• 45 44:00
    2
    Jan HOJDA

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FbC Hradec Králové B 7:1
branky: 3. Jiří Festa, 25. Milan Dvořák, 27. Jiří Festa, 39. Matěj Nechvíl, 43. Milan Dvořák, 44. Matěj Nechvíl, 45. Matěj Nechvíl - 21. Jan Votroubek; rozhodčí: Lukáš Drahný - Jan Matějka; vyloučení: 1:2 + Jan Votroubek 4; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Petr Pihýr 17 - Lukáš Vojtěch 11, Vojtěch Tlusťák ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:0
45:00 Střely ve 3. části: 10:6
44:20 Hezké gesto fair-play od Votroubka. Přiznal že gól dokopl nohou. Rozhodčí tak gól odvolal a poděkoval mu podáním ruky.
44:00 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 7:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #20 Matěj Nechvíl, asistoval #5 Elena Reiszová (7:1)
44:00 Vyloučen hráč #14 Jan Hojda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování
43:22 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 6:1
42:25 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 5:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #5 Elena Reiszová (5:1)
41:21 Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
38:10 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #20 Matěj Nechvíl, asistoval #23 Martin Tomášek (4:1)
36:42 Hradec je sice na míčku, ale nic zásadního co by ohrozilo branku Chlumce nepředvádí.
33:31 Hradec nic v přesilovce nepředvedl. Chlumec se pohodlně ubránil.
30:55 Vyloučen hráč #54 Jiří Festa družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Vojtěch Tlusťák družstva FbC Hradec Králové B
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
28:33 Hradec po delsší době v plném počtu.
26:33 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #54 Jiří Festa, asistoval #22 Jan Wagner (3:1)
25:41 Vyloučen hráč #18 Jan Votroubek družstva FbC Hradec Králové B na 2+2 minuty za sekání
24:01 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #54 Jiří Festa (2:1)
24:01 Vyloučen hráč #92 Lukáš Vojtěch družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování
24:01 Tak se Dvořák konečně prosadil.
23:20 Hezká akce Hradce brankou nekončí.
20:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #18 Jan Votroubek, asistoval #99 Vojtěch Walter (1:1)
18:45 Dvořák trefil spojnici tyčky a břevna.
18:13 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové B neproměnil #18 Jan Votroubek.
16:50 A opět rychlý Dvořák utekl všem obráncům. Tentokrát už byl gólu blíže. Zvonila tyčka!
15:40 Hradec byl o přestávce polit živou vodou od trenéra Rolína. Je mnohem aktivnější.
15:00 Střely v 1. části: 7:3
14:02 Běží nám poslední minuta 1. třetiny. Hradecký kouč chce po svých svěřencích press po celém hřišti.
09:36 A opět Dvořák! A i teď netrefil zařízení.
08:53 Velkou minelu hradecké obrany trestuhodně zahazuje chlumecký Dvořák.
07:24 Hra se odvíjí bez velkých šancí.
02:37 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:0
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #54 Jiří Festa, asistoval #20 Matěj Nechvíl (1:0)
02:37 Hned první střelou na hradeckou branku se Chlemec ujímá vedení. Z levého křídla se prosadil Festa.
00:59 Na míčku zatím pouze hráči Chlumce.
00:00 Hezké sobotní dopoledne. Vítejte na prvním utkání dnešního turnaje. Video přenos by měl být streamovaný automatickou kamerou na tomto odkazu https://www.ceskyflorbal.tv/login?back=/livestream/s-sokol-chlumec-nad-cidlinou-fbc-hradec-kralove-b-7212la