hippos dramaticky otočil zápas, dostalo se i na zranění. Matějů končí na trestné lavici se zraněním prstu, Hejhal odchází do šatny a následně na další ošetření. Ufff...
16:08 Vyloučen hráč #88 Marek Matějů družstva FBC Dobruška na 2+2 minuty za hrubost
16:01 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #3 Jan Lukeš (4:2)
15:40 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #42 Šimon Poul, asistoval #6 Martin Hrubý (3:2)
15:27 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #45 Michal Hrubý (2:2)
14:52 Hejhal po tvrdém souboji zřejmě narazil kolenem do mantinelů. Za doprovodu spoluhráčů a zdravotníka se po zemi přemisťuje za mantinely. Snad bude v pořádku...
13:30 Lukeš dnes zatím smolně míjí branku. Fanouškům však pár bodů přislíbil.
12:33 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #42 Šimon Poul, asistoval #14 Jakub Král (1:2)
12:33 Gól jaký svět neviděl! Chvilku to vypadalo, že má Hippos zase smůlu, ale tentokrát se misky vah přiklonily na stranu domácích a balónek po odrazu od břevna zapadl za brankovou čáru.
12:00 Partlův výběh po dlooouhé lajně byl zakončen létavou střelou, tak zvaným padáčkem. Jiroud ale chytá.
10:01 Hráči Dobrušky doslova využívají každé malé chybky hrochů, a to ať už jde o pomalé zpracování, nepřesnost v přihrávkách či zmatečnost při plánování přihrávek...
08:46 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec z trestného střílení (0:2)
08:46 Sochor svým svižným tělem podrazil hostujícího hráče, rozhodčí reaguje návrhem na trestné střílení.
08:30 Střěla Poula z náhozu Kafky letěla úplně jinam, než bychom si všichni přáli...
07:34 Zápas je zatím chudý na střely - padly 3... Hra poklidná, poměrně tichá, fanoušci zatím nedorazili...
05:57 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (0:1)
05:57 Tolik chyb v pár vteřinách se vidí jen málokdy... Míček proklouzal přes hráče hostů i domácích, prokutálel se domácímu hráči mezi nohama a Flegl pak mohl jen chytit a pálit z těsné blízkosti Sochora.
04:54 Krásná souhra Čtvrtečky a Moravce... Čtvrtečka hezkou přihrávkou z otočky nabíjí na střelu Moravci, který čeká před velkým brankovištěm, Sochor lapl a skóre zústává neotevřené.
02:30 Dvořáka O. už je na hřišti dobře slyšet... K povzbuzování týmu se připojuje i Rosecký ze střídačky.
01:30 Opět jsme pro skalní fanoušky Pavla Rouse stihli udělat rychlý rozhovor o očekávání o dnešním zápase. Držte si klobouky, Rous přislíbil 3 góly!
00:01 Úvodní bully pro tým domácích.
00:00 Dobrý večer, zdravíme všechny příznivce kvalitního sportu - florbalu. Vítáme Vás u onl-line zápisu utkání mezi domácím celkem Hippos Žďár nad Sázavou a hosty z týmu FBC Dobruška. Dobruška je druhé největší město v okrese Rychnov nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji. Leží v podhůří Orlických hor v údolí Zlatého potoka. Tip na výlet bude pro florbalové srdcaře - Open Air Cup Dobruška. Ano, za tímto turnajem stojí klub našich hostů. FBC Dobruška z.s. každoročně pořádá největší florbalový turnaj 3+1, a to pod širým nebem. Tento turnaj patří k těm největším v České republice, každoročně se ho účastní přes 270 týmů v deseti kategoriích.