3:6
    Justýna ŠIGUTOVÁ
    ()

IBK Hradec Králové - FTC Vysoké Mýto 3:6
branky: 11. Victorie Moravcová, 13. Sára Hudousková, 23. Adéla Jelínková - 5. Veronika Komárková, 8. Nela Mikulecká, 8. Veronika Kubíčková, 30. Adéla Mikulecká, 36. Veronika Komárková, 36. Justýna Šigutová; rozhodčí: Daniel Hejna - Lukáš Filípek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petra Sčučková 27 - Anežka Malochová 17; po třetinách: 1:3, 2:0, 0:3
36:00 Střely ve 3. části: 7:14
35:59 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Justýna Šigutová bez asistence (3:6)
35:39 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Veronika Komárková, asistoval #4 Klára Mihulková (3:5)
29:12 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Adéla Mikulecká bez asistence (3:4)
25:10 Moravcová teď nejspíše rukou chytila střelu do prázdné branky, rozhodčí však nic nepíská a celá střídačka hostí se tak bouří.
24:00 Střely ve 2. části: 6:7
23:38 Vyloučen hráč #5 Alena Hofmanová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
22:23 GÓL IBK Hradec Králové! 3:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #63 Adéla Jelínková bez asistence (3:3)
12:21 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #78 Sára Hudousková, asistoval #37 Michaela Výprachtická (2:3)
12:00 Střely v 1. části: 7:10
10:55 GÓL IBK Hradec Králové! 1:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #26 Victorie Moravcová, asistoval #56 Stephanie Makovská (1:3)
07:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Veronika Kubíčková, asistoval #11 Anna Kurková (0:3)
07:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Nela Mikulecká, asistoval #7 Adéla Mikulecká (0:2)
04:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Veronika Komárková, asistoval #5 Alena Hofmanová (0:1)