3:5
    Radim TŮMA
    ()

FBC Pitbulls Kolín - Florbal Neratovice 3:5
branky: 18. Chi Kiet Tran, 23. Tomáš Humpolák, 42. Jan Štípek - 10. Jan Wojnar, 28. Radim Tůma, 31. Radim Tůma, 44. Michal Brnka, 45. Radim Tůma; rozhodčí: Josef Heřmánek - Tomáš Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Lukáš Mareš ? - Tomáš Neckář ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:3
45:00 Díky týmovému duchu tým, zápalu pro hru a odhodlání hráčů Florbal Neratovice vítězí
44:24 GÓL Florbal Neratovice! 3:5
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma bez asistence (3:5)
43:57 GÓL Florbal Neratovice! 3:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #26 Michal Brnka, asistoval #48 Martin Boušek (3:4)
43:00 Atmosféra v hale by se dala krájet, napětí roste se stavem 3:3
41:39 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #69 Jan Štípek, asistoval #12 Jan Vobořil (3:3)
41:32 Timeout FBC Pitbulls Kolín
40:32 Timeout Florbal Neratovice
30:58 GÓL Florbal Neratovice! 2:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #26 Michal Brnka (2:3)
29:42 Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín neproměnil #41 Vítězslav Malínský.
27:42 GÓL Florbal Neratovice! 2:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #89 Jan Wojnar (2:2)
27:42 I přes napjatou atmosféru se Neratovice nevzdávají a vyrovnávají stav na 2:2
26:42 Vyloučen hráč #9 Josef Sadil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
22:46 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #69 Jan Štípek (2:1)
17:22 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Chi Kiet Tran, asistoval #8 Matěj Škramovský (1:1)
14:15  Neskutečné zákroky brankáře týmu Florbal Neratovice hájí čisté konto 1:0
10:49 Vyloučen hráč #12 Jan Vobořil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování florbalky
09:30 GÓL Florbal Neratovice! 0:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #73 Tomáš Neckář (0:1)