• 36 35:19
    5:3
    ()

SummerCamps Tatran Střešovice C - SK Alien Nation 5:3
branky: 20. David Kriegler, 22. Miroslav Prosa, 25. Miroslav Prosa, 31. Mikuláš Rýdl, 32. Albert Cibulka - 19. Patrik Gabriel Hofman, 24. Jan Lipavský, 36. Jan Lipavský; rozhodčí: Albert Roučka - Jan Sysel; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Kvasnica -3 - Matěj Preuss ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 12:15
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Zápas je u konce. 5-3 pro Tatran. Zápas byl o tom kdo byl víc unavený.
35:19 GÓL SK Alien Nation! 5:3
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #71 Jan Lipavský bez asistence (5:3)
35:18 Lipavský vymetl pravý roh Tatranu.
34:00 Alieni začínaj propadávat a Tatran toho hodně využívá.
31:52 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 5:2
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #64 Albert Cibulka, asistoval #67 David Kriegler (5:2)
31:51 Tatran potvrzuje svoji dominanci a dalším gólem zvyšuje na 5-2.
31:44 Prosa zkouší "Michigan", ale neúspěšně.
30:21 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 4:2
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #91 Mikuláš Rýdl, asistoval #58 Lukáš Bulderbergs (4:2)
30:20 Tatran zvyšuje na 4:2 po hezký akci Rýdla.
30:05 Timeout SK Alien Nation
24:54 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 3:2
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #18 Miroslav Prosa, asistoval #68 Jiří Friesz (3:2)
24:53 Tatran si bere vedení zpátky díky zásahu Prosa.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 9:7
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Zápas je vyrovnaný a nudný. Po druhý třetině 2-2.
23:24 GÓL SK Alien Nation! 2:2
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #71 Jan Lipavský, asistoval #93 Tobias Ševčík (2:2)
23:23 Alien Nation vyrovnává díky hezké ráně Lipavského.
21:14 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 2:1
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #18 Miroslav Prosa bez asistence (2:1)
21:13 Tatran jde do vedení díky gólu z přesilovky.
19:27 Vyloučen hráč #87 Patrik Gabriel Hofman družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
19:06 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 1:1
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #18 Miroslav Prosa (1:1)
19:05 A Tatran vyrovnáva skoro po minutě.
18:16 GÓL SK Alien Nation! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #87 Patrik Gabriel Hofman, asistoval #13 Tomáš Šílený (0:1)
18:15 KONEČNĚ máme první gól utkání a připisuje si ho Patrik Hofman z Alien Nation.
17:06 Brankář Kvasnica chytá neuveřitelnou šanci Alienů těsně před bránou.
13:42 Roubíček měl libovou šanci před bránou Alienů, ale míček letí do stropu.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 8:7
12:00 Ukončení 1. části
12:00 Hra se přesouvá ze strany na stranu s menší dominanci Tatranu. Alien Nation měli taky svoje šance, ale Tatran jich měl víc. Po první třetině 0-0.
07:52 Vyloučen hráč #91 Mikuláš Rýdl družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za hrubost
07:52 Vyloučen hráč #30 Matěj Jarkovský družstva SK Alien Nation na 2 minuty za hrubost
07:52 Po strkanici rozhodčí uděluje trest oboum týmům.
06:04 Vyloučen hráč #71 Jan Lipavský družstva SK Alien Nation na 2 minuty za bránění ve hře
00:01 Vítáme vás u dnešního zápasu SummerCamps Tatran Střešovice C proti SK Alien Nation.