4:5
    Lukáš ŠVITORKA
    (Sucharda)

FbC Hradec Králové B - FBC Dobruška 4:5
branky: 22. Milan Sucharda, 30. Michal Kunart, 40. Jakub Prášek, 59. Lukáš Švitorka - 2. Jan Čtvrtečka, 4. Jan Flegl, 20. Aleš Moravec, 36. Jan Černý, 54. Jan Černý; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Školník 14 - Vladislav Jiroud 31; po třetinách: 0:3, 3:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Vedoucí): Dneska jsme měli znovu dobrý vstup do zápasu. Druhá třetina ale byla od nás opět šílená a jen díky naší bojovnosti jsme to ve třetí třetině dotáhli do vítězného konce. Těšíme se s Hradcem na odvetu u nás, věřím že to bude lepší a florbalovější podívaná. Děkujeme za férový zápas!
60:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Tento zápas byl zatím naším nejlepším v divizi. Měli jsme tlak, bojovali jsme, byli jsme více na balónku, bohužel nás trápí koncovka. Dnes jsme si zasloužili tři body. Pochvala klukům za odmakaný zápas. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:59 Máme tu konec. Celkově se dalo dívat asi na 5 minut dohromady, ale aspoň něco. Díky, že jste sledovali onlajn a snad jste si ho užilo, bylo mi ctí a loučím se s vámi
58:06 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #58 Lukáš Švitorka, asistoval #84 Milan Sucharda (4:5)
58:06 Konec přesilovky,šlo se do šesti. Škola Davida Hegera zafungovala a Hradec vsítil. Díky Hegi za všechno
56:07 Vyloučen hráč #48 David Kollert družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
56:07 S vyloučením přichází i solidní pohrocení, mohla by přijít nějaká bitka. V ní by však Hradec pravděpodobně dostal kvůli nedostatku kil na těle
54:59 Trenérská učebnice Davide Hegera by už odvolala golmana a šlo by se do šesti, bohužel Roman tuhle knížku asi nečetl
54:29 Školis, ty seš BŮH, dneska žádnej fatál a držíš tým na dosah bodů, jen tak dál
53:30 Nedáš, dostaneš
53:23 GÓL FBC Dobruška! 3:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #4 Václav Oubrecht (3:5)
52:03 Hradec je posledních 5 minut buď v tlaku, nebo se válej po zemi. Obojí se mi líbí, ale chyběj mi goly
50:55 Hra je hustá, ale v týhle zprávě chci poděkovat všem, co nám tady rovnaj manťáky. DÍKY
47:00 Užijte si tento zápas s mými komentáři, protože tohle je naposledy, co to dělám. Vůbec nemám čas to sledovat a zrovna tyhle rozbroje mám rád. Plus tohle je možná můj poslední komentář, děkuji za pochopení
45:56 Hradec dal gola, ale euforie nevypukla. Sudí ho odvolali a z tribuny slyšíme příspěvek hradeckých fanoušků do diskuze v podobě: "ty seš Jarmil, cos tam viděl"
45:48 Hradci chybí něco důležitého, tím jsou kila do osobních soubojů
45:03 Dobruška přitvrdila v soubojích, tohle bude ještě dobrej zápas
44:46 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
44:30 Jarka fatál při rozehře. Řekněme však, že za to může náš skvělej povrch
42:09 Beci z třetí hradecký pětky příšerně nabrali protihráče, Dobruška toto zaváhání nevyužila
41:12 Oba golmani se už blejskli zákrokama, supr hoši
40:00 Také bych chtěl pozdravit buldočka, kterej stejně jako my sleduje zápas. Pane správce měl byste začít kontrolovat tašky fanoušků. Někdo sem mohl přinýst pyro (pyro není zločin) a někdo jinej zase psa
40:00 Před třetí třéťou tady je umírající nálada. Nevím jestli jsem na hřbitově nebo na zápase
40:00 Střely ve 2. části: 15:4
39:39 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #36 Jakub Prášek bez asistence (3:4)
39:39 Gol v oslábku. To máme rádi, ještě že to trénujem
38:37 Viking z Dobrušky kazí rozehru. Hradec se však na míčku moc neohřál
37:55 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
35:05 GÓL FBC Dobruška! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #77 Vladislav Jiroud (2:4)
35:05 Honza Blacku neskutečně vymetl pavučiny. Jsem rád, že jsem zrovna nic nepsal
33:50 Hodně střel zatím lítá vzduchem, to je pro mě novinka, protože na našem "fantastickém" certifikovaném povrchu tohle normálně nevidíme
32:51 Moravec zalepil a hned šel do střely, škoda že netrefuje kasu. My chceme goly
31:38 Odteď jedu slangem, spisovnost mě neba
31:38 Kunart R baseball před kasou, to chcem
30:33 Vyloučen hráč #85 František Macháček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
29:35 Všechno jsem zakřikl, Kunart proměnil druhou šanci a golmis Dobrušky to loví ze sítě
29:33 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #42 Jan Schejbal (2:3)
29:08 Kunart M pálí tutovku
28:52 Golmis z Dobrušky taky chytá skvěle
26:56 Školis do teplých
25:24 Juniorský flóčko, nahoru dolů, otevřený obrany
22:55 Skoro tu byla bitka, škoda že nebyla + sporná situace, kterou sudí řešej podivně
21:30 Už jsem začínal řvát kambek izrael, ale Dobruška mě přerušila, když orazítkovala spojnici. Školník se jenom ohlídl
21:21 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #84 Milan Sucharda, asistoval #85 František Macháček (1:3)
20:47 Jarka v souboji proti hráči 21 neměl sebemenší šanci. Váhovej rozdíl byl moc až moc VELIKEJ
20:01 První třetina nám přinesla goly, ale také utrpení pro naše oči. Snad se to zlepší
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:48 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #89 Jan Jirák (0:3)
19:48 Kuželky levá pravá Moravec zvyšuje
19:21 Szturc se snaží vyslat někoho za manťák. Hodně neúspěšně ...
18:24 Supr zákrok Školis
17:37 Chvíle šančí na obou stranách, ale góly žádné.
16:00 Dobruška si tvoří sem tam nějakou šanci, avšak většinou pálí mimo
15:25 Hra není vůbec zajímavá, usínám u zapisovatelského stolku
11:21 Skvělý návrat Macháčka ukončil únik Dobrušky
10:32 Dobruška zatím nebezpečnější, Hradec v přesilovce nic moc
09:54 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
03:47 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (0:2)
03:47 Další branka hostů, snad se Hradec zlepší ať vidíme napínavé utkání
01:25 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (0:1)
01:25 Hosté jdou do vedení. První střela, první gól. Vydařený vstup do utkání pro Školníka
01:02 Trenér Hradce naordinoval vysoký pres, který toho zatím moc nepřinesl
00:01 Dámy a pánové vítejte. Dnešním zápasem Vás bude provázet zkušený zapisovatel, takže nemějte obavy