(Slavík)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ACEMA Sparta Praha D - Florbal Neratovice 7:2
branky: 18. Filip Rathouský, 22. Jakub Slavík, 23. Jan Urych, 25. Adam Švehlák, 28. Filip Volf, 31. Jakub Slavík, 33. Adam Roháč - 23. Matyáš Hýsek, 23. Matyáš Hýsek; rozhodčí: Petr Jahoda - Filip Rabiňák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Sebastian Jošt -2 - Daniel Knotek ?; po třetinách: 0:0, 3:2, 4:0
32:16 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #31 Jakub Slavík (7:2)
30:45 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #98 Filip Rathouský (6:2)
27:58 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #11 Adam Hykel (5:2)
24:53 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #14 Adam Švehlák, asistoval #78 Adam Roháč (4:2)
22:52 GÓL Florbal Neratovice! 3:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #96 Matyáš Hýsek bez asistence (3:2)
22:33 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #87 Jan Urych bez asistence (3:1)
22:09 GÓL Florbal Neratovice! 2:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #96 Matyáš Hýsek, asistoval #16 Lukáš Moravec (2:1)
21:14 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #14 Adam Švehlák (2:0)
17:19 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #87 Jan Urych (1:0)
06:07 Vyloučen hráč #98 Jan Lhota družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání