9:2
    Matteo ŠOMAN
    (Bareš)

ACEMA Sparta Praha D - BLACK ANGELS B 9:2
branky: 12. Adam Bareš, 18. Tomáš Smetana, 25. Radek Hloušek, 27. Tomáš Novotný, 28. Adam Bareš, 30. Adam Bareš, 32. Jan Urych, 34. Tomáš Novotný, 36. Matteo Šoman - 5. Ondřej Bohatý, 20. Petr Staněk; rozhodčí: Tomáš Karbusický - Kryštof Jech; vyloučení: 2 + Martin Severa OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Pecka -2 - Josef Táfl -7, Lukáš Zápotocký ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 7:0
35:57 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 9:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #16 Adam Bareš (9:2)
35:57 Sparta zakončuje zápas ve stylu devátým a posledním gólem tohoto zápasu.
33:33 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #87 Jan Urych (8:2)
33:33 tikitaka jak se sluší a patří... Sparta promněňuje další šanci.
32:20 Vyloučen hráč #45 Tomáš Smetana družstva ACEMA Sparta Praha D na 2 minuty za hrubost
31:27 Střídání brankáře. Nový brankář #64 Lukáš Zápotocký družstva BLACK ANGELS B
31:00 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #27 Tomáš Novotný (7:2)
31:00 And another one bites the dust
29:35 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #16 Adam Bareš, asistoval #47 Daniel Vostřák (6:2)
29:35 Další střela z mezikruží a Bareš dává další gól #monotóní
27:40 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #16 Adam Bareš, asistoval #63 Vojtěch Starý (5:2)
27:40 Sparta znovu odskakuje a můj kolega tak žhaví LoveIsland #SerpentinaBrabencová #VraťteLua
26:34 Timeout BLACK ANGELS B
26:09 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #12 Radek Hloušek (4:2)
26:09 Sparta odskakuje na rozdíl 2 branek Smetanově opeře Gól z První
24:30 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #12 Radek Hloušek, asistoval #45 Tomáš Smetana (3:2)
24:30 Hloušek viděl volno na středu, vystřelil od kruhů a šel slavit rybičkou
23:34 Přihlížející hráč MB schytal přímý zásah do svého miláčka po střela Sparty. #HardcoreFan
22:51 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha D neproměnil #87 Jan Urych.
20:52 Vyloučen trenér Martin Severa družstva ACEMA Sparta Praha D - osobní trest
20:52 Vyloučen hráč #16 Adam Bareš družstva ACEMA Sparta Praha D na 2 minuty za nesportovní chování
19:44 GÓL BLACK ANGELS B! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #98 Petr Staněk bez asistence (2:2)
19:44 Sparta prohrála souboj sekerek na soupeřově půl a Staněk využil její nepřipravenosti a prošel její obranou jak nůž máslem a vymetl víko
17:41 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #27 Tomáš Novotný (2:1)
17:41 Gólman Blaců dlouho odolával sparťanskému tlaku, nakonec inkasoval z crossovky #KdoSiPočkáTenSeDočká
14:40 Orlík běží zavazovat tkaničky. #nezakopnout
12:00 1. třetina je minulostí a máme vyrovnané skóre
11:09 GÓL ACEMA Sparta Praha D! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha D vstřelil #16 Adam Bareš bez asistence (1:1)
10:03 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha D neproměnil #12 Radek Hloušek.
10:03 Hlouškův nájezd zůstal hluchý a neprobudil sparťanské fanoušky k ovacím #podtlakem
09:30 Nejlepší střela Sparty po třiceti metrech stále stoupá #windowbreaker
06:11 Sparta je bez Briane Priskeho bezzzubá
04:53 GÓL BLACK ANGELS B! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #86 Ondřej Bohatý, asistoval #7 Karel Slavata (0:1)
04:53 Black Angels v bílých dresech se ujímají vedení. Aréna jasá štěstím
02:30 Držení míče - 90:10
00:00 Vítame Vás na odpoledním utkání mezi Spartou Praha a Black Angels