• 57 56:34
    2
    Jan FLEGL

FBC Dobruška - FTC Vysoké Mýto  4:2
branky: 3. Jan Čtvrtečka, 10. Jan Čtvrtečka, 18. Jan Flegl, 49. Aleš Moravec - 1. Libor Knypl, 31. Tomáš Belej; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Robert König 25 - Adam Rozlivka 18; po třetinách: 3:1, 0:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Vedoucí): Dneska první třetinu poctivý výkon a dobrá efektivita. Druhá třetina od nás šílená, takhle se nemůžeme prezentovat. Ve třetí části jsme ukázali naši bojovnost a došli si pro tři body. Výhra je pro Víťu, kterého zdravíme do nemocnice a věříme, že bude co nejdřív ok. Děkujeme fanouškům, kteří nám pomohli a podporovali nás celý zápas. A samozřejmě obrovské díky za překvapení od našeho cheerleader týmu žen za párádní nástup do divize a podporu!
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): Dozadu velmi slušný výkon, bohužel soupeř vyučoval efektivitu. Tlačili jsme se do skvělé obrany, hlavně druhá třetina byla v naší režii, ale soupeř to prostě vybojoval. Víme na čem zamakat a jedeme dál. Díky a gratulace...
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
60:00 Domácí tým si díky srdnatému a obětavému výkonu připisuje první výhru na domácí palubovce. Početné publikum odměňuje hráče zaslouženým potleskem.
58:35 Domácí díky skvělé koncentraci a maximálnímu nasazení přečkali oslabení bez úhony.
57:30 Skvělý Konig předvádí další brilantní zákrok.
56:53 Domácí srdnatě brání v oslabení 3 proti 5.
56:34 Vyloučen hráč #10 Jan Flegl družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
56:10 Konig pohotově zasahuje proti střele i následné dorážce.
55:45 Timeout FTC Vysoké Mýto
55:45 Vyloučen hráč #17 Jakub Holeček družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
55:32 Čejpa tak dlouho otravoval hostující protihráče, až získal míček a nebezpečně vystřelil.
54:30 Povedený brejk Vysokého Mýta zůstal bez zakončení.
53:55 Jakub Kollert vbojoval standartní situaci, po které Moravec prověřil postřeh hostujícího brankáře.
51:58 Moravec hledal před brankou Chaloupku, který však v dobré příležitosti minul.
50:55 Domácí přečkali přesilovou hru hostí bez inkasované branky.
50:25 Střela hostujícího celku míří mimo branku.
49:40 Další skvělý zákrok domácího brankáře, který drží domácí tým nad vodou.
49:05 Perfektní Konig opět na svém místě!
48:52 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
48:52 Čeká nás první přesilovka Vysokého Mýta.
48:12 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #4 Václav Oubrecht (4:2)
48:12 Další rychle využitá přesilovka domácích! Oubrecht našel Moravce, který trestá soupeřovu vysokou hůl.
47:55 Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká florbalka
47:00 Výborný zákrok domácího Jiráka, který zabránil rychlému brejku.
46:20 Domácí Holeček ustál tvrdý souboj s hostujícím Raškem.
45:30 Výborný blok Davida Kollerta sráží střelu hostujícího hráče mimo branku.
44:25 Čtvrtečka opět blízko hattricku, hostující brankář však byl proti.
43:47 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #10 Vojtěch Novák.
43:47 Skvělý Konig likviduje trestné střílení nařízené po zákroku Davida Kollerta.
43:20 Dnešní utkání sleduje 137 přítomných diváků, děkujeme za podporu!
42:15 Jakub Kollert v šanci, jeho pokus však likviduje brankář.
41:20 Mohutná podpora dobrušského publika žene domácí borce za vítězstvím.
40:45 Dobruška na míčku a kontroluje hru.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
40:00 Druhá třetina končí, Vysoké Mýto se dostalo na dostřel a čeká nás zajímavá třetí třetina.
39:21 Na plochu dorazila záchranná služba, která nakládá zraněného Růžičku. Víťo, držíme palce!
39:04 Střela Oubrechta po chytře rozehrané standartní situaci končí těsně mimo.
38:02 Střela Vysokého Mýta po rozehrané standartní situaci těsně míjí branku.
37:05 Oubrecht našel Černého, který však byl příliš blízko brankáři, jehož nedokázal přehodit.
