2
  • 60 59:52
    Jakub ŠMÍD

FBŠ Všestary - FbK Orlicko-Třebovsko 13:7
branky: 18. Michal Skrovný, 19. Vojtěch Bureš, 21. Tomáš Holomek, 23. Vojtěch Bureš, 29. Miloš Macháček, 34. Jakub Moravec, 37. Vojtěch Bureš, 38. Jan Světlík, 43. Aleš Klemš, 44. Marek Stuchlík, 54. Vojtěch Bureš, 54. Michal Skrovný, 56. Filip Píše - 6. Vojtěch Šmíd, 26. Štěpán Kapoun, 26. Patrik Jurco, 32. Patrik Jurco, 34. Patrik Jurco, 59. Vojtěch Šmíd, 59. Petr Minář; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 6 + Filip Píše TDKU:5 + Štěpán Kapoun 4; využití: 4:4; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 44 - Jakub Hrdlička 16, Jonáš Marek 12; po třetinách: 2:1, 6:4, 5:2
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Nyní rozjiždíme vlak, který bude k nezastavení. Raketou přímo na Mars. Ale zatím jsme jen těsně nad zemí, tak že nás čeká dlouhá cesta. Opět jsme si to komplikovali zbytečnými vyloučeními a kecami, ale zvládli jsem to. Třetí třetina střela - gól nás bavila, snad to zopakujeme příště. Těšime se do Jihlavy, tam to známe moc dobře. Možná bude i Xanadu. Díky fanouškům za podporu a děkuji soupeři za fér utkání. Přeji mnoho zdaru do zbytku soutěže. Zdary zdary Všestary.
60:00 Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér): Utkání jsme začali dobře, dostali jsme se rychle do zápasu, pak jsme našima chybama nechali soupeře vyrovnat. Vítězství nás stála naše nezodpovědnost. Děkujeme souepři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:16
59:52 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #25 Jakub Šmíd.
59:52 Vyloučen hráč #21 Filip Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
59:52 Vyloučen hráč #21 Filip Píše družstva FBŠ Všestary do konce utkání
59:30 Vyloučen hráč #28 Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
58:39 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 13:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #21 Štěpán Kapoun (13:7)
58:39 Všestary už se asi vidí na zlatavém moku a přestali úplně hrát. Kapoun našel zpoza branky svého kolegu Mináře, který už měl před sebou odkrytou klec.
58:01 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 13:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (13:6)
58:01 Šmíd ještě kosmeticky upravuje skóre, když se prosadil po výběhu z rohu. Pěkná střela hostujícího šikovného útočníka.
57:25 Marek překazil radost Světlíkovi, když se rychle přesunul proti jeho pokusu.
56:49 Kuča srdnatě chytá každý balonek co na něj míří a je důležitou postavou dnešního utkání.
56:10 Kapoun předvedl krásný backhandový pokus a vysloužil si obdiv místních slečen.
55:40 GÓL FBŠ Všestary! 13:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #21 Filip Píše, asistoval #29 Michal Skrovný (13:5)
55:40 Skrovný našel Píšeho a ten zkušeně proměňuje. Dá se řici že je rozhodnuto, ale znáte Všestarské koncovky utkání :))
55:30 Skrovný vystavil razítko na lýtko Machatého.
55:16 Kuča schovává po střele Jurca balonek pod sebe.
54:43 Marek si připisuje skvělý reflexivní zákrok proti střele Bureše.
53:35 GÓL FBŠ Všestary! 12:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #6 Libor Souček (12:5)
53:35 Takhle pálí služebně nejstarší hráč na hřišti! Skrovný dostal nabito na kruh a povedenou střelou do víka oslavuje svůj produktivní den.
53:11 GÓL FBŠ Všestary! 11:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (11:5)
53:11 Akce až do kuchyně v podání Macháčka s Burešem, Vojťas si připisuje čtvrtý zásah v utkání.
