• 45 44:49
    14:4
    (Broulík)

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 14:4
branky: 3. David Hladký, 6. Adam Borovička, 8. Daniel Viščák, 12. Adam Borovička, 14. Jakub Šmíd, 17. Jakub Šmíd, 19. Jakub Hlaváček, 20. Sebastian Filip, 28. Marek Boušek, 30. Jonáš Ludvíček, 31. Adam Borovička, 37. Adam Borovička, 43. Adam Borovička, 45. David Hladký - 25. Matěj Vojtíšek, 33. Dominik Appl, 34. Nikolas Brdíček, 36. Michal Tejkl; rozhodčí: Lukáš Filípek - Maximilián Mako; vyloučení: 0:1 + Michal Lerch 4 + TDKU + Dominik Appl 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 14 - David Kempf 5, Vojtěch Krejsa 20; po třetinách: 5:0, 5:1, 4:3
45:00 Střely ve 3. části: 17:7
44:49 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 14:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #24 David Hladký, asistoval #59 Lukáš Broulík (14:4)
44:15 Po hřišti létají florbalky
42:09 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 13:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #25 Jakub Šmíd (13:4)
42:09 Borovička si vstřelil do Letohradské branky 5.gól
41:00 OT zasypává branku letohradu střelama
39:07 Vyloučen hráč #26 Jiří Bureš družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování
36:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 12:4
36:11 Třebovsku se nelíbilo dotahování Letohradu tak si udělali o další gól větší náskok
35:49 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 11:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #77 Michal Tejkl, asistoval #71 Dominik Appl (11:4)
33:43 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 11:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček bez asistence (11:3)
33:43 Brdíček vymetl pavučiny pravého rohu Třebovské branky
32:17 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 11:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #71 Dominik Appl, asistoval #75 Nikolas Brdíček (11:2)
32:17 Legenda Appl dává gól a bere si míček domů
30:58 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 11:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička z trestného střílení (11:1)
30:00 Střely ve 2. části: 12:6
29:01 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 10:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Jonáš Ludvíček, asistoval #25 Jakub Šmíd (10:1)
29:01 OT rychle využilo přesilovku
28:56 Vyloučen hráč #71 Dominik Appl družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2+2 minuty za sekání
28:55 Applovi ujely nervy
27:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 9:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #25 Jakub Šmíd (9:1)
27:00 Jirásek z Letohradu udělal krásný průnik ale branku přestřelil
24:51 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #25 Matěj Vojtíšek, asistoval #16 Filip Adamec (8:1)
24:51 Letohrad konečně dává gól
23:35 Appl starší se inspiroval svým mladším bráchou a dává dělovku z půlky
21:50 Letohrad má velké šance před brankou
19:08 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #31 Marek Boušek (8:0)
19:08 OT našlo skulinku v brance a dává už 8 gól
18:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Jakub Hlaváček, asistoval #25 Jakub Šmíd (7:0)
16:35 OT nesouhlasí s rozhodčím
16:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #3 Aleš Kulhavý (6:0)
15:50 Appl jr. dává jednu dělovku za druhou
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Krejsa družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice
15:00 Střely v 1. části: 10:5
13:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #50 Adam Borovička (5:0)
13:59 Krásná kombinace OT která končí v síti
11:23 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:0
10:00 Zápas je velmi napínavý, plný emocí a událostí
09:10 Vyloučen hráč #40 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice do konce utkání
09:10 Vyloučen hráč #40 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2+2 minuty za nesportovní chování
07:31 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #6 Jakub Hlaváček (3:0)
07:31 OT dává jeden gól za druhým
05:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #59 Lukáš Broulík (2:0)
03:30 Skvělý zákrok gólmana Letohradu
03:00 1. zranění Letohradu
02:09 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0