0

0

0.

FBŠ Všestary / Předměřice - FTC Vysoké Mýto 4:5pn
branky: 17. Filip Peremský, 18. Filip Peremský, 36. Filip Macek, 45. Jan Košťál - 1. Vojtěch Vančura, 10. Patrik Držmíšek, 29. Adam Toman, 37. Šimon Klas, N Filip Jakub Hozák; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Antonín Mareš 22 - Ondřej Kopsa 19, Michal Kurka ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #11 Vojtěch Vančura a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Všestary / Předměřice hráč #17 Stanislav Kraják , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #14 Filip Jakub Hozák a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Všestary / Předměřice hráč #13 Filip Macek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Michal Kurka družstva FTC Vysoké Mýto
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 5:7
44:01 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 4:4
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #16 Jan Košťál, asistoval #2 Tomáš Kopecký (4:4)
43:09 Timeout FBŠ Všestary / Předměřice
36:11 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Šimon Klas, asistoval #68 Jakub Pokorný (3:4)
35:04 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 3:3
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #13 Filip Macek, asistoval #51 Nikolas Dlouhý (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
29:43 Vyloučen hráč #6 Kristián Bodor družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
28:54 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Adam Toman, asistoval #11 Vojtěch Vančura (2:3)
27:44 Vyloučen hráč #42 Filip Peremský družstva FBŠ Všestary / Předměřice na 2 minuty za sekání
17:00 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 2:2
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #42 Filip Peremský, asistoval #16 Jan Košťál (2:2)
16:47 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 1:2
15:00 Střely v 1. části: 10:10
09:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Patrik Držmíšek, asistoval #14 Filip Jakub Hozák (0:2)
00:15 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Vojtěch Vančura, asistoval #68 Jakub Pokorný (0:1)