• 60 59:50
    7:4
    (Schejbal)

FBŠ Všestary - FbC Hradec Králové B 7:4
branky: 9. Miloš Macháček, 14. Jan Světlík, 29. Vojtěch Bureš, 47. Miloš Macháček, 53. Vojtěch Bureš, 55. Vojtěch Bureš, 59. Vojtěch Bureš - 41. Jan Schejbal, 41. Jakub Wolf, 47. Patrik Strejcius, 60. Michal Kunart; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lucie Krýslová; vyloučení: 5:3; využití: 2:0; diváků: 149; zásahy brankářů: Daniel Paar 22 - Erik Zoubek 18; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:4
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Navyšujeme naši šňůru vítězství na tři. Dnes se to neslo ve znamení derby. Bylo vidět mnoho soubojů a žádný balonek nebyl vypušťen. Opět jsme to zdramatizovali, ale to k tomu patří. Čekal jsem větší golove hody, ale nikdo si nenechal ani centimetr místa. Teď už se zas musíme koukat dopředu na příští týden. Jinak chci moc poděkovat fanouškům za podporu, dneska byla neuvěřitelná popdora. Podpisová akce se dnes koná v místní hospodě. Soupeři děkuji za fér utkání. Zdary zdary Všestary.
60:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): Bohužel dnes se nám nepodařilo plnit zadané úkoly. A i produktivita našich střel byla nízká. Ve třetí třetině se nám podařilo gólově dotáhnout, avšak soupeř následně náskok navýšil a výsledek si pohlídal. Další zkušenosti pro náš mladý tým. Děkuji klukům za bojovnost a soueři za fér hru. Díky i našim fans.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:59 Zajímavý konec utkání, gól a vyloučení. Nicméně na výsledku to nic nezměnilo, Všestary si připisují čtvrtou výhru v sezoně.
59:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #42 Jan Schejbal (7:4)
59:50 Vyloučen hráč #68 Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
59:09 Hosté bez brankáře.
58:43 GÓL FBŠ Všestary! 7:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (7:3)
58:43 Hosté ještě zkoušejí zatlačit v poslední dvouminutovce, ale Všestary mají míček ve svůj prospěch a Bureš střílí další gól.
57:30 Timeout FbC Hradec Králové B
57:30 Trestné střílení družstva FBŠ Všestary neproměnil #29 Michal Skrovný.
57:00 Tři minuty do konce utkání, FbC se stále nevzdává a aktivně přistupují k hráčům Všestar.
56:15 Střela Světlíka z půlky, Zoubek chytá.
54:39 GÓL FBŠ Všestary! 6:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #7 Jan Světlík (6:3)
54:39 Čepice létají na zem! Hattrick pro Vojtu Bureše.
53:00 Na hřišti se toho semlelo tolik. Nejdříve Moravec neproměnil nadějnou střelu. Poté byl poslán za mantinel a vynutil tak přesilovku pro svůj tým. Následně první lajna zaúřadovala a proměnila další střeleckou šanci.
52:34 GÓL FBŠ Všestary! 5:3
52:04 Vyloučen hráč #7 Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:36 FbC i přes tlak nevyužilo přesilovku.
50:45 Souček střela v pádu vedle branky.
49:50 Na míčku FbC, trpělivě rozjíždí útočnou akci, avšak po nepřesnosti v rozehrávce se dostal Světlík únikem před branku Hradce, avšak bez gólu.
49:36 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
48:15 Brankář hostí fotbalově vykopává míček za mantinel.
47:21 Nahoru dolu v posledních pár minutách, bude to ještě napínavý zbytek zápasu.
46:41 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #95 Matěj Kremeník (4:3)
46:13 GÓL FBŠ Všestary! 4:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Jan Světlík (4:2)
44:46 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra na zemi
44:43 První přesilovka pro domácí.
44:27 Stuchlík obětavě zaklekl a dostává ránu ze střely.
42:45 Golman hostí si připisuje další dva zákroky po tlaku první formace Všestar.
42:12 Světlík zkusil střelu ze vzduchu, promáchl.
40:50 FbC vlétlo do 3. třetiny aktivněji, skóre tomu odpovídá.
