5.

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Panthers Praha B - FbC Red Dragons Hořovice 6:7pn
branky: 10. Filip Spěvák, 13. Martin Sedláček, 14. Martin Vachuška, 19. Richard Rybáček, 34. Martin Kalivoda, 36. Dominik Flégr - 6. Jakub Mareček, 12. Vít Hofman, 15. Matěj Mareček, 22. Vít Hofman, 33. Vítězslav Šmid, 35. Jakub Mareček, N Jakub Bajtoš; rozhodčí: Julie Chaloupková - Jan Bízik; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Hejčl ? - Adam Kasík ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:2
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #69 Jakub Bajtoš a vstřelil rozhodující gól (6:7).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #79 Martin Sedláček , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #94 Kristián Filip Mencl , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #7 Martin Vachuška , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #21 Vít Hofman , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #79 Martin Sedláček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #19 Lukáš Novák a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #7 Martin Vachuška a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #29 Vojtěch Houra a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #30 Petr Reksoprodjo , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:47 GÓL Panthers Praha B! 6:6
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #46 Dominik Flégr, asistoval #80 Filip Spěvák (6:6)
35:04 Timeout Panthers Praha B
34:53 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 5:6
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #28 Jakub Mareček, asistoval #69 Jakub Bajtoš (5:6)
33:21 GÓL Panthers Praha B! 5:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #91 Martin Kalivoda, asistoval #80 Filip Spěvák (5:5)
32:10 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #52 Vítězslav Šmid, asistoval #21 Vít Hofman (4:5)
25:25 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Houra družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za špatné střídání
21:08 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (4:4)
18:40 GÓL Panthers Praha B! 4:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #58 Richard Rybáček, asistoval #18 Filip Stašák (4:3)
14:47 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #57 Matěj Mareček bez asistence (3:3)
13:27 GÓL Panthers Praha B! 3:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #7 Martin Vachuška, asistoval #80 Filip Spěvák (3:2)
12:53 GÓL Panthers Praha B! 2:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #30 Petr Reksoprodjo (2:2)
11:16 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman bez asistence (1:2)
09:38 GÓL Panthers Praha B! 1:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #80 Filip Spěvák, asistoval #46 Dominik Flégr (1:1)
07:03 Vyloučen hráč #58 Richard Rybáček družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
05:53 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #28 Jakub Mareček, asistoval #29 Vojtěch Houra (0:1)
02:59 Vyloučen hráč #80 Filip Spěvák družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování florbalky