0

3.

série

Hippos Žďár n/S. - FbC Hradec Králové B 9:8pn
branky: 23. Roman Kábele, 25. Jan Lukeš, 29. Pavel Rous, 43. Tomáš Hrubý, 53. Filip Dvořák, 54. Tomáš Pokorný, 59. Pavel Rous, 60. Tomáš Hrubý, N Tomáš Hrubý - 6. Ondřej Vykydal, 14. Michal Kunart, 17. Michal Kunart, 33. Jan Schejbal, 34. Michal Kunart, 45. Lukáš Čubírka, 48. Jan Schejbal, 55. Tomáš Pácal; rozhodčí: Jan Barimov - Michal Pazderník; vyloučení: 3 + Filip Dvořák TDKU + 4:2; využití: 1:2; diváků: 93; zásahy brankářů: Adam Sochor 21 - David Šimeček 26; po třetinách: 0:3, 3:2, 5:3, 0:0
Komentář domácích Hrubý Tomáš (Vedoucí): Záčatek zápasu na 3 lajny, bohužel jsme nebyli v tempu a hodně chybovali. Hodně ztrát na naší polovině a soupeř byl takřka neomylný v zakončení. Po stáhnutí na 10 lidí jsme chytli tempo a diriigovali hru. Škoda zbytečných vyloučení, jinak soupeř ve 3.třetině neměl nic. Nakonec asi dobré 2 body. Děkujeme soupeři za zápas
Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): Těžko se mi to dnes hodnotí. Jsme zklamaní, vedli jsme 7:4 a bohužel soupeř dokázal vyrovnat, najezdy už byla loterie. Dvě třetiny byli pod naší taktovkou, třetí nám už docházeli síly. Fyzicky náročné utkání na dvě lajny. Kdyby nás bylo víc...Děkujeme soupeři za zápas.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové B hráč #74 Martin Cupal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #15 Tomáš Hrubý a vstřelil rozhodující gól (9:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové B hráč #42 Jan Schejbal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #81 Pavel Rous , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové B hráč #17 Radim Kunart , ale gól nevstřelil.
59:29 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:8
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #81 Pavel Rous (8:8)
59:29 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:29 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. do konce utkání
58:35 Domácí bez brankáře
58:02 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:8
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #45 Michal Hrubý (7:8)
57:31 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
57:31 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost
55:50 Jeden z Hradeckých okusil Dvořákův tvrdý bekend
54:33 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #20 Tomáš Pácal, asistoval #14 Ondřej Vykydal (6:8)
53:44 Timeout FbC Hradec Králové B
53:44 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #88 Tomáš Pokorný, asistoval #81 Pavel Rous (6:7)
53:44 Pokorný prolomil konečně svoji dnešní kletbu
52:02 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák bez asistence (5:7)
52:01 Dvořák F. nádherně naloboval hostujícího gólmana a je z toho gól
51:12 Michal Hrubý nádherně ubránil situaci 2 na 1
49:56 Dvořák O. našel zadovkou Lukeše, ale Lukešovi tato střela nesedla
49:05 Další výborný zákrok Sochora
47:38 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #17 Radim Kunart (4:7)
47:32 Hosté opět využívají početní převahu ve svůj prospěch
47:12 Vyloučen hráč #17 Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
46:46 Pokorný sám před bránou, ale gólman hostí předvádí nádherný zákrok
45:26 Teď vidíme míček spíše na florbalkách hostů
44:18 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #27 Lukáš Čubírka, asistoval #5 Ondřej Šimerda (4:6)
43:16 Poprvé v dnešním utkání uvidíme přesilovku hostů
43:12 Vyloučen hráč #17 Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost
33:51 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #42 Jan Schejbal (3:5)
32:58 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #68 Michal Kunart (3:4)
32:57 Obrovská chyba domácích má fatální následky
32:22 Král v nádherné příležitosti, ale bohužel opět mimo
30:53 Nádherná kombinace Petříčka a Lukeše, ale gólem to bohužel nekončí
30:00 Kafka zkusil po zemi, ale gólman byl připraven
28:53 Po obrovké chybě gólmana Rous střílí gól a stav je vyrovnán
28:52 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous bez asistence (3:3)
27:33 Hrubý střílí, ale bohužel opět mimo
27:16 Vyloučen hráč #27 Lukáš Čubírka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:35 Rychlá rozehrávka Hipposu, ale gólem to bohužel nekončí
24:52 Dnešnímu utkání přihlíží 93 úžasných fanoušků. DĚKUJEME
24:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #89 Ondřej Dvořák (2:3)
24:12 Hipposu stačili jen 2 minuty ke snížení skóre z 0:3 na 2:3
22:49 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #3 Jan Lukeš (1:3)
13:45 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #5 Ondřej Šimerda (0:2)
12:50 Sochor si připisuje další zákrok
12:25 Hra je vše ne jen klidná
10:59 Hrubý Michal netrefil odkrytou bránu
09:54 Partl Matěj nahodil na bránu z půlky, ale bohužel míček v bráně nekončí
06:25 Domácí se snaží hosty seznámit s místními mantinely
05:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #14 Ondřej Vykydal bez asistence (0:1)
03:56 Teď Jakub Král nádherně zastoupil brankáře  a skóre je stále na nule
02:03 Zápas je zatím nahoru, dolů na úvodní branku stále čekáme
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Vážení diváci, Vítáme vás u dnešního zápasu mezi domácími Hippos Žďár nad Sázavou a hostujícím Hradcem Králové B.