44
  • 44 43:19
    Hvězdy

SOKOLI Pardubice B - FBC DONAP Česká Skalice 6:4
branky: 5. Sebastian Ševeček, 13. Vojtěch Moravec, 17. Matyáš Oliva, 21. Ondřej Markl, 22. Sebastian Ševeček, 35. Tomáš Morkes - 31. Jakub Metelka, 33. Viktor Honzů, 34. Viktor Honzů, 37. Šimon Príbojský; rozhodčí: František Bajer - Daniel Hejna; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 17 - Adéla Metelková 13, Jakub Cibulka 8; po třetinách: 2:0, 3:0, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 9:9
43:19 Timeout FBC DONAP Česká Skalice
41:40 Gólman týmu SOKOLI Pardubice B Vpojtěch Ujec se rozhodl, že zavře svojí klec. Ačkoliv by si většina čtenářů pod touto myšlenkou představila, že předvádí unikátní zákroky, tak tento gólman na to jde zcela jiným způsobem. Střučně řečeno, rozhodl se převrátit svoji bránu a udělat krapet si zmenšit obsah brány.
40:15 Rozdíl dvou gólů. To je to oč tu běží. Teď mají navíc hráči týmu FBC DONAP Česká Skalice šanci snížit v přesilové hře a předvést obrat na styl juniorského týmu SPV Pardbubice.
40:08 Vyloučen hráč #77 Tomáš Morkes družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:24 Tým FBC DONAP Česká Skalice se nevzdává a snižuje na rozdfíl dvou gólů. Co můžeme očekávat do konce zápasu není nic jiného nežli absolutní odhodlanost a bojovnost na stranách obou týmů.
36:52 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 6:4
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #12 Šimon Príbojský, asistoval #42 Ondřej Lukavský (6:4)
36:04 Odchovanec ZŠ Pardubice Polabiny NPOR. Eliáše, Ondřej Markl teď předvedl perfektní indivuduální akci, kdy se mu podařilo ubránit balonek před dvěmi útočícími hráči.
34:30 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #77 Tomáš Morkes, asistoval #96 Lukáš Morkes (6:3)
34:00 Hru, kterou jsme posledních pár minut sledovali je velmi těžké popsat slovy. Jedno vyloučení za druhým a tolik gólů v přesilovce, kolik padlo od začátku třetiny náš realizátorský stolek již dlouho neviděl.
33:41 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #17 Viktor Honzů, asistoval #11 Karel Geťko (5:3)
32:20 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #17 Viktor Honzů, asistoval #42 Ondřej Lukavský (5:2)
32:04 Vyloučen hráč #68 Sebastian Ševeček družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za držení
32:04 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Moravec družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za sekání
31:26 Vyloučen hráč #11 Karel Geťko družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
30:42 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka bez asistence (5:1)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Jakub Cibulka družstva FBC DONAP Česká Skalice
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
21:30 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 5:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #85 Matěj Klapka (5:0)
21:30 Ačkoliv hráč týmu SOKOLI Pardubice B s číslem 68 Sebastian Ševeček střelil totožný gól, jako ten úvodní v tomto zápase, dovolte nám se pozastavit u velmi zajímavé přihrávky hráče týmu SOKOLI Pardubice B s číslem 85 Matěje Klapky. Ten zamaskoval balónek svým pádem, kdy ho takticky přihrál ještě před dopadem (v souladu s pravidly), právě hráči číslo 68.Budeme kontaktovat odloučené redaktory tohoto zápasu, abychom pro vás, věrné fakoušky rychlého a napínavého florbalu, získali vyjádření k této herní taktice. Nicméně mezi experty se proslýchá, že tuto taktiku budou nově praktikovat i hráči "A- týmu" v Superlize.
20:30 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 4:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #99 Ondřej Markl bez asistence (4:0)
18:33 Gólmanka týmu FBC DONAP Česká Skalice Adéla Metelková neuvěřitelně, neuvěřitelně. Právě předvedla perfektní a těžký zákrok spolu s následujícím zákrokem na dorážku, kdy uhasila šanci hráče týmu SOKOLI Pardubice B s číslem 68 Sebastiana Ševečka na druhý totožný gól ze střely z kraje velkého brankoviště.
16:21 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #98 Matyáš Oliva, asistoval #97 Martin Severin (3:0)
16:21 Po krásně sehrané taktické akci zvyšují opět hráči týmu SOKOLI Pardubice B svůj náskok, momentálně již na rozdíl tří gólů.
15:00 Střely v 1. části: 11:6
12:38 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #9 Vojtěch Moravec, asistoval #77 Tomáš Morkes (2:0)
12:38 První gól ve speciálních formacích. Prosadil se tým SOKOLI Pardubice B v přesilové hře, když překombinovali soupeře obdobně, jako císař Palapatine v VI. epizodě Star Wars, když nechal flotilu na odlehlé straně měsíce Endor a tím přelstil Rebely.
11:45 Vyloučen hráč #69 Matouš Myslík družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
10:15 Vyloučen hráč #77 Tomáš Morkes družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za sekání
10:15 Čtyřčlennou formaci budou mít možnost předvést i hráči týmu SOKOLI Pardubice B. Ti si tuto výjimečnou možnost vysloužili sekáním na menší trest.
07:39 Týmu FBC DONAP Česká Skalice se zatím daří usilovně držet čtyřčlennou formaci a nedovolují "Sokolíkům" vytvořit konstantnější tlak.
06:42 Vyloučen hráč #7 Jakub Metelka družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
04:08 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #68 Sebastian Ševeček bez asistence (1:0)
04:08 Týmu SOKOLI Pardubice B se vyplatilo na soupisku napsat i již zmiňované posili z "A-týmu". Příkladem toho je úvodní gól utkání pod taktovkou čísla 68, Sebastiana Ševečka. Ten se na hranici velkého brankoviště otočil a vypálil jednu údernou střelu. Ta by se dala přirovnat k té "poslední střele v zásobníku Semira Gerthana", kterou většinou odstavil auto padouchů.
02:25 Staré pořádky již neplatí. Teď jsme měli možnost sledovat rychlý protiútok týmu FBC DONAP Česká Skalice. Následně byl rozvinut i lehký útočný tlak, nicméně z toho se týmu SOKOLI Pardubice B podařilo dostat.
01:30 Na úvod tohoto utkání jsou vidět zatím jen nadějní hráči týmu SOKOLI Pardubice B.
00:01 A je to tu, zápas zahájen.
00:00 Zdravíme z pořadatelského stanoviště. Po famózním obratu v předchozím zápase mezi týmy SPV Pardubice a Fbk Piráti Sokol Chrudim ze stavu 3:5 na 6:5sn jsou jistě všichni sledující tohoto zápasu napnutí jako kšandy středně zavalitého spoluobčana.