• 45 44:51
    7:4
    (Geťko)

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FBC DONAP Česká Skalice 7:4
branky: 13. Matěj Nechvíl, 20. Matěj Nechvíl, 24. Milan Dvořák, 26. Milan Dvořák, 29. Matěj Nechvíl, 30. Matěj Nechvíl, 35. Milan Dvořák - 30. Jakub Metelka, 33. Jakub Metelka, 40. Adam Jakl, 45. Jakub Metelka; rozhodčí: Marek Řada - Jan Matějka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Pihýr 21 - Adéla Metelková 31; po třetinách: 1:0, 5:1, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 10:11
44:51 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 7:4
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #11 Karel Geťko (7:4)
41:10 Vyloučen hráč #7 Milan Dvořák družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
39:15 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 7:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #97 Adam Jakl, asistoval #7 Jakub Metelka (7:3)
37:28 Timeout FBC DONAP Česká Skalice
34:48 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 7:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #37 Matěj Nechvíl (7:2)
34:48 Chlumec, ale nic nepřipoští a zvyšuje svůj náskok zpět o bůra!
33:00 Přichází snížení ze strany České Skalice, pořadatelský stůl věří v cumeback. Metelka se zakončuje pod paží Chlumeckého stopera.
32:55 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 6:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #42 Ondřej Lukavský (6:2)
32:33 Vyloučen hráč #7 Milan Dvořák družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
30:32 Nevinný divák právě dostal pohlavek od Skalické nahrávky. Snad je v pořádku.
30:00 Střely ve 2. části: 16:9
29:35 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 6:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #37 Matěj Nechvíl, asistoval #15 Radek Kysilka (6:1)
29:16 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka bez asistence (5:1)
28:29 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 5:0
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #37 Matěj Nechvíl, asistoval #7 Milan Dvořák (5:0)
25:06 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:0
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #20 Martin Tomášek (4:0)
23:30 Dále můžeme vidět učebnicovou ukázku přesípacích hodin. Vlastnictví míčku se střídá každých pár vteřin.
23:04 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:0
20:00 Na papíře by se tento zápas dal popsat názvem známé videohry League of Legends. Obsah tohoto zápasu pak jako můj výkon ve zmiňované hře když dostan top lane. Bližší komentář není třeba.
19:42 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:0
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #37 Matěj Nechvíl, asistoval #99 Filip Kala (2:0)
15:45 Chlumecký hráč nádherně odzbrojil Chlumeckého hráče. Opravdu Barcelona 08/09.
15:00 Střely v 1. části: 12:5
12:36 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:0
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #37 Matěj Nechvíl, asistoval #20 Martin Tomášek (1:0)
12:36 1. gol zápasu. Bohužel jsem ho neviděl, jelikož píšu tyto komentáře na úrovni. Dle slov mého časoměřiče cituji: "Docela pěkný gol!"
11:36 Zvonění tyčí je sice slyšet, ale od branky fotbalové která je postavena za tou florbalovou.
09:49 Oproti minulému vyhrocenému zápasu je toto pěkná změna. Střely lítají, většinou ale mimo hrací plochu.
07:32 Náš realizační tým zatím jen usíná. Všichni se ptají, kdy uvidíme 1. gol.
05:40 Střela Chlumce je krásně vyblokovaná hráčem Chlumce. Opravdu tiky taka jak má být.