• 36 35:56
    1:17
    (Blahník)

Florbal Neratovice - FBC Kutná Hora 1:17
branky: 34. Ondřej Zahálka - 3. Štěpán Jaroš, 3. Martin Landsmann, 7. Štěpán Jaroš, 10. Jakub Jan Beil, 12. Jaroslav Paďouk, 20. Jiří Švejnoha, 25. Martin Landsmann, 25. Martin Landsmann, 26. Daniel Vaněk, 27. Tomáš Tvrdík, 28. Martin Landsmann, 30. Jaroslav Paďouk, 30. Štěpán Jaroš, 33. Jiří Švejnoha, 34. Daniel Vaněk, 35. Štěpán Blahník, 36. Martin Landsmann; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Jan Řehák; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 8; zásahy brankářů: Daniel Knotek ?, Patrik Krautschneider ? - Jan Zlatohlávek ?; po třetinách: 0:5, 0:1, 1:11
35:56 GÓL FBC Kutná Hora! 1:17
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #19 Martin Landsmann, asistoval #4 Štěpán Blahník (1:17)
35:28 Vyloučen hráč #4 Tadeáš Kvasnička družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání
34:42 GÓL FBC Kutná Hora! 1:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #66 Jakub Jan Beil (1:16)
34:00 Číslo 74 z Neratovic po promluvě s hráčem soupeře usedl pyšně na trestnou lavici.
33:44 GÓL FBC Kutná Hora! 1:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #14 Daniel Vaněk, asistoval #49 Jiří Švejnoha (1:15)
33:44 Vyloučen hráč #74 Tomáš Slánský družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nesportovní chování
33:31 GÓL Florbal Neratovice! 1:14
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #33 Ondřej Zahálka, asistoval #17 Marek Kostiha (1:14)
33:30 Ze střídačky Kutné Hory je slyšet touha po dvaceti gólech.
32:35 GÓL FBC Kutná Hora! 0:14
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #49 Jiří Švejnoha bez asistence (0:14)
32:27 Další beznadějná střela neratovic.
30:09 Kutnohorský gólman útočí na čisté konto.
29:47 GÓL FBC Kutná Hora! 0:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #69 Štěpán Jaroš bez asistence (0:13)
29:05 GÓL FBC Kutná Hora! 0:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jaroslav Paďouk, asistoval #19 Martin Landsmann (0:12)
27:53 GÓL FBC Kutná Hora! 0:11
26:30 Kutná Hora zase skóruje. Dnes už po desáté.
26:20 GÓL FBC Kutná Hora! 0:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Tomáš Tvrdík bez asistence (0:10)
25:14 GÓL FBC Kutná Hora! 0:9
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #14 Daniel Vaněk bez asistence (0:9)
25:14 Během necelých 2 minut hosté rozvlnili síťku soupeře doknce třikrát.
24:51 GÓL FBC Kutná Hora! 0:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #19 Martin Landsmann, asistoval #5 Tomáš Tvrdík (0:8)
24:14 GÓL FBC Kutná Hora! 0:7
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:52 GÓL FBC Kutná Hora! 0:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #49 Jiří Švejnoha, asistoval #77 Ondřej Lokaj (0:6)
19:52 První přesilovka a hned končí brankou hostů.
19:21 Vyloučen hráč #17 Marek Kostiha družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za hrubost
17:59 Neratovice se stále snaží skórovat, ale marně.
16:00 Nový brankář domácího týmu stále s čistým kontem.
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Patrik Krautschneider družstva Florbal Neratovice
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:54 GÓL FBC Kutná Hora! 0:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jaroslav Paďouk, asistoval #4 Štěpán Blahník (0:5)
11:40 Kutná Hora obstřeluje brankáře soupeřů, ale skóre stále 4:0.
09:29 GÓL FBC Kutná Hora! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #66 Jakub Jan Beil, asistoval #19 Martin Landsmann (0:4)
08:46 Nebezpečná střela kutnohorského hráče - těsně minul.
06:30 GÓL FBC Kutná Hora! 0:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #69 Štěpán Jaroš, asistoval #77 Ondřej Lokaj (0:3)
05:50 Hráč nesoucí číslo 5 z Kutné Hory se nebezpečně vytočil na středu, ale brankář připraven.
04:56 Začínají se ozývat fanoušci Neratovic.
02:56 GÓL FBC Kutná Hora! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #19 Martin Landsmann, asistoval #66 Jakub Jan Beil (0:2)
02:56 Kutnohorští během 1 minuty zvyšují skóre na obrazovce rovnou dvakrát.
02:20 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #69 Štěpán Jaroš, asistoval #66 Jakub Jan Beil (0:1)
00:01 Úvodní buly pro Kutnou Horu.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás u posledního utkání dnešního dne v rámci 5. kola 3. ligy juniorů. Utkají se 2 týmy ze středu tabulky, a to Florbal Neratovice a FBC Kutná Hora.