• 45 44:21
    2
    Samuel VÍT

FBŠ Všestary / Předměřice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:1
branky: 5. Tomáš Kopecký, 7. Mikuláš Špůr, 13. Filip Macek, 27. Tomáš Cudlín, 39. Tomáš Cudlín - 4. Tobiáš Cejnar; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Richard Klinger 17 - Josef Novák 11; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 7:9
44:59 Doufám, že po dnešním výkonu hráče Rtyně s číslem třináct, uvidíme další tiktok komentují jeho dnešní výkon a neproměněné šance.
44:21 Vyloučen hráč #56 Samuel Vít družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
44:21 Totální brexit v podání hráče Rtyně.
44:03 Peremský v souboji ztrácí florbalku
41:32 Cudlín komentuje svůj trest ,,***** se mi tam postavil"
41:31 Vyloučen hráč #8 Tomáš Cudlín družstva FBŠ Všestary / Předměřice na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:31 Cudlín končí na trestné lavici, je jen škoda, že jsme před zápasem neuzavřeli sázky kdo z hráču se bude muset usadit na trestnou lavici.
41:21 Všestarský gólman chýtá vše co vidí.
40:00 Podle subjektivního názoru stolu zapisovatelů by si měl jeden ze sudích změnit na odloženém telefonu tón vyzvánění.
39:14 Nahrávka takzvaně na slepici od hráče Všestar nevyšla.
38:21 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 5:1
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #8 Tomáš Cudlín, asistoval #13 Filip Macek (5:1)
38:21 Totalní zmatek před brankou Rtyně, míček ale neznámím způsobem do brány doskákal a Všestary navyšují svoje vedení.
38:02 Orlům to teď mezi tři tyče nemíří.
36:59 Akademik Peró může s tímto zakončením jen střílet kuny na zemi
36:00 Míček se proletěl až ke stolu zapisovatelů
35:50 Míček golamovi propal bránu ale bránu o pár centimetů minul.
34:30 Hráč Rtyně zkouší z otočky, ale golman Všestar stále drží svůj tým.
33:31 Z Všestarské střídačky se ozývá ,,však hrál hlavou", hra ale zastavena není.
30:20 Golam z Podkrkonoší to zkouší fotbalově, málem se mu to ale nevyplatilo, pro hosty naštestí Péro šanci neproměnil.
30:00 Střely ve 2. části: 3:4
29:53 Cudlín vyslal míček až na pole, míček tak nejspíše uvidí až řidič traktoru při jarním orání.
28:17 Student obchodní akademie Péro zkouší božský backhand není ale Krtička a netrefuje ani míček ale jen čepel soupeře.
26:24 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 4:1
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #8 Tomáš Cudlín bez asistence (4:1)
26:24 Cudlovi se v hlavě zapojili dva neurony dohromady a jedna mozková buňka nezůstala osamocena a vzpoměl si že má dát gól.
24:30 Švec končí na zemi, faul to ale nebyl, příští trénink asi bude trénovat běh bez pádu.
23:40 Stejsky teď hraje fotbal
23:10 Trenér Rtyně se už chytá za hlavu
22:00 Standa by si měl dát na florbalku trochu lepidla.
20:50 Nebezpečná situace před Všestarskou kasou, míček ale za čáru nedoskákal
19:48 Peremský se bude na příštím tréninku věnovat rozehrávkám.
18:45 Hráč rtyně vyslal míček místo do útočného pásma na vlastní střídačku.
17:17 V hale se objevila Všestarskopředměřická legenda a místní nalejvač Jan Kubec, zvaný Hanys.
16:15 Nikolas poslal krásnou nahrávku, ale žádný útočník všestar nestál kde měl.
15:00 Střely v 1. části: 6:5
12:15 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 3:1
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #13 Filip Macek, asistoval #2 Tomáš Kopecký (3:1)
12:15 Všestary generují takovou tikytaku, že Orlí golman neměl šanci.
10:52 Vyloučen hráč #14 Martin Kejzlar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
10:52 Zdenda se sice do samostatného úniku nedostal, ale vybojoval pro Všestary přesilovku.
09:13 Standa projel celé hřiště i s třemi hráči na zádech
06:56 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #81 Mikuláš Špůr, asistoval #17 Stanislav Kraják (2:1)
06:56 Standa poslal krásnou nahrávku a Miky doťukl do odkryté klece.
04:20 Standa zkoušel z dálky, další gól jsme ale neviděli.
04:03 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #2 Tomáš Kopecký, asistoval #17 Stanislav Kraják (1:1)
04:03 Všestary rychle odpovídají a srovnávají.
03:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #37 Tobiáš Cejnar, asistoval #69 Lukáš Hejna (0:1)
03:25 Po třech minutách zápasu se v hale konečně naplno rozsvítilo
03:14 Vyloučen hráč #51 Nikolas Dlouhý družstva FBŠ Všestary / Předměřice na 2 minuty za špatné střídání
03:14 Všestary neumí počítat do pěti.
02:58 Cudlín se snažil dostat míček do brány ramenem ale neuspěl.
01:35 Koprda sebral míček z hole protihráče, ale golman Rtyně svůj tým podržel
00:49 Krásný zákrok golmana Klingera.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u prvního utkání dnešního dne.