8:10
    Tomáš ŘÍHA
    ()

HAGA Pardubice - TD-IS IBK Holice 8:10
branky: 1. Jan Jadrný, 7. Vít Dušek, 16. Filip Zerzán, 23. Adam Luděk Král, 29. Patrik Belej, 29. Ondřej Tušil, 41. Jakub Paďour, 44. Kryštof Zerzán - 2. Tomáš Pražan, 4. Jakub Johanides, 5. Martin Šmíd, 8. Tomáš Pražan, 24. David Petrásek, 33. Jan Vojáček, 38. Matěj Blažek, 39. Tomáš Říha, 41. Štěpán Bolehovský, 45. Tomáš Říha; rozhodčí: Jan Barimov - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Bečka 20 - Aleš Veselý 21; po třetinách: 2:4, 4:1, 2:5
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:13 GÓL TD-IS IBK Holice! 8:10
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #41 Tomáš Říha bez asistence (8:10)
44:00 Haga má minutu a stále jí chybí jedna branka
43:51 GÓL HAGA Pardubice! 8:9
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #77 Kryštof Zerzán, asistoval #69 Filip Zerzán (8:9)
43:51 Bráchové si vyměnili role a snižují
42:50 Timeout HAGA Pardubice
42:42 Haga zatím pod tlakem holických úderníků
42:00 Ohlášeny poslední 3 minuty utkání
40:57 Nevím jestli dokáží, ale syn našeho vlajkonoše Vládi dokazuje, že určitě chtějí!
40:28 GÓL HAGA Pardubice! 7:9
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Jakub Paďour bez asistence (7:9)
40:00 GÓL TD-IS IBK Holice! 6:9
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #22 Štěpán Bolehovský, asistoval #13 Andy Krtička (6:9)
40:00 Třetina snů pro Holice pokračuje, dokáží svěřenci Ondřeje Jiránka s vývojem utkání něco udělat?
39:33 Paďour nastřelil spojnici
38:56 Další třetina po vzoru Áčka v podání našich dorostenců...raději však máme ten druhý typ
38:10 GÓL TD-IS IBK Holice! 6:8
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #41 Tomáš Říha, asistoval #37 Martin Šmíd (6:8)
37:04 GÓL TD-IS IBK Holice! 6:7
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #9 Matěj Blažek, asistoval #33 Jakub Johanides (6:7)
36:37 Zerzán F nyní tak dlouho natahoval, až trefil první blok
35:50 Druhá přesilovka Hagy zatím vypadá stejně jako ta první, tedy nevypadá
34:54 Vyloučen hráč #9 Matěj Blažek družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání
33:07 Golmanský zákrok předvedl trenér Jaroměře za brankou Hagy
32:09 GÓL TD-IS IBK Holice! 6:6
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #55 Jan Vojáček bez asistence (6:6)
30:55 "To je jak když si vaříš výbornej čaj a zaleješ ho studenou vodou" - Mori, druhý golman Hagy
30:23 Dnešní utkání sleduje 28 diváků a náš bubeník, vyvolávač a trumpetista - Vláďa Paďour
30:00 Střely ve 2. části: 14:6
30:00 Haga ve druhé třetině předvedla obrat po vzoru svého A-týmu a ujala se vedení 6:5
29:24 Ročild dopřál holickému golmanovi tzv. jablíčko
28:28 GÓL HAGA Pardubice! 6:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #27 Ondřej Tušil, asistoval #17 Štěpán Koblížek (6:5)
28:20 GÓL HAGA Pardubice! 5:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej bez asistence (5:5)
27:41 Haga z rozehrávky na velkém brankovišti trefuje blok
26:40 Vyloučen hráč #33 Jakub Johanides družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za bránění ve hře
24:04 Právě jsme viděli tzv. Vodrvraždu
23:30 GÓL TD-IS IBK Holice! 4:5
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #19 David Petrásek, asistoval #15 Tomáš Pražan (4:5)
23:14 A nic
23:13 Standartka Hagy
22:29 GÓL HAGA Pardubice! 4:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #16 Adam Luděk Král bez asistence (4:4)
21:40 Paďour nedokázal zastavit rozjetý vlak a míček přeběhl
21:18 Náhradní golman Hagy Moravec si připsal zákrok
20:24 Duo Zerzán F. - Belej motá holické fofrníky ve svém pásmu
17:49 Máme odehráno 17 minut a emoce domácího trenéra již není tak jednoduché číst. Jednoduše řečeno málem brečel, jestli smíchy nebo zoufalostí, to si domyslete každý raději sám
16:39 Brácha mladší trefuje tyč!
15:10 GÓL HAGA Pardubice! 3:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #77 Kryštof Zerzán (3:4)
15:10 Já na bráchu brácha na mě! Picek ani nedozpíval přestávkový song a jeho tým už stihl inkasovat
15:00 Střely v 1. části: 7:13
14:25 Šermířsý miniturnaj pro Holice
13:35 Tyč pomohla také domácímu golmanovi
12:44 Holice ukazují, kdo je jejich coachem, a po jeho vzoru přestřelují branku pokaždé, kdy je to alespoň trochu možné
11:24 "Gól!" a "střelba!" se ozvalo z úst holických trenérů, střela byla, ke gólu mám však blíž i já od stolku
10:17 Tyč za golmanem Holic
09:30 Jan Bečka nyní zákrokem pro diváky, kterým přivodil infarkt, míček však do branky nedojel
08:07 Pokyn Lukáše Picka: To musí bejt slyšet i vedle v hale! (pozn. redakce: vedle v hale se hraje beďas)
07:19 GÓL TD-IS IBK Holice! 2:4
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #13 Andy Krtička (2:4)
07:19 Po snížení od našeho mladičkého střelce Duška tu máme rychlou odpověď a prosazuje se znovu Tomáš Pražan
06:23 GÓL HAGA Pardubice! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #9 Vít Dušek bez asistence (2:3)
04:58 Holice řízené pokyny, kterým rozumí jen Picek a jeho tým, odskakují do dvoubrankového vedení
04:47 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:3
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #37 Martin Šmíd, asistoval #55 Jan Vojáček (1:3)
04:12 Haga po sérii neproměněných šancí z protiútoku inkasuje
03:52 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #33 Jakub Johanides, asistoval #22 Štěpán Bolehovský (1:2)
02:02 S menším zpožděním Zdravíme fanoušky kvalitního florbalu! Souboj hlavního trenéra našeho Áčka na střídačce dorostu proti jeho svěřenci Pickovi začíná
01:53 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:1
00:38 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #62 Jan Jadrný, asistoval #15 Jakub Paďour (1:0)