2
    Daniela SLÁNSKÁ
    špatné střídání

FbC Skuteč - TJ Jablonné nad Orlicí 1:4
branky: 43. Nathalie Sodomková - 14. Marie Gabrisová, 23. Marie Gabrisová, 32. Kristýna Vondráčková, 33. Marie Gabrisová; rozhodčí: Lucie Krýslová - Jiří Knettig; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Barbora Dusová 20 - Monika Rubešová 20; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:59 Gratulujeme výhře hostí a oceňujeme bojovnost domácích.
44:39 Chyba obrany hostí mohlobýt pro Skuteč být další šancí navýšit brankový rozdíl, ale střela míjí branku a Rubešová chytá míček.
44:16 Zranění na straně domácích, vypadá to, že to není nic váženého.
42:48 GÓL FbC Skuteč! 1:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Nathalie Sodomková, asistoval #11 Adéla Ficková (1:4)
42:48 A ano, Sodomková využívá přesilovku a dává tak naději svému týmu.
42:09 Vyloučen hráč #31 Daniela Slánská družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání
42:09 Zbytečné vyloučení na straně hostí. Tohle je šance pro Skuteč.
41:08 Dusová se snaží vyslat dĺouhým výhozem své hráčky do útoku, míček však skončil na čepeli Jablonného.
40:23 Vondráčková vysílá razantní střelu na Dusovou, ta chytá bez problému
39:25 Mikysková před bránou nezvládla prostřelit brankářku.
38:37 Jablonné zkouší navýšit brankový rozdíl, ale Dusová chytá.
37:53 Bubeníčková komentuje, jsem nevinná! Samozřejmě ze srandy, byla tam sekera, aby obětavě zabránila gólu.
37:52 Vyloučen hráč #30 Denisa Bubeníčková družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
37:30 Bubeníčková v šanci před bránou nezvyšuje skóre
36:50 Dolečková na míčku v útočné polovině, ale nic nevymyslela.
36:13 Standartka domácích končí střelou do prvního hráče ve zdi.
36:05 Mikysková nachází před bránou Gabriskovou, ta však svoji šanci promarnila.
35:10 Shluk před bránou hostí opět nekončí gólem.
33:54 Pražanová výborná třela, s kterou Rubešová bojovala, ale nakonec vyrazila míček a z gólu sešlo.
32:50 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová bez asistence (0:4)
32:50 Gabrisková vybojovala v souboji u mantinelu s Pražanovou míček a dostává míček za Dusovou.
32:06 Další standartka Jablonného, ne však gólová.
31:25 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #19 Kristýna Vondráčková, asistoval #15 Petra Macháčková (0:3)
31:25 Macháčková při standartní situaci nahrává Vondráčkové, která vymetá pravý levý roh a začátkem třetí tetiny zvyšují skóre.
30:30 Skuteč se snaží ve předu vymyslet nějakou gólovou šanci, ale Jablonné je k ničemu většímu nepouští.
30:01 Jablonné vstupuje do třetí třetiny s dvougólovým náskokem, což není komfortní stav utkání pro Skuteč, ale není nereálné vyrovnat a zvrátit výsledek utkání. Musí však Skuteč zabrat, čas se krátí.
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
29:40 Gabrisková vysíá střelu na Dusovou, která bezproblému chytá.
28:55 Jablonné se snaží dostat na útočnou polovinu klidnou rozehrávkou.
27:55 Skuteč opět v šanci, kterou nevyužívá.
27:38 Mikysková si projíždí hřiště a našla volnou Gabriskovou na druhé straně, která přestřeluje prázdnou bránu.
27:30 Skuteč opět nahazuje na bránu, ale opět neúspěšně.
26:45 Skuteč zkouší zvrátit průběh utkání, ale neúspěšně. Druhá třetina se však blíží ke konci.
26:00 Útok Jablonného neměl šanci proti obraně domácích.
25:13 Macháčková vysílá spíše tenisovou střelu, která neměla šanci ani doletět k bráně.
24:45 Skuteč nevyužívá další standartku v rohu hostí.
24:20 vágnerová v šanci před bránou, ale střela není gólová.
23:42 Jablonné se snaží tlačit Skuteč, ale střely nepotkávají bránu.
22:30 Jablonné zvyšuje skóre a dostává se do klidného vedení.
22:30 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #18 Sabina Mikysková (0:2)
21:59 jablonné posílá nepřesnou nahrávku po mantinelu a Kučerová s klidnou hlavou uklidňuje hru v rohu domácích.
20:40 Jurenkové sjíždí míček a Skuteč v gólové šanci, ale Rubešová opět v pozoru.
19:48 Vondráčková ve středním pásmu zkouší přejít mezi dvěma hráčkama, ale zakopává a míček získává Skuteč.
19:12 Rubešová zatím stoprocentní.
18:40 Gabrisková (Jablonné) v šanci před bránou míjí.
17:45 Ficková (Skuteč) zkouší nahazovat míčky, ale neúspěšně.
17:05 Jablonné ztácí míčky ve středním pásmu.
16:09 Mikysková prověřila golmanku Dusovou, která nebyla v plném soustředění a míček chytá až na druhý pokus.
15:10 Uvodní buly vyhrává Skuteč
15:00 Střely v 1. části: 4:11
14:25 Sodomková (Skuteč) ubránila předbrankový prostor.
13:14 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:1
13:14 Gabrisová vymetá horní levý roh od pavučin a otevírá ke konci první třetiny skóre zápasu ve prospěch Jablonného.
11:20 Vondráčková mohla založit krásný útok, kdyby však poslala pěknou nahrávku na Gabrisovou, ta však míček ještě vybojovala, ale střela nebyla uspěšná.
10:17 Jablonné se snaží kombinovat, ale bojují s povrchem hřiště.
07:53 Bubeníčková (Skuteč) skvěle prověřila pozornost Rubešové. Rubešová však chytá bezproblému.
06:30 zápas nabízí sooustu soubojů u mantinelů.
05:39 Standartka Jablonného nevyšla a šel protiútok, který taktéž nevyšel.
04:53 3 střely na Dusovou (Skuteč), která bezproblému chytá.
04:15 Bubeníčková (Skuteč) mohla jít 1-1 na bránu, ale ujel ji míček
03:14 Hra je prozatím nahoru - dolů a většina soubojů skončí vždy v rohu bez zakončení na bránu.
01:00 Rubešová první zákrok.