52:55 Vojtěch Šmíd předvedl krásnou individuální akci, kdy vymotal tři všestarské hráče, Kuča s velkým štěstím vyráží.
51:48 Po závaru před brankou Kuči odklízí balonek do bezpečí Stuchlík.
50:25 Vojtěch "bigsave" Kuča! Jurco z brankoviště dorážel do prázdné branky, Kuča ale vytasil nohu a zastavuje radost hostujícího lodivodě.
50:06 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
50:06 Macháček zatahoval za ruční brzdu a půjde si spočnout. Dnešní trestná lavice už je poměrně ošoupaná z toho provozu tady.
49:17 OT sympaticky bojuje a snaží se dorovnat pro ně nepříznivý vývoj utkání.
48:26 Lankaš jel po palubovce jako slimák po listu, na balonku opět domácí.
48:16 Kuča první střelu chytá, následná dorážka míří do tyče!
48:03 Šmíd se do sebe zaklesl s Píšem, výhoda pro domácí.
47:44 Skrovný našel nahrávkou rozběhnutého Freiberga, toho ale vychytal Marek.
46:09 Marek si připisuje další úspěšný zákrok proti střele Moravce.
45:38 Marek chytá dobrý pokus Píšeho.
45:14 Kuča chytá nepříjemně skákavý balonek.
43:13 GÓL FBŠ Všestary! 10:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #81 Jan Lankaš (10:5)
43:13 Desítku čepuje Stuchlík s Lankašem a domácí se opět radují! Hala skáče a fandí. I třetí formace se raduje ze své úspěšné kombinace.
42:52 GÓL FBŠ Všestary! 9:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #7 Jan Světlík (9:5)
42:52 Ááááááááála Klemš! Klemš natáhl od "modré" a prostřeluje vše co mu stojí v cestě. Pěstičkou slaví svoji branku a domácí jdou do trháku.
40:54 Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
40:54 Machatý posekal Macháčka a Všestary mají další přesilovou hru.
40:19 OT začalo aktivně napadat a to způsobuje problémy domácí obraně.
40:00 Střely ve 2. části: 11:22
39:42 Klemš se sportovně omlouvá protihráči, který sklouzl po jeho čepeli a sympaticky mu pomáhá na nohy. Kluci si podali ruce a přešli vše s úsměvem.
39:24 Atraktivní a akční druhá třetina se schyluje ke konci, OT na balonku.
37:52 GÓL FBŠ Všestary! 8:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Jan Světlík, asistoval #28 Vojtěch Bureš (8:5)
37:52 Ale i domácí si zvyšují procenta přesilových her, Bureš našel Světlíka a ten už měl jednoduchou práci.
36:53 Holomek z dorážky na balkon.
36:18 GÓL FBŠ Všestary! 7:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš bez asistence (7:5)
36:18 Bureš završuje hattrick, čepice létají na hřiště!
35:48 Vyloučen hráč #7 Petr Minář družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
35:48 Všestary mají dvojnásobonou početní výhodu.
34:36 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2+2 minuty za hrubost
34:36 Trošku vyhrocenější část utkání, Všestary mají další, navíc dvojitou přesilovou hru.
33:54 GÓL FBŠ Všestary! 6:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #4 Marek Stuchlík (6:5)
33:54 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jonáš Marek družstva FbK Orlicko-Třebovsko
33:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #7 Petr Minář (5:5)
33:30 Neskutečné! Hostující Jurco dorovnává stav utkání!
32:50 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Bureš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:50 Domácí se ne a ne poučit a nabízejí další přesilovou hru hostujícícmu celku.
32:44 Holomek vyslal Mináře na výlet, vše ale v rámci pravidel.
32:25 Standardní situace a freestylově to vyřešil Světlík, který ovšem trefuje pouze břevno!
32:23 Elitní Všestarská lajna to už překombinovala z kuchyně do kuchyně.
