6:8
    (Knápek)

Video

FbK Orlicko-Třebovsko B - FBC Sion - DDM Nová Generace 6:8
branky: 3. Ondřej Plašil, 6. Ondřej Plašil, 21. Matěj Moláček, 33. Ondřej Plašil, 37. Pavel Šimek, 45. Ondřej Plašil - 16. Roman Fiala, 17. Václav Smetana, 22. Benjamin Doksanský, 29. František Stejskal, 35. Jakub Novotný, 36. Václav Smetana, 38. Václav Smetana, 45. František Stejskal; rozhodčí: Petr Rauer - Jiří Němec; vyloučení: 4:2 + Daniel Majdjak 4; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Adam Koudelný 19 - Tadeáš Antoš 19; po třetinách: 2:0, 1:4, 3:4
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
44:49 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 6:8
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #22 František Stejskal, asistoval #13 Ondřej Knápek (6:8)
44:49 Nedáš, dostaneš. Vaňous neproměnil ani třeí tutovku a z následného brejku už Stejskal jenom uklízel do prázdné brány.
44:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 6:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #87 Ondřej Plašil, asistoval #91 Jan Vaňous (6:7)
44:29 OT se nevzdává a snižuje.
44:12 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko B
44:12 Vyloučen hráč #31 Jakub Novotný družstva FBC Sion - DDM Nová Generace na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:18 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Herník družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za špatné střídání
39:23 Doksanský proběhl celé hřiště, ale bránu netrefil.
37:37 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 5:7
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #27 Václav Smetana, asistoval #26 Roman Fiala (5:7)
37:37 Smetanova pumelice zapadla do svatyně Adama Koudelného a zase je to o dvě branky.
36:20 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 5:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #18 Pavel Šimek, asistoval #16 Petr Plašil (5:6)
36:20 Pavel Šimek přešel přes tři hráče a snižuje na rozdíl jediné branky.
35:16 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 4:6
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #27 Václav Smetana, asistoval #13 Ondřej Knápek (4:6)
34:35 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 4:5
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #31 Jakub Novotný, asistoval #13 Ondřej Knápek (4:5)
34:00 Antoš si dnes dobře postavil bránu.
32:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 4:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #87 Ondřej Plašil, asistoval #34 Vojtěch Herník (4:4)
32:04 Ondřej Plašil završuje hattrick.
30:00 Střely ve 2. části: 6:8
29:32 Vyloučen hráč #8 Benjamin Doksanský družstva FBC Sion - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání
29:10 Herník minul bránu o parník.
28:30 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 3:4
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #22 František Stejskal, asistoval #23 Radim Horák (3:4)
25:45 Vyloučen hráč #94 Alex Jahoda družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za hra rukou
21:40 Vojty Herníka střela olízla břevno.
21:12 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 3:3
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #8 Benjamin Doksanský, asistoval #26 Roman Fiala (3:3)
21:12 Doksanský odrazem o zadní mantinel srovnává.
20:45 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #67 Matěj Moláček, asistoval #87 Ondřej Plašil (3:2)
20:45 Matěj Moláček vyslal neskutečný dělobuch do šibenice a vrací domácí zpátky do vedení.
20:29 Vyloučen hráč #40 Daniel Majdjak družstva FBC Sion - DDM Nová Generace na 2+2 minuty za sekání
16:47 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 2:2
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #27 Václav Smetana, asistoval #23 Radim Horák (2:2)
16:47 Sion během dvou minut smazal gólové manko a máme srovnáno.
15:53 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 2:1
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #26 Roman Fiala bez asistence (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 11:12
14:22 Marholdova skrýtá střela z půlky nadělala menší potíže.
13:20 Vaňous v další tutovce a opět nedává.
10:42 Koudelný se dnes proměil na Haška.
09:27 Vaňous v tutovce trefuje pouze gólmana.
06:06 Doksanský zkusil střelu z půlky, Koudelný však chytá.
05:41 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 2:0
02:41 Vyloučen hráč #67 Matěj Moláček družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za hrubost
02:18 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #87 Ondřej Plašil, asistoval #16 Petr Plašil (1:0)
02:18 Plašilovská tiki-taka otevírá skóre dnešního zápasu.
01:55 Neskutečný zákrok Koudelného.