4:5
    Denis PAAR
    (Paar)

1. FBC Polička - SOKOLI Pardubice B  4:5
branky: 8. Filip Stoklásek, 10. Matyáš Oblouk, 29. Jiří Klusoň, 32. Dušan Zahradníček - 10. Dominik Paar, 12. Sebastian Ševeček, 30. Sebastian Ševeček, 32. Filip Červ, 45. Denis Paar; rozhodčí: Maximilián Mako - Petr Drahoňovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Václav Šafář 19 - Tri Dung Pham 16; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:2
45:00 Komentář hostů Oliva Radim (Vedoucí): Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
45:00 Komentář domácích Dudek Radek (Trenér): Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:49 Timeout 1. FBC Polička
44:49 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #19 Denis Paar, asistoval #39 Dominik Paar (4:5)
31:38 GÓL 1. FBC Polička! 4:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Dušan Zahradníček, asistoval #6 Filip Škorpík (4:4)
31:17 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #33 Filip Červ, asistoval #68 Sebastian Ševeček (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
29:48 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 3:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #27 Daniel Pravec (3:3)
28:12 GÓL 1. FBC Polička! 3:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #17 Jiří Klusoň, asistoval #37 Matyáš Oblouk (3:2)
15:04 Vyloučen hráč #17 Jiří Klusoň družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:00 Střely v 1. části: 5:7
11:26 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #33 Filip Červ (2:2)
09:30 GÓL 1. FBC Polička! 2:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #37 Matyáš Oblouk, asistoval #19 Jakub Petrák (2:1)
09:02 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #39 Dominik Paar, asistoval #33 Filip Červ (1:1)
07:57 GÓL 1. FBC Polička! 1:0
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #5 Filip Stoklásek, asistoval #19 Jakub Petrák (1:0)
02:15 Pardubice zatím hodně tlačí.