11:5
    Patrik JURCO
    (Horák)

FTC Vysoké Mýto - FbK Orlicko-Třebovsko 12:5
branky: 2. Vojtěch Novák, 10. František Kadavý, 11. Martin Fuňk, 22. Vojtěch Novák, 24. Jiří Unzeitig, 29. Vojtěch Novák, 34. František Kadavý, 38. Patrik Rašek, 46. Vojtěch Novák, 50. František Kadavý, 54. Vojtěch Novák, 60. Vojtěch Pavlák - 4. Vojtěch Šmíd, 33. Aleš Rozlívka, 43. Aleš Rozlívka, 48. Vojtěch Šmíd, 60. Patrik Jurco; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 18 - David Richter 22; po třetinách: 3:1, 5:1, 4:3
60:00 Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér): Soupeř byl dnes lepší, byl všude dřív, zaslouženě vyhrál. Nedokázali jsme reagovat na jeho rychlou hru. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Dnes jsme konečně prolomili naši střeleckou smůlu, naše produktivita byla rozhodující. Od začátku zápasu jsme hráli to co jsme chtěli a nestlo to svoje ovoce. Děkujeme soupeřům za zápas a přejeme šťastou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:59 Bohatý zápas na góly dopadl lépe pro domácí, a do tabulky si připisují důležité 3 body.
59:50 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 12:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #68 Libor Knypl (12:5)
59:14 Tak jsem to zakřikla a OT využívá svoji přesilovou hru. Moc nadějí na vyrovnání utkání ale nemají.
59:13 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 11:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #20 Pavel Horák (11:5)
58:38 Poslední dvě minuty zápasu si Vaňásek pravděpodobně odsedí na trestné lavici.
58:01 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
54:00 Vojta Novák má dneska střeleckou, po samostatném úniku uklízí míček pod Richtera.
53:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 11:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #4 Martin Fuňk (11:4)
53:26 Během 20 vteřin teď FTC vyslalo na hostujícího golmana 4 střely, ani jedna ale nezamíříla mezi 3 tyče.
53:02 Timeout FTC Vysoké Mýto
52:40 FTC se snaží vymyslet hezkou kombinaci, zatím ale žádná střela na bránu.
51:53 Vyloučen hráč #7 Petr Minář družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
51:00 Na hrací ploše zůstává ležet Patrik Rašek, po chvíli se ale zvedá - vypadá to na zraněné rameno.
50:00 Druhý hattrick mezi domácími hráči! Prosazuje se Kadavý a upravuje tak prozatimní skóre na 10:4.
49:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 František Kadavý, asistoval #8 Tomáš Belej (10:4)
48:00 OT nic nezvdává a hraje otevřený florbal, to nabízí divákům koukatelný zápas.
47:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 9:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #20 Pavel Horák (9:4)
45:30 3 vteřiny před koncem početní výhody se opět prosazuje Novák.
45:27 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (9:3)
45:00 V přesilové hře je však na míčku spíše OT a vytváří si nadějné šance.
43:45 Díky faulu na Nováka, si může Mýto zahrát druhou přesilovou hru.
43:30 Vyloučen hráč #7 Petr Minář družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:22 Rozlívka svým druhým gólem dává ještě naději svému týmu, snižuje na rozdíl 5 branek.
42:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #33 Dominik Zlesák (8:3)
41:12 Skvělý zákrok helmou teď předvedl golman hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
38:00 FTC nekompromisně trestá každou chybu OT, na Rašku zírala prázdná brána - nemýlil se.
37:56 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #9 František Kadavý (8:2)
37:05 Na tento zápas se přišlo podívat 135 diváků. DĚKUJEME!
34:00 A chyby v obraně se objevují i u hostů, a se situací 2 na 0 si nádherně poradil Unzeitig a Kadavý který uklízel do prázdné brány.
33:57 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 František Kadavý, asistoval #19 Jiří Unzeitig (7:2)
33:00 OT využívá chyby posledního beka VM a snižuje tak jejich náskok.
32:49 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #90 Tomáš Martinásek (6:2)
28:30 A máme tu první hattrick dnešního zápasu, Vojtěch Novák se po třetí prosazuje a posílá tak svůj tým do pohodového vedení 6:1.
28:23 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (6:1)
28:10 Hra je plná osobních soubojů, na lavičkách nechybí elán a chuť do hry.
25:45 Patrik Rašek teď těsně přestřelil bránu.
23:20 A jak Vysoké Mýto začalo v první třetině tak pokračuje ve druhé, dnes mají velmi vysokou produktivitu.
23:10 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
23:10 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #8 Tomáš Belej (5:1)
23:10 Fantasticky teď prostřelil Unzeitig golmana hostí mezi nohy po zemi.
21:45 Nedáš dostneš, i zde to platí a po nevyužité přesilovce Mýto navyšuje svoje skóre na rozdíl 3 branek.
21:44 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #16 Patrik Rašek (4:1)
21:04 Rozlivka teď vytáhl skvělý zákrok na konci přesilové hry.
20:30 OT pokračuje ve své přesilovce a tlačí Vysoké Mýto do velkého brankoviště.
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:12 Na konci první třetiny tu máme i přesilovou hru OT.
19:11 Vyloučen hráč #2 Jiří Novotný družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
17:50 Pohotovým zákrokem teď hostující golman podržel svůj tým.
16:17 Po Poláčkově střele za Richtrem zvoní tyč.
14:15 Hra je zatím velice plynulá a nabízí spoustu akcí na obě strany.
10:25 Jakoby se protrhl pytel s góly a Mýto po minutě opět skóruje.
10:24 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Martin Fuňk, asistoval #79 David Vaňásek (3:1)
10:04 Lavička FTC žije a hecují se po každém povedeném bloku.
09:30 Kadavý v samostatném úniku na golmana předvedl krásnou kličku a poslal ho na párek.
09:19 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 František Kadavý bez asistence (2:1)
08:56 Hostujicí golman Richter má zatím odpověď na všechny dosavadní střely.
05:55 Mýto si vytváří šance, OT ale odolává.
03:31 OT rychle odpovídá svoji brankou a ukazuje, že se na ně rozhodně nemá zapomínat
03:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #25 Jakub Šmíd (1:1)
01:47 Novák prostřelil vše co mu v cestě stálo a posílá tak VM do vedení.
01:46 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #23 Lukáš Slabý (1:0)
00:40 Zápas má od začátku vysoké tempo. Vysoké Mýto dostává přesilovou hru po přestupku Borovičky.
00:33 Vyloučen hráč #50 Adam Borovička družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
00:23 Hned ze začátku mělo OT obrovskou šanci skórovat. Adam Rozlivka však vytáhl neuvěřitelný zákrok.
00:02 Buly pro domácí.
00:00 Vítáme Vás u zápasu 5. kola Divize D. Kde se proti sobě utkají domácí FTC Vysoké Mýto a Fbk Orlicko-Třebovsko. Oba týmy mají za sebou nepovedený vstup do sezóny a tak se určitě můžeme těšit na vyrovnaný souboj, každý bude chtít odejít se 3 body. Za 15 minut začínáme.