31:17 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (5:4)
31:17 OT pokračuje ve velmi úspěšném večeru při proměňování svých přesilových her, Jurco doráží a hostující celek opět dotahuje.
31:01 Vyloučen hráč #21 Filip Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
31:01 Píše si přijde odpočinout, OT mají další početní výhodu.
30:09 Drobný faul, OT ze standardní situace mimo tři tyče.
29:31 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #61 Vojtěch Šmíd.
29:31 Šmíd se postavil k nařízenému trestnému střílení. Výborně si potahal Kuču, ten se ale se svými 195cm se natáhl jak široký tak dlouhý a neskutečně chytá! Good save bro!
29:10 Šmíd z výběhu pouze do boční sítě.
28:52 Skrovný po střele svého spoluhráče zvedá oči k nebi. Taky tak občas střílíš Michal.
28:08 GÓL FBŠ Všestary! 5:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #59 Tomáš Holomek (5:3)
28:08 V další šanci se ale Milda nemýlí a domácí odskakují na rozdíl dvou branek!
27:42 Macháčka vychytal Hrdlička!
27:20 OT si dobře rozebralo nebezpečnou standardní situaci Všestar, Hrdlička nemusel zasahovat.
27:03 Kuča rychlostí kočky vyhazuje skákající balonek a uklidňuje domácí.
26:36 Hra se ale paradoxně zpomalila, oba týmy vyčkávají.
25:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #93 Jan Machatý (4:3)
25:28 A i druhá přesilová hra hostujících je úspěšná a OT je zpět ve hře! Hostující kapitán se z nabízené šance nemýlí a rozradostňuje bílomodré.
25:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #28 Patrik Jurco (4:2)
25:05 Nešťastný dotyk lavičky, vyloučení a následná standardní situace pro OT dopadá snížením stavu utkání. Kapoun vyslal nechytatelnou dělovku a hostující se radují.
25:03 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání
24:06 Souček v dobrém bloku proti pokusu Kapouna.
23:06 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře
23:06 OT si vyzkouší také přesilovou hru po faulu na Mináře.
22:13 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
22:13 GÓL FBŠ Všestary! 4:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #7 Jan Světlík (4:1)
22:13 Bureš podruhé za večer prostřeluje Hrdličku a Všestary proměňují přesilovou hru. Hostující celek si zároveň bere čas na poradu.
22:01 Vyloučen hráč #96 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
22:01 Po faulu na aktivního Skrovného mají domácí další možnost přesilové hry.
20:49 GÓL FBŠ Všestary! 3:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #59 Tomáš Holomek, asistoval #98 Aleš Klemš (3:1)
20:49 Tomáš Haaland Holomek předvedl nádhernou individuální akci, když u své branky nabral balonek na čepel a přes celé hřiště proběhl a pověsil balonek na zadní tyč. Velmi solidně zaplněná hala tleská ve stoje!
20:01 Buly pro hostující celek.
20:00 Střely v 1. části: 16:13
19:57 Kuča fantastickým zákrokem s koncem třetiny drží těsný náskok domácích.
18:51 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
18:51 A tlak se vyplácí! Macháček nejdříve nastřelil tyč, míček se k němu zpět odrazil. Všestarská 74ka našla osamoceného Bureše, který se ranou pod víko nemýlí! Domácí otáčí vývoj utkání na svoji stranu.
18:25 Vstřelená branka vlila krev do žil Všestarům, šance střídá šanci.
17:50 Na neuznané branky vyrovnáno, Lankaš se Stuchlíkem skórovali, ale pro postavení v brankovišti není branka uznána.
17:08 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #99 Štěpán Novák (1:1)
17:08 Vyvěste vlajky, zapněte fanfáry, veterán Skrovný poprvé za Všestary skóruje! Tvářil se po gólu překvapeně jako Jirka Luňák z Okresního přeboru, když našel ve své koupelně reprezentanta Páleníka.
17:04 OT vsítilo branku, pro vysokou hůl ale nebyla branka uznána.
