45
  • 45 44:10
    Jičín

TJ Baník Žacléř Ženy - FBK Jičín 3:3
branky: 22. Marie Sokolová, 29. Denisa Lipenská, 32. Lucie Sokolová - 12. Adéla Kmošková, 18. Dominika Hančová, 44. Kateřina Stránská; rozhodčí: Eduard Hlávka - Petr Rauer; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Nela Pejsarová 22 - Tereza Chlumská 16; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:10
44:46 Další zranění a opět Grundová... Nyní v péči maséra/zdravotníka
44:29 Konec zápasu a tečovaná střela Žacléře proletěla jen těsně kolem brány Jičína
44:10 Timeout FBK Jičín
43:03 Srovnáno 3:3!!!
43:02 GÓL FBK Jičín! 3:3
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #18 Kateřina Stránská bez asistence (3:3)
42:21 Zákrok dne v podání brankářky Žacléře, která skočila přes šířku brány a zastavila střelu
42:20 Další zdržení v podobě zranění, tentokrát na straně Žacléře... Ač zdravotník dělá co může, turnaj je už nyní zásadně zpožděn
41:18 V druhé polovině třetí třetiny Jičín výrazně zabral ve střelbě na bránu a celkově se dostal před Žacléř
40:44 Timeout TJ Baník Žacléř Ženy
40:05 Žacléř se chystal do samostatného úniku, ale bránící hráčka hostí ji čistě vytlačila z brankové příležitosti
39:08 Teď to lítá opravdu nahoru dolu, skvělý zákrok golmanky Žacléře a neméně dobré střely útočnic Jičína
38:32 Další zranění na straně Žacléře... Hra se nepřerušuje
37:47 Jičín teď v několika dobrých příležitostech... Několik střel do zadního mantinelu a jedna, která nakonec zamířila mezi tyče je málo a Jíčín musí být přesnější, pokud chce otočit vývoj zápasu
36:11 Žacléř v pozici... Střela mimo kasu
34:56 Zápas ve třetí části začal být opravdu zajímavý
34:25 Hráčka Jičína před sebou měla už jen golmanku, čistým zákrokem dobíhající ji obránkyně zastavila
33:00 Byl zastaven a musí vše rozjet znovu, z obranného pásma
32:33 Jičín odhodlaně prostupuje kolem mantinelu do útoku
31:46 Jičín stále na balónu, ale opět je hodně trápí střelba, která jde buď mimo nebo do připravených bloků
31:05 Paradoxně v návaznosti na předchozí komentář - Žacléř se ujímá vedení v zápase
31:04 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 3:2
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #97 Lucie Sokolová, asistoval #13 Nicol Trochová (3:2)
30:31 Žacléř dnes podle dostupných informací hraje o první body do tabulky
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
29:26 Stolek hlásí za dvě přesilovky a celkem nula střel na bránu, dále jeden obdržený gól, v podání Jičína, doufejme že se tato statistika v zájmu atraktivity zlepší
28:52 Je srovnáno a z přesilové hry Žacléře zbývá několik málo vteřin
28:34 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 2:2
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #66 Denisa Lipenská bez asistence (2:2)
28:30 Žacléř v samostatném úniku během vlastního oslabení
28:10 Žacléř vyhazuje z obrany
27:30 Jičín během druhé přesilovky v řadě stále kombinuje, na bránu Žacléře, ale nevyšla ani jedna střela
27:11 Vyloučen hráč #13 Nicol Trochová družstva TJ Baník Žacléř Ženy na 2 minuty za sekání
27:11 Sotva skončilo oslabení, Hančová končí na zemi a na světelné tabuly se nám ukazuje další trest
26:38 Překvapivý protiútok Žacléře během oslabení
26:06 Po minutě přesilovky vidíme kombinaci přes obranu, ale Jičín si vše zkušeně hlídá
25:07 Už to vypadalo, že Žacléř srovná tempo s Jičínem, přichází ale jasná dvojka po faulu na mantinelu a hosté začínají početní výhodu
25:06 Vyloučen hráč #14 Eliška Rychetská družstva TJ Baník Žacléř Ženy na 2 minuty za bránění ve hře
24:58 Křeče na střídačce Žacléře
21:22 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 1:2
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #29 Marie Sokolová, asistoval #19 Denisa Jarošová (1:2)
20:42 Trestné střílení vzhledem k soutěž hezky provedené... Zákrok brankářky - jistý
20:41 Trestné střílení družstva TJ Baník Žacléř Ženy neproměnil #13 Nicol Trochová.
20:41 Bránící hráčka Jičína zahrála ve vlastním brankovišti a bude následovat trestné sřílení
19:55 Útok Žacléře tři na jednoho zakončen útočným faulem, kdy hráčka nezahrála balón, soupeřku ale trefila neomylně
19:07 Grundová se vrátila na hřiště a okamžitě začala rovnat obranu Žacléře
17:18 GÓL FBK Jičín! 0:2
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #88 Dominika Hančová, asistoval #27 Sára Čelišová (0:2)
17:09 Jičín v nebezpečné pozici rozehrává do levého rohu
15:10 Okamžitě po buly přišel útok Žacléře, který ke gólu nevedl
15:00 Střely v 1. části: 5:9
13:50 Grundová od svého "zranění" nepodpořila Žacléř herně... Ale vypadá to dobře, rozdává úsměvy a snaží se spoluhráčky alespoň motivovat
12:40 Na golmanku spadla brána... Co se dneska ještě stane?
11:15 GÓL FBK Jičín! 0:1
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #23 Sabina Hohberg (0:1)
08:36 Střela přímo z rozehry se nezdařila, avšak Jičín stále na míči a útočí
08:35 Vypadá to, že hráčka nebude moci pokračovat ve hře
08:35 Potencionální zranění... I tak především další zdržení, už v tak hodně zpožděném turnaji
06:55 Hráčky Jičína soupeřky na balón moc nepouštějí, když se ale Žacléř přecejen dostane na balón tak to vždy končí střelou
05:35 Jičín zkusil dlouhý nához, Žacléř připraven
04:25 Nemáme za sebou ani pět minut a k vidění bylo hned několik pádů
03:30 Grundová sotva dobíhá na střídačku po otočce, která způsobila bolest ve stehnu
02:50 Jičínská střela skončila po teči nad bránou soupeře
00:55 Dobrý zákrok golmanky, kterou přeskočil balónek a mířil do brány Žacléře... Obránkyně však nenechala nic náhodě a skákavý balónek odpálila