• 36 35:55
    3:4
    ()

FbK Orlicko-Třebovsko B - FBK Piráti Sokol Chrudim 3:4
branky: 5. Matěj Menšík, 16. Alex Jahoda, 29. Alex Jahoda - 18. Hubert Líbal, 21. Filip Šťastný, 29. Kryštof Beránek, 36. Filip Mareček; rozhodčí: Vítek Cvrček - Vojtěch Synáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Pohanka 23 - Jakub Doležal 21; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:2
36:00 Střely ve 3. části: 7:8
35:57 Smolná branka do sítě Orlicka-Třebovska rozhodla zápas a Chrudim si bere 3 body.
35:55 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #70 Filip Mareček bez asistence (3:4)
35:16 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko B
35:00 Poslední minuta zápasu a zatím to vypadá na zaslouženou remízu.
32:59 Oběma týmům pomalu dochází síly, v tomto naročném a vyrovnaném zápase
28:50 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #94 Alex Jahoda, asistoval #2 Lukáš Neumann (3:3)
28:32 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 Kryštof Beránek, asistoval #89 Filip Šťastný (2:3)
25:35 Vyloučen hráč #70 Filip Mareček družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
24:04 Do třetí části vstupujeme s vyrovnaným skóre a čekáme pořádný souboj o body.
24:00 Střely ve 2. části: 7:9
20:45 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #89 Filip Šťastný, asistoval #30 Jan Hanzelka (2:2)
17:28 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #64 Hubert Líbal bez asistence (2:1)
15:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #94 Alex Jahoda, asistoval #81 Matěj Štěrba (2:0)
12:00 Střely v 1. části: 10:10
04:35 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #43 Matěj Menšík, asistoval #34 Vojtěch Herník (1:0)
03:30 Zápas se zatím přelévá z jedné strany na druhou.