16:51 Macháček se protínal do útoku, po drobném faulu míček pro domácí.
16:02 Předměřická hala neúnavně fandí a žene své miláčky za vyrovnáním.
15:41 Souček na brankovišti předvedl dobrý důraz, hostující strážce svatyně spolu se svými beky ale celou situaci zvládl.
14:52 Macháček netrefil skákající balonek, z následné šance Klemš trefuje skvěle postaveného Hrdličku, který vyráží na břevno!
14:05 Stuchlík v dobrém bloku proti pokusu Návrata.
13:28 Novák použil kilogramy v souboji s Minářem a vybojoval balonek pro muže v černém.
12:42 Šmíd vyslal velmi nebezpečnou střelu, Kuča ale dalším skvělým zákrokem drží domácí.
12:07 Povedená střela OT, Kuča toho moc neviděl, ku jeho štěstí ale na poslední chvíli změnil směr.
11:06 Stuchlík vyslal střelu od mantinelu, Hrdlička i přes hradbu těl si balonek našel.
10:41 Holomek s Minářem předvedli nádherný souboj rameno na rameno v rohu.
10:13 OT v plném počtu.
09:56 Jurco unikal v oslabení, Kuča chytá a vyhazuje balonek mimo hřiště.
09:15 Bureš po crossové nahrávce pouze do dobře připravených obránců OT.
08:13 Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
08:13 Po faulu Langera si domácí zahrají první přesilovou hru a mají možnost vyrovnat stav utkání.
07:40 Po chybě Macháčka se ke střele dostal Šmíd, tentokrát Jakub, Kuča ale skvěle vychytal tento pokus ramene.
07:15 Hostující kapitán se dral do šance, naštěstí pro domácích mu ale v poslední vteřině přeskočil balonek čepel. Následně Langer ze dvou metrů nad.
05:53 Freiberg se skvěle vrátil do obrany po ztrátě svých kolegů v útoku a vypomohl Kučovi s Novákem.
05:33 Píše ze středu mimo tři tyče, rána to ale byla slušná.
05:18 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
05:18 Šmíd natáhl a propálil vše co mu stálo v cestě, Orlicko-Třebovsko se dostává do vedení.
04:35 Moravec dobře vystínoval výběh Jurca.
03:44 Skvělá standardní situace domácích, Freiberg provětral betony Hrdličky, ten si připisuje důležitý zákrok.
03:28 Skrovný po faulu vytřel palubovku v hale, jeho ducnutí do země slyšeli až v Hradci.
02:54 Světlík vytloukl bloky v obraně hostí.
02:19 Drobný faul na Stuchlíka, domácí na balonku.
01:12 Píšemu sjel balonek z čepele.
00:44 Utkání začalo ve velmi vysokém tempu.
00:05 Orlicko-Třebovsko ihned v šanci, střela ale nad.
00:00 Když se mrknem na bodové okénko obou soupeřů, lídrem domácích je Jan Světlík s body šesti a za hostující celek je to Patrik Jurco se čtyřmi body. Uvidíme tedy, jak se dnes prosadí.  Čeká nás napínavý souboj o první body v nové divizní sezóně. Vítáme Vás u našeho on-line, pohodlně se usaďte, přejeme hezkou zábavu a hřáčům férovou hru.
00:00 Krásný večer z Předměřic! Dnes máme na programu třetí kolo Divize D mezi domácími Všestary a hostujícím FbK Orlicko-Třebovsko. Ani jeden celek zatím neprožívá ideální start do nové sezóny, máme tu dnes souboj týmů, který prozatím nezískal ani jeden bod. Všestarský celek doma podlehl Brnu a poté neudržel nadějný náskok na hřišti ambiciózní Litomyšle. Hostující celek prohrál ve venkovním utkání na hřišti Třebíče, v domácím souboji prohrálo Orlicko-Třebovsko o jedinou branku proti Ždáru nad Sázavou.