4:7
    Jan RADOCH
    (Lánský)

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FBC Dobruška 4:7
branky: 29. Matěj Nechvíl, 32. Matěj Nechvíl, 33. Martin Tomášek, 41. Matěj Nechvíl - 1. Matyáš Holanec, 7. Jan Radoch, 9. Jakub Tkáč, 22. Viktor Slavík, 23. Antonín Šimerda, 28. Matyáš Holanec, 42. Jan Radoch; rozhodčí: Jakub Škoda - Jakub Musil; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Pihýr 34 - Jakub Tamáš 20; po třetinách: 0:3, 1:3, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 12:12
41:34 GÓL FBC Dobruška! 4:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Jan Radoch, asistoval #75 Alexandr Lánský (4:7)
41:13 Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
40:46 Dobrušská herní nekázeň stála jejich tým pohodlný náskok.
40:04 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:6
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #20 Matěj Nechvíl, asistoval #23 Martin Tomášek (4:6)
40:04 Pět minut do konce a máme zápletku.
38:50 Vyloučen hráč #10 Jakub Tkáč družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:51 Vyloučen hráč #32 Gabriel Váňa družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
32:42 Hráči Chlumeckého Sokola na začátku třetího dějství vstřelili dva slepené góly a zápas se začíná vyrovnávat. Možná, že si hráči obou celků vše šetřili na závěr.
32:13 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:6
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #23 Martin Tomášek, asistoval #5 Elena Reiszová (3:6)
31:41 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:6
30:00 Střely ve 2. části: 9:16
28:31 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:6
27:02 GÓL FBC Dobruška! 0:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #42 Matyáš Holanec, asistoval #3 Simon Švorčík (0:6)
25:50 Pořadetelé si chystají německou písničku "Schnappi Das Kleine Krokodil" na druhou přestávku. Pouštění písniček je momentálně jejich jediná radost.
22:30 GÓL FBC Dobruška! 0:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #55 Antonín Šimerda bez asistence (0:5)
21:59 Jsem přesvědčen, že i na zítřejším tréninku Doberského A-týmu bude vyhecovanější atmosféra a větší náboj do hry.
21:01 GÓL FBC Dobruška! 0:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Viktor Slavík, asistoval #16 Jan Radoch (0:4)
19:54 Nejsme svědky výraznějšího projevu emocí, všichni na tribuně napjatě vyčkáváme, co si pro nás hráči chystají.
17:55 Panuje tu tak skvělá atmosféra, že je slyšet spadnout špendlík na zem.
15:01 O přestávce halou zněla Helenka Zagorová, zatím nejlepší moment zápasu.
15:00 Střely v 1. části: 3:13
08:52 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jakub Tkáč, asistoval #75 Alexandr Lánský (0:3)
06:29 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Jan Radoch, asistoval #77 Viktor Slavík (0:2)
00:35 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #42 Matyáš Holanec, asistoval #10 Jakub Tkáč (0:1)