33
  • 33 32:12
    Vysoké Mýto

FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové 5:2
branky: 12. Justýna Šigutová, 13. Nela Mikulecká, 14. Veronika Komárková, 17. Nela Mikulecká, 32. Nela Mikulecká - 3. Veronika Špringerová, 16. Veronika Špringerová; rozhodčí: Aleš Veselý - Jakub Machatý; vyloučení: 1:0; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Anežka Malochová 11 - Stephanie Makovská 6; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:0
36:00 Střely ve 3. části: 1:5
35:59 Hradec s tímhle zápasem už pravděpodobně nic neudělá a tak Mýto si z tohoto zápasu odnáší 3 cenné body do tabulky.
32:13 Hradec zkouší hru v 6. Mýto se zatím skvěle brání, trenér Mýta ale stejně není spokojen s tím jak se jeho hráčky na hřišti staví.
32:12 Timeout FTC Vysoké Mýto
31:38 Timeout IBK Hradec Králové
31:38 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Nela Mikulecká, asistoval #4 Klára Mihulková (5:2)
30:00 Zbývá posledních 6 minut tohoto vcelku vyrovnaného utkání.
24:30 Hradec má posledních 12 minut na to s tímhle utkání něco udělat. Ve skóre ztrácí 2 góly a ve hře se jim zatím taky moc nevyrovnaly.
24:00 Střely ve 2. části: 5:4
20:00 Teď Hradec prokázal skvělé gesto fair- play. Rozhodčí chtěli vyloučit hráčku Mýta za sekání, trenérka Hradce však okamžitě signalizovala že tento faul nebyl hoden 2 minut, a tak se trest ruší.
19:00 Ač se Hradec snaží sebevíc tempo s Mýtem není schopný vyrovnat. Hráčky FTC si je jednoduše obehrává a zakládá si tak výborné útoky.
16:50 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:2
15:50 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Veronika Špringerová, asistoval #13 Viktorie Hlavatá (3:2)
13:45 Mýto je v tomto zápase zatím jednoznačně lepším týmem.
13:40 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Veronika Komárková, asistoval #2 Nela Mikulecká (3:1)
12:25 FTC vpadlo do této třetiny výborně, krásnou souhrou poslala svůj tým do vedení Mikulecká.
12:24 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
12:00 Střely v 1. části: 5:4
11:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Justýna Šigutová, asistoval #11 Anna Kurková (1:1)
11:30 Šigutová teď odčinila svůj trest a střílí gól ke konci třetiny.
10:30 Stále je FTC ve větším laufu, tlaší hradec jak jen může.
05:20 Od vstřeleného gólu v přesilové hře se FTC snaží skóre vyrovnat, jejich pokusy však zatím s poklidem řeší golmanka hostí.
02:40 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Veronika Špringerová, asistoval #69 Michaela Spurná (0:1)
01:30 Mýto se dopustilo faulu který byl posouzen na dvě minuty.
01:00 Vyloučen hráč #16 Justýna Šigutová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
00:30 Na míčku spíše FTC, od začátku diktuje tempo utkání.