• 32 31:40
    1:4
    ()

HAGA Girls Pardubice - FBK Kobra Tatran Hostinné 1:4
branky: 18. Anna Matějková - 13. Marie Janičatová, 19. Michaela Šulcová, 30. Michaela Šulcová, 32. Marie Janičatová; rozhodčí: Šárka Havelková - Andrea Nožičková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vanda Weszterová 18 - Nela Nováková 15; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:2
36:00 Střely ve 3. části: 6:11
35:58 A to je konec přátelé...Děkujeme fanouškům za podporu a přejeme příjemný zbytek neděle
35:13 Hraje se na útočné polovině Hostinného
34:01 Haga má poslední dvě minuty zvrátit vývoj zápasu
33:04 Sodomková nyní po vzoru basketbalistů, branku však přestřelila (světe div se)
32:06 Duo Janičatová - Šulcová zatím dominuje
31:40 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #68 Marie Janičatová bez asistence (1:4)
31:40 A je to o tři...
31:04 A mohlo to být o tři! Střela však měla větší šanci zakončit svou pouť v Hostinném než v brance, kam byla myšlena
29:57 V polovině třetí třetiny Haga ztrácí dvě branky, uvidíme jakou kulišárnu vytáhne z rukávu domácí sdružení trenérů
29:26 Haga teď navíc inkasuje
29:25 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #71 Michaela Šulcová, asistoval #68 Marie Janičatová (1:3)
28:33 Haga teď se štěstím, ale naprosto špatně postaveným presem získala míček
27:41 Haga jeví známky snahy o vyrovnání, stále to však není ideální gólový tlak
21:43 Nic se neděje, v hale je zima a kávovar nikdo nedovezl
19:02 Vystrčilová nyní z půlky prověřila golmanku soupeře, ta však mezeru mezi betony doslova zabetonovala
18:08 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #71 Michaela Šulcová, asistoval #7 Zuzana SLavíková (1:2)
18:08 Radost holkám z Hagy dlouho nevydržela a Hostinné opět odskakuje
17:55 GÓL HAGA Girls Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #10 Anna Matějková, asistoval #39 Zuzana Sodomková (1:1)
17:55 Anna Matějková teď vzala situaci do svých rukou a na styl Radka Smoleňáka vyrovnává
15:26 Fofrnice z Hostinného teď mají výrazně více šancí
14:00 Trenér Pardubic Jan Brychta si významně odkašlal, své vyjádření podpořil výrazným zakroucením hlavou a poodešel na druhou stranu střídačky
13:22 šance na obou stranách
12:27 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 0:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #68 Marie Janičatová, asistoval #71 Michaela Šulcová (0:1)
12:27 Gól však dává soupeř
12:01 Haga zahajuje třetinu s míčkem na florbalkách
12:00 Střely v 1. části: 7:7
11:59 Druhá tyč teď zazvonila za golmankou z Hostinného, štěstí z obranné třetiny si Haga zatím nepřenesla i na druhou stranu hřiště
11:03 Údernice z Hostinného teď měli dobrou pasáž, při Haze stálo štěstí
10:01 Schejbalová mladší teď o nohu golmanky nastřelila tyč!
09:14 Utkání sleduje krásných 30 diváků, DĚKUJEME
08:26 Zatím jsme viděli jednu velkou šanci na každé straně, od té doby je to boj o střed hřiště
08:05 Hostinné teď výrazně více v držení míčku
06:42 Štefanová přečetla rozehru Hostinného, vzniklou situaci však Haga nedokázala využít
05:32 Haga na útočné polovině, většinu času však v rohu
03:55 Sodomková prověřila golmanku Hostinného, ta v pohodě čape
02:56 Haga aktivnějším celkem, Hostinné hrozí z protiútoků
02:10 Haga začína aktivně napadat
01:20 Weszterová teď tygřím skokem likviduje šanci 2na1
00:39 Trestné střílení družstva HAGA Girls Pardubice neproměnil #10 Anna Matějková.
00:39 Golmanka Hostinného teď tzv. očima vytlačila střelu kapitánky Hagy a skóre se nemění
00:01 Zdravíme fanoušky kvalitního florbalu, první výhru na vhazování si připisuje HAGA