3.

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Kutná Hora - SK Florbal Benešov 2:3pn
branky: 5. Jiří Švejnoha, 22. Jaroslav Paďouk - 22. Petr Latka, 23. Tobiáš Truhelka, N Mikuláš Prošek; rozhodčí: Karel Hlinka - Vojtěch Stárek; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Zlatohlávek ? - Matyáš Mareš ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #30 Vojtěch Táborský a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #7 Tobiáš Truhelka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #77 Ondřej Lokaj , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #19 Martin Landsmann , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #74 Mikuláš Prošek a vstřelil rozhodující gól (2:3).
36:00 Zahájena trestná střílení
35:49 Vyloučen hráč #4 Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
31:45 Benešovský brankář chytá neskutečně
29:24 Nepřijemný pád na straně Kutné hory, ale přežil.
27:10 Kutná Hora, přežila přesilovku.
23:02 Vyloučen hráč #92 Jakub Brož družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
22:40 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka z trestného střílení (2:2)
21:56 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jaroslav Paďouk bez asistence (2:1)
21:06 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #51 Petr Latka bez asistence (1:1)
19:56 Vyloučen hráč #5 Tomáš Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
19:40 Vyloučen hráč #88 Tomáš Hnátek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
18:57 Vyloučen hráč #77 Ondřej Lokaj družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:33 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #49 Jiří Švejnoha, asistoval #77 Ondřej Lokaj (1:0)
01:45 Vyloučen hráč #16 Martin Zralý družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání