35
  • 35 34:19
    Orlice

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 2:1
branky: 24. Jana Chromková, 24. Jana Chromková - 3. Romana Valachová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Eduard Hlávka; vyloučení: 0 + Andrea Krejčová 4:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vendula Zemanová 18 - Martina Prachařová 17; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:0
23:48 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #28 Jana Chromková bez asistence (2:1)
23:42 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #28 Jana Chromková, asistoval #37 Emma Stará (1:1)
20:02 Vyloučen hráč #40 Andrea Krejčová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2+2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 7:7
12:00 Ukončení 1. části
03:05 od úvodních minut je vidět, že Letohrad si na domácí půdě půjde užít každé střídání
02:21 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #61 Romana Valachová, asistoval #67 Martina Žabová (0:1)
00:00 Máme tu prvni dnešni zápas