4

3

8.

HAGA Pardubice - 1. FBC Polička 6:5pn
branky: 7. Agáta Schejbalová, 11. Lukáš Laco, 19. Lukáš Laco, 34. Lukáš Laco, 41. Lukáš Laco, N Jakub Paďour - 16. Martin Švanda, 19. Dušan Zahradníček, 28. Filip Nunvář, 38. Filip Škorpík, 42. Matyáš Oblouk; rozhodčí: Maximilián Mako - Petr Drahoňovský; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Moravec 11 - Václav Šafář 16; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:2
8 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #15 Jakub Paďour a vstřelil rozhodující gól (6:5).
8 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC Polička hráč #5 Filip Stoklásek , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #31 Jan Buben , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC Polička hráč #19 Jakub Petrák , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #51 Patrik Michal , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC Polička hráč #6 Filip Škorpík , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #80 Lukáš Laco a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC Polička hráč #24 Dušan Zahradníček a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #22 Jan Dašek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC Polička hráč #6 Filip Škorpík a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #80 Lukáš Laco , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC Polička hráč #3 Martin Švanda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #22 Jan Dašek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC Polička hráč #19 Jakub Petrák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #51 Patrik Michal a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
41:21 GÓL 1. FBC Polička! 5:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #37 Matyáš Oblouk, asistoval #7 Filip Nunvář (5:5)
40:18 GÓL HAGA Pardubice! 5:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #69 Filip Zerzán (5:4)
38:05 Vyloučen hráč #69 Filip Zerzán družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
37:25 GÓL 1. FBC Polička! 4:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #6 Filip Škorpík bez asistence (4:4)
34:41 Vyloučen hráč #73 Tomáš Krejsa družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
33:48 GÓL HAGA Pardubice! 4:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #17 Štěpán Koblížek (4:3)
32:00 Vyloučen hráč #37 Matyáš Oblouk družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
27:13 GÓL 1. FBC Polička! 3:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #7 Filip Nunvář, asistoval #6 Filip Škorpík (3:3)
21:07 Oba týmy hrají v plném počtu.
19:07 Vyloučen hráč #73 Tomáš Krejsa družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za hrubost
19:07 Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
18:49 GÓL HAGA Pardubice! 3:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco bez asistence (3:2)
18:22 GÓL 1. FBC Polička! 2:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Dušan Zahradníček, asistoval #6 Filip Škorpík (2:2)
18:22 Parádní únik Dušana Zahradníčka a máme vyrovnáno.
18:02 Na hřišti zůstává ležet Agi Schejbalová, doufáme, že bude v pořádku.
16:16 Polička do druhé třetiny vstoupila aktivněji.
15:46 GÓL 1. FBC Polička! 2:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #3 Martin Švanda, asistoval #24 Dušan Zahradníček (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 6:4
10:42 GÓL HAGA Pardubice! 2:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #12 Vojtěch Červený (2:0)
10:42 Lukáš Laco nádhernou střelou navyšuje vedení Pardubic.
06:22 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #62 Agáta Schejbalová, asistoval #42 Patrik Belej (1:0)
06:22 Agi Schejbalová je dnes první, kdo rozvlnil sítě u branek.
03:47 Haga právě vstřelila gól, který svět ještě nikdy neviděl, rozhodčí však svoje rozhodnutí vzali zpět a gól neuznali, pro úmyslné kopnutí.
02:30 Máme za sebou dvě a půl minuty zápasu, ale zatím nic závratného se nestalo. Na střely zatím 2:2.
00:00 Dobré ráno z poličského gymplu. První zápas byl právě zahájen.