• 44 43:57
    8:4
    (Nešetřil)

IBK Holice - FbC Sokol Předměřice n/L 8:4
branky: 9. Lukáš Roček, 16. Michal Fliger, 17. Michal Fliger, 21. Radek Nešetřil, 33. Michael Kohl, 40. Viktor Pražák, 41. Michael Kohl, 44. Viktor Pražák - 23. Šimon Zemánek, 26. František Krtička, 30. Jakub Střelka, 33. Jakub Střelka