40:43 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #95 Matěj Kremeník (3:2)
40:15 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #5 Ondřej Šimerda (3:1)
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:49 Únik Kubce nekončí v bráně Hradce.
39:36 Paar další skvělý zákrok.
39:19 Po střele hostí už míček skákal za Paarova záda, Filip Píše zasáhl svojí hokejkou.
37:56 Čtvrtá přesilovka ve druhé třetině pro FbC Hradec Králové B. Udrží Všestary nulu?
37:39 Vyloučen hráč #3 Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za zdržování hry
36:18 Skrovný před bránu na Kubce, ten však nestihl usměrnit míček dále do branky.  Mimochodem máme tu návrat ztraceného syna - Kubec si zapisuje další start za Všestary v podobě hostování z týmu národní ligy - TJ Sokol Jaroměř.
35:30 Brankář domácích Paar následně musel vytáhnout jeden ze svých skvělých zákroků a ubránil si tak čisté konto.
34:50 První lajna ve vlastním oslabení dělá znovu závar před brankou soupeře.
33:47 Vyloučen hráč #81 Jan Lankaš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře
33:47 Lankaš po souboji na mantinelu vyloučen.
32:40 Pácal se pokusil překvapit brankáře domácích střelou z úhlu, trefil pouze boční vnější síť.
32:23 Druhá lajna domácích minutu okupovala soupeřovu polovinu. Akce končí nastřeleným břevnem Filipa Píšeho.
30:35 Hezká individuální akce Bureše střelou neskončila.
29:20 Hra se chvilku přelévala ze strany na stranu, herní sekvenci však ukončil domácí Libor Souček střelou vysoko nad branku.
28:21 GÓL FBŠ Všestary! 3:0
28:10 První lajna domácích nastoupila a točí domácí obranu.
27:30 Střelu Kunarta zblokoval domácí Lankaš.
26:40 Filip Píše si zahrál znovu na "pocem kam deš" při vlastním oslabení na polovině Hradce.
26:05 Miloš Macháček střela nad bránu.
25:59 Emoce ve hře začínají být intezivnější.
25:38 Vyloučen hráč #3 Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
25:22 Fyzický souboj Holomka s Noskem u mantinelu.
24:12 Přesilová hra FbC odehrána na polovině Všestar, však bez výsledku
21:55 Vyloučen hráč #21 Filip Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
21:00 Střela Vykydala na hrudník Paara, ten bez problému zasahuje.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hráče Všestar.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
18:50 Paar znovu připraven na střelu hostí.
18:24 Libor Souček po střele na zemi, odchází na střídačku za potlesku.
17:30 Náběh Brejchy se střelou, vedle.
16:56 Znovu kolotoč v podání Macháček-Bureš, ovšem pak přišla nepřesnost a další větší šance Všestar je ta tam.
16:05 Paar ve zmatku před brankou Všestar s přehledem našel míček ve změti nohou a výhozem posouvá hru jinam.
14:50 Hostující Kunart a jeho pokus o střelu - mimo.
14:10 Mladší z bratří Píše si namazal na chleba bránícího hráče Hradce.
13:28 GÓL FBŠ Všestary! 2:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Jan Světlík, asistoval #74 Miloš Macháček (2:0)
13:28 Světlík s Macháčkem vykouzlili další gól Všestar.
12:17 Daniel Moravec poslal ze své poloviny míček až před branku, Lankaš minul.
11:37 Novák jemně pošoupnul za mantinel hráče hostí.
09:40 Brankář hostí zasahuje po akci 3. formace Všestar.
08:06 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #28 Vojtěch Bureš (1:0)
08:06 Sportovní hala v Předměřicích jásá poprvé. Gól vstřelil hráč domácích Miloš Macháček!
07:45 Po individuálním zaváhání Holomka musí Paar likvidovat další střelu.
07:45 Kremeník střela do zdi Všestar.
06:30 Průměrně rychlou Střelu Skrovního kryje golman hostí.
06:05 Kombinace Světlíka a Bureše skončila střelou mimo branku.
05:20 Střela Wolfa mimo
04:26 Střela Matěje Noska, Paar chytá.
03:25 Světlík před bránou minul.
02:00 Lankaš v úniku, ale nic z toho nebylo.
01:41 První zákrok pro brankáře domácích.