36:10 Čtvrtečka těsně minul, hattrick byl blízko!
35:10 Střela domácího Čejpy byla zblokována a nedorazila na místo určení.
33:35 Černý vybojoval míček a pohotově vystřelil, hostující brankář však byl připraven.
31:40 David Kollert na poslední chvíli zastavil výborným zákrokem unikajícího protihráče, který nestihl zakončit.
30:41 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tomáš Belej, asistoval #19 Jiří Unzeitig (3:2)
30:41 Vysoké Mýto se dostává na dostřel, na rychlou akci nestačila domácí obrana zareagovat.
30:10 Dobrá střela domácího Čejpy končí zákrokem brankáře, pohotový Jakub Kollert se k dorážce nedostal.
29:40 Zkažená přihrávka hostujícího celku končí za mantinelem.
28:30 Dobruška rozvážně kombinuje na své polovině.
26:04 Výborný zákrok domácího brankáře.
25:00 Dobruška nyní uklidňuje hru a daří se jí držet míček na čepelích.
24:15 Po dlouhé kombinaci Mýta zasahuje domácí Konig.
23:00 První minuty se nesou ve znamení Vysokého Mýta dostat se do šance, Dobruška však pozorně brání.
22:00 Vysoké Mýto nyní působí živějším dojmem.
21:30 Akci Vysokého Mýta na poslední chvíli zastavil pohotový Oubrecht.
20:45 Druhou třetinu začalo Vysoké Mýto dlouhým držením míčku.
20:01 Před zahájením druhé části oba týmy opět přivítaly domácí roztleskávačky.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
20:00 Skončila první třetina, ve které byla Dobruška o něco aktivnějším týmem a po zásluze je ve vedení.
19:20 Oubrecht ustál několik zákroků hostujících hráčů a ještě dokázal pohotově zakončit.
17:41 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (3:1)
17:41 Krásná akce Chaloupky, který vyvezl míček a našel volného Flegla, jenž umístěnou střelou na zadní tyč posílá domácí tým do dvoubrankového vedení.
16:40 Dobruška je nyní aktivní a kontroluje utkání.
15:50 Vysoké Mýto se dostalo ke střele, kterou likviduje pohotový Konig.
14:37 Tlak Vysokého Mýta končí náhozem na domácí branku.
13:32 Další výborný zákrok domácího brankáře.
12:44 Rychlý výhoz hostujícícho brankáře znamenal úprk hráče Vysokého Mýta, který skvěle zlikvidoval domácí Konig.
11:20 Jakub Kollert se objevil před brankářem, ale nedokázal zakončit.
09:58 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (2:1)
09:58 Jirák našel přesnou přihrávkou Moravce, který se prosmýkl podél pravého mantinelu a zakončil. Jeho pokus sice zlikvidoval hostující brankář, ovšem na dorážku čekal Čtvrtečka, který pohotovou střelou dostal domácí tým do vedení.
09:15 Výborný zákrok domácího brankáře, který chytil takřka jistý gól.
08:20 Vzáptí po hezké souhře mohl poslat domácí tým do vedení Kulhánek, jehož pokus však zlikvidoval brankář.
07:53 David kolert se ocitl v dobré příležitosti, z rychlé akce však těsně minul branku.
07:20 Rozvážná rozehrávka domácích končí na florbalkách hostí.
06:00 Vysoké Mýto se po dlouhé kombinaci dostalo do slibné příležitosti, dorážka však minula branku.
05:32 Nešťasný moment na hřišti, kdy se zranil domácí Růžička.
05:15 Oubrecht se řítil do brejku, ale přihrávka Černého k němu nedoputovala.
04:20 Po úvodních dvou brankách pokračuje utkání v poklidnějším tempu.
02:48 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #4 Václav Oubrecht (1:1)
02:48 Krásná přihrávka Oubrechta našla volného Čtvrtečku, který trefil odkrytou branku. Dobruška po zásluze vyrovnává skóre.
01:50 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
01:50 Dobruška má první přesilovku v utkání.
00:44 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #19 Jiří Unzeitig (0:1)
00:44 Rychlý kontr Vysokého Mýta končí úvodní brankou.
00:30 Úvodní oťukávání obou týmů.
00:01 Před nástupem bylo k vidění úžasné vystoupení domácích cheerleaders.