• 45 44:05
    9:3
    Pavlína DROZNOVÁ

FBK Jičín POHODA TEAM B - TJ Baník Žacléř Ženy 9:3
branky: 2. Pavlína Mikolášková, 11. Pavlína Mikolášková, 15. Pavlína Mikolášková, 18. Pavlína Mikolášková, 21. Kateřina Rozsypalová, 32. Dita Špatenková, 41. Dita Špatenková, 44. Pavlína Mikolášková, 45. Pavlína Droznová - 14. Nicol Trochová, 16. Lucie Sokolová, 41. Adriana Fandelová; rozhodčí: Eduard Hlávka - Petr Rauer; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Veronika Samková 11 - Nela Pejsarová 22; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 10:4
44:05 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 9:3
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #27 Pavlína Droznová, asistoval #6 Kateřina Rozsypalová (9:3)
43:38 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 8:3
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #16 Dita Špatenková (8:3)
40:59 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 7:3
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #16 Dita Špatenková, asistoval #27 Pavlína Droznová (7:3)
40:20 Hráčky Žacléře využili rychlého protiútoku a zakončili mezi tři tyče
40:08 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 6:3
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #24 Adriana Fandelová bez asistence (6:3)
31:40 Jíčín se v průběhu druhé třetiny dostával do většiny šancí a v nastoleném tempu hry pokračuje i ve třetí části
31:30 Opraveno!!! :)
31:16 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 6:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #16 Dita Špatenková, asistoval #6 Kateřina Rozsypalová (6:2)
30:00 Střely ve 2. části: 7:2
20:09 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 5:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #6 Kateřina Rozsypalová, asistoval #15 Irena Veverková (5:2)
17:24 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 4:2
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #19 Lea Petrgálová (4:2)
15:34 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 3:2
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #97 Lucie Sokolová, asistoval #13 Nicol Trochová (3:2)
15:00 Střely v 1. části: 14:8
14:51 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 3:1
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #6 Kateřina Rozsypalová (3:1)
13:10 GÓL TJ Baník Žacléř Ženy! 2:1
Branku družstva TJ Baník Žacléř Ženy vstřelil #13 Nicol Trochová, asistoval #66 Denisa Lipenská (2:1)
12:45 Teď jsem něco omylem zmáčkl na počítači, tudíš online bude pokračovat, až poté co to opravím
10:46 Je to jen několik vteřin co hráčky Jičína vstřelily gól... Stihly však golmanku zasypat několika střelami
10:34 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 2:0
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #11 Michaela Dvořáková (2:0)
07:53 Jičín teď přišel vlivem nepříznivých podmínek snižující viditelnost o jednoznačný nájezd... Hráčky ale pokračují dál jakoby nic
03:16 Aktivní bránění golmance ve výhozu zapříčinilo poměrně brzké vyloučení a Žácléř tak má příležitost se dostat do šancí
02:59 Vyloučen hráč #6 Kateřina Rozsypalová družstva FBK Jičín POHODA TEAM B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:30 Hráčky Jičína mají v prvních minutách maximum ze hry, Žacléř spíše sbírá balóny za bránou nebo po nepředvídatelných odrazech
01:18 GÓL FBK Jičín POHODA TEAM B! 1:0
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #99 Pavlína Mikolášková bez asistence (1:0)