• 45 44:36
    2
    Lukáš ROČŇÁK

HAGA Pardubice - TD-IS IBK Holice 9:4
branky: 6. Štěpán Koblížek, 8. Filip Zerzán, 15. David Ralaus, 19. Tomáš Stehlík, 21. Štěpán Koblížek, 26. Filip Zerzán, 34. Patrik Belej, 42. Jakub Paďour, 43. Filip Zerzán - 4. Tomáš Pražan, 19. David Petrásek, 20. Matěj Koubek, 31. Štěpán Bolehovský; rozhodčí: Jiří Knettig - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Miloš Kubelka 22 - Aleš Veselý 14, Vojtěch Formánek 2; po třetinách: 3:1, 3:2, 3:1
45:00 Komentář hostů Picek Lukáš (Vedoucí): Velmi laxní přístup a individuální chyby v obranné fázi hry nás stály celý výsledek. Trápíme se v koncovce, trefujeme blokujeme bloky a střílíme ze špatných pozic. Naopak u nás prochází na golmana mnoho střel, které by mohly být zblokované. Gratulujii soupeři, děkuji rozhodčím i divákům.
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
44:36 Vyloučen hráč #60 Lukáš Ročňák družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
44:36 Pizzalukova družina si zahraje početní převahu dlouhou 24 sekund, v níž se bude snažit zvrátit nepříznivý vývoj střetnutí, avšak čas nemá slitování.
42:04 GÓL HAGA Pardubice! 9:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #60 Lukáš Ročňák (9:4)
42:04 Filip Zerzán má dnes, narozdíl od nájezdu na juniorce minulý víkend proti předměřickému Lukáši Volfovi, formu. Nevysoký forvard zapisuje hattrick.
42:01 Vyloučen hráč #13 Andy Krtička družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za bránění ve hře
41:40 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Formánek družstva TD-IS IBK Holice
41:34 GÓL HAGA Pardubice! 8:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Jakub Paďour, asistoval #42 Patrik Belej (8:4)
40:34 Timeout TD-IS IBK Holice
40:34 "Pizzaluk", s novou visáží, na střídačce Holic si bere oddechový čas.
39:22 Nedivil bych se, kdyby jedním z dalších bodu programu holického tréninku byl nácvik přesilových her.
37:57 Vyloučen hráč #62 Jan Jadrný družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
37:06 Haze trochu vázne domluva, dva hráči si při slibné akci zapomněli míček za sebou, podobně jako Brad Marchand v roce 2020 při nájezdu proti Philladelphii Flyers.
34:27 Jeden z holických plejerů si kopl do ležícího předmětu, kterým ovšem nebyl míček, ale hráčova hokejka. Ta naštěstí stále žije.
33:13 GÓL HAGA Pardubice! 7:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej, asistoval #69 Filip Zerzán (7:4)
33:13 Filip Zezán se šikovně proháčkoval mezi obranou Holic, poté vybídl Patrika Beleje, jenž pohotově zavěsil - 7:4.
30:12 GÓL TD-IS IBK Holice! 6:4
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #82 Štěpán Bolehovský, asistoval #5 Matěj Koubek (6:4)
30:12 Holici vlétli do druhé periody skvěle, po dvanácti sekundách snižuje Matěj Koubek.
30:00 Střely ve 2. části: 8:13
28:15 Kapitán Holic vyslal jedovatý projektil, ovšem ten skončil v podobných místech na balkóně, jaké v předchozím klání trefil Filip Peremský. Míček tak nejspíš doletěl až do jedné z několika cílových destinací autobusu MHD, linky č. 15, - Lochenice konzum.
26:10 Hráč č.17 připomínající klubového kolegu Daniela Pravce za mlada posílá střelu tahem, bohužel trefuje břevno.
25:00 GÓL HAGA Pardubice! 6:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #51 Patrik Michal (6:3)
25:00 Nájezdník 69 konečně trefuje konstrukci a zvyšuje náskok Pardubic.
23:20 K baseballu má Haga blízko hráč hraje balonek hokejkou v úrovni prsou, na hřišti vláne chaos. Po domluvě se sudími a kapitány se jen rozehrává z rohu.
22:16 Krtička (neplést s Františkem, jedním ze zapisovatelů tohoto duelu, a zároveň třetím nejproduktivnějším plejerem předměřické juniorky) vylezl z trestné lavice v pravou chvíli a podpoří útok, bohužel z toho nic není.
21:40 Už zmiňovaný Fíla (69) by měl změnit sport. Poslal balonek do vzduchu a v baseballu by to byl zaručeně homerun.
21:21 Pardubický hráč 60 se asi špatně vyspal, dnes mu to na hokejku moc nelepí.
20:16 GÓL HAGA Pardubice! 5:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Štěpán Koblížek, asistoval #15 Jakub Paďour (5:3)
20:16 Vyloučen hráč #13 Andy Krtička družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování
20:16 Haga si říká chci přesilovku nebo gol. Dostávají obojí. Gol padá skrz nohy golmana a hráč 13 Krtička jde sedět na hození kejdy.
19:02 GÓL TD-IS IBK Holice! 4:3
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #5 Matěj Koubek, asistoval #13 Andy Krtička (4:3)
19:02 Maatěj Koubek doráží do prázdné branky. Naštěstí trefuje kuličku.
18:44 Holiký útočník vymetává pavučiny v rohu Pardubické kasy.
18:43 GÓL TD-IS IBK Holice! 4:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #19 David Petrásek, asistoval #55 Jan Vojáček (4:2)
18:18 GÓL HAGA Pardubice! 4:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #14 Tomáš Stehlík, asistoval #28 Marek Lohniský (4:1)
18:18 Dorážka Hagy končí golem. Z tribun se ozvalo cituji: "To bych trefil i já."
15:00 Střely v 1. části: 9:7
14:57 GÓL HAGA Pardubice! 3:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #39 David Ralaus, asistoval #7 Patrik Chaloupský (3:1)
14:57 Tiky taka Hagy vyúsťuje v branku Pardubického klubu.
14:20 Hráč číslo 62 popsal svůj herní výkon slovy cituji: "Ty vole!!!"
13:08 Holice pálí, ale neskutečné reakce golmana udržují Hagu ve vedení.
11:10 Krásný servis Holic, bohužel hráč s číslem 55 posílá kuličku mimo hřiště.
09:40 Akce Hagy končí v ruce golmana, střele chyběla dostatečná razance.
07:01 Haga z protiútoku proměňuje a stav je 2:1.
07:00 GÓL HAGA Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán bez asistence (2:1)
05:25 Totální chaos před kasou Holic. Míček po zemi doklouzal až do branky.
05:24 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Štěpán Koblížek, asistoval #7 Patrik Chaloupský (1:1)
03:17 Po několika útocích  a protiútocích první gol vstřelili Holice.
03:16 GÓL TD-IS IBK Holice! 0:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #19 David Petrásek (0:1)
00:20 Pardubický hráč s číslem 69 Fíla se už zotavil z nevstřeleného nájezdu proti celku Předměřic minulý víkend a podává pěkný výkon.
00:00 Vítáme vás u dnešního 2. utkání v Předměřické hale. Oboum týmům přejeme hodně štěstí.