13:7
    Aleš KOBZÁK
    (Blažek)

BLACK ANGELS BENFICA - Florbal TJ Kobylisy B 13:7
branky: 1. Aleš Kobzák, 3. Michal Hora, 6. Aleš Kobzák, 7. Jakub Votruba, 9. Aleš Kobzák, 10. Jan Kopecký, 24. Tadeáš Velechovský, 31. Michal Hora, 32. Tadeáš Velechovský, 34. Michal Hora, 40. Jakub Váňa, 40. Tadeáš Velechovský, 45. Aleš Kobzák - 8. Adam Kropík, 15. Daniel Havlíček, 19. Daniel Havlíček, 28. Jakub Zíka, 33. Adam Kropík, 33. Jan Pozler, 36. Dominik Čejka; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:3 + Jakub Zíka 4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Kryštof Ivan Kasha ? - Ondřej Kudrnáč ?; po třetinách: 6:2, 1:2, 6:3
44:45 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 13:7
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #89 Aleš Kobzák, asistoval #11 Jan Blažek (13:7)
44:45 Kopec nám končí na 3 bodech..
40:31 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání
39:48 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 12:7
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #92 Jakub Votruba (12:7)
39:26 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 11:7
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #40 Jakub Váňa, asistoval #22 Jan Kopecký (11:7)
35:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 10:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #87 Dominik Čejka bez asistence (10:7)
33:58 Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS BENFICA na 2 minuty za blokování florbalky
33:19 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 10:6
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #91 Michal Hora, asistoval #22 Jan Kopecký (10:6)
32:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 9:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #28 Jan Pozler, asistoval #87 Dominik Čejka (9:6)
32:38 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 9:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #91 Adam Kropík z trestného střílení (9:5)
31:41 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 9:4
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #3 Tadeáš Velechovský bez asistence (9:4)
30:32 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 8:4
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #91 Michal Hora, asistoval #40 Jakub Váňa (8:4)
27:58 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 7:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #21 David Mühlbach (7:4)
23:47 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #11 Jan Blažek (7:3)
23:22 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za hrubost
18:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 6:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #28 Jan Pozler (6:3)
14:56 Vyloučen hráč #29 Jakub Zíka družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2+2 minuty za sekání
14:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 6:2
12:30 Kopec po výhozu golmana zahrozil, ale Kudrnáč si jeho střelu pohlídal.
09:19 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #22 Jan Kopecký bez asistence (6:1)
09:19 Přeci jen se trefil! Sice z dorážky, ale je to tam!
08:26 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #89 Aleš Kobzák, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (5:1)
07:42 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 4:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #91 Adam Kropík bez asistence (4:1)
07:40 Kopec si sice povodil asi 4 hráče Kobylis, ale balonek poslal maximálně tak do bot obránce. Z následného protiútoku Kobylisy snižují. Kopec, takhle těch 6 gólů nedáš dneska...
06:55 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #23 Adam Havránek (4:0)
05:34 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS BENFICA vstřelil #89 Aleš Kobzák, asistoval #92 Jakub Votruba (3:0)
02:06 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 2:0
00:12 GÓL BLACK ANGELS BENFICA! 1:0