3

2

7.

IBK Holice - HAGA Pardubice 5:4pn
branky: 4. Lukáš Roček, 8. Viktor Pražák, 25. Radek Nešetřil, 41. Viktor Pražák, N Vojtěch Maroši - 5. Lukáš Laco, 26. Patrik Belej, 33. Filip Zerzán, 43. Lukáš Laco; rozhodčí: David Richter - Petr Drahoňovský; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Procházka 34 - Jiří Nerad 23; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2
Komentář domácích Dědič Lukáš (Asistent trenéra): Díky soupeři za velmi kvalitní utkání,
Komentář hostů Fuňk Martin (Trenér): Hráli jsme naprosto dokonale, rozhodl samozřejmě povrch.
7 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #31 Jan Buben , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #21 Vojtěch Maroši a vstřelil rozhodující gól (5:4).
6 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #42 Patrik Belej , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #21 Vojtěch Maroši , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #31 Jan Buben a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #34 Jaroslav Tošovský a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva HAGA Pardubice hráč #80 Lukáš Laco , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #36 Matěj Krám , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #21 Vojtěch Maroši a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Holice hráč #34 Jaroslav Tošovský , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 4:13
44:20 Belej teď zahodil další gólovku...
43:53 Timeout IBK Holice
42:29 GÓL HAGA Pardubice! 4:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #18 Martin Born (4:4)
42:29 A tento taktický tah trenérovi vyplácí a Haga srovnává.
41:49 Haga si přesilovku vylepšuje odvoláním golmana.
41:48 Timeout HAGA Pardubice
41:48 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Maroši družstva IBK Holice na 2 minuty za hra rukou
41:48 A máme tu další přesilovku Hagy - hra rukou.
40:39 Holice znovu odskakují do vedení.
40:31 GÓL IBK Holice! 4:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák bez asistence (4:3)
40:24 Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
40:24 A je po přesilovce, ačkoliv ani doteď nebyla moc znát.
39:40 popáté...
39:25 V první minutě přesilovky zatím borci z Hagy trefují čtyřikrát blok.
38:31 Vyloučen hráč #12 Michal Fliger družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
38:31 Přesilovku si teď vyzkouší i borci z Hagy.
37:35 Hned po návratu z trestné Dašek zahrozil, branku však nevstíil. Za oslabení si však borci z Hagy určitě pochvalu zaslouží.
35:08 Vyloučen hráč #22 Jan Dašek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
35:08 Jen se Paďour vrátil na hřiště, Dašek ho na trestné třídá.
34:05 První minutu přesilovky hráči Holic nic moc gólového nevymysleli.
33:04 Vyloučen hráč #15 Jakub Paďour družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
33:04 Paďour teď dává Holicím šanci k navrácení vedení - příliš mnoho hráčů na ledě.
32:05 GÓL HAGA Pardubice! 3:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #15 Jakub Paďour (3:3)
32:05 Po krásné nahrávce od Paďoura se konečně prosazuje Zerzán. Srovnáno.
31:50 A napočtvrté.
31:06 A napotřetí.
31:00 Nerad teď nadvakrát zachraňuje.
30:01 Honzíček si ve třetí třetině opravuje reputaci a vrací statistiku vyhraných buly na svou stranu.
30:00 Střely ve 2. části: 7:14
29:59 Ve druhé třetině byla Haga jednoznačn aktivnější, vyrovnat se jim však zatím nedaří. Uvidíme obrat po vzoru juniorských hokejistů?
28:25 Honzíček teď trestuhodně promáchl před prázdnou brankou.
26:32 Ze slibné standardky hráči Hagy trefují pouze blok.
25:18 GÓL HAGA Pardubice! 3:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej, asistoval #80 Lukáš Laco (3:2)
25:18 Se střelou Laca si Procházka ještě poradil, na Belejovu dorážku byl však už krátký.
24:29 GÓL IBK Holice! 3:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #8 Filip Procházka (3:1)
24:29 Vojtěch Červený nevyužil totálního námazu od Marošiho, z následné protiakce skóruje Nešetřil a Holice odskakují do dvoubrankového vedení.
22:01 Ze standardky v rohu Haga nevytěžila vůbec nic a navíc ještě přišla o nejtvrdšího obránce v kádru - Agi Schejbalovou.
20:28 Holický kapitán teď trestuhodně ztratil balón na půlce, Zerzán však jeho chybu nepotrestal a vystřelil do rohu.
19:25 Další kvalitní projektil, tentokrát z čepele Patrika Beleje, Procházka však dnes chytá velmi dobře.
17:42 Tvrdý projektil teď vyslal největší fanoušek BK Mladá Boleslav ve vesmíru - Vojtěch Červený, fanoušky Hagy však gólem nepotěšil.
15:59 Stejný hráč vysílá i první střelu této třetiny, Nerad však v pohodě drží balon.
15:01 Úvodní buly ve druhé třetině vyhrává Krám a kazí Honzíčkovi i tuto statistiku.
15:00 Střely v 1. části: 9:4
14:59 Holice teď minutu ostřelovali Neradovu branku, ten však drží.
13:35 Teď se nejdříve vytáhl krásným zákrokem Procházka, při následné protiakci vytáhl těžký zákrok i Nerad.
11:35 Dašek po krásné stahovačce pouze přesetřeluje branku a skóre se tedy nemění.
07:49 GÓL IBK Holice! 2:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #30 Jakub Říha (2:1)
07:49 Koblížek v gólovce trefil pouze blok, z následné Říhovy rozehry se prosazuje Pražák a Holice opět vedou.
04:59 Od prvních vteřin je hra plná nepřesností, což se oba týmy snaží kompenzovat důrazem v soubojích.
04:09 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #42 Patrik Belej (1:1)
04:09 Po krásné přihrávce od Beleje srovnává navrátilec po zranění - Lukáš Laco.
03:07 GÓL IBK Holice! 1:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Lukáš Roček bez asistence (1:0)
03:07 Po fatální chybě v rozehře Hagy se Roček krásně trefuje k tyči a posílá Holice do vedení.
01:30 Oba týmy vystřídaly a to je zatím to nejhezčí, co se na hřišti děje.
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí kapitán David Honzíček a Haga se pomalu snaží dostat na útočnou polovinu.
00:00 Vítejte u prvního zápasu juniorů v roce 2024. V hale je příjemná teplota, časomíra funguje, kávovar jede na plné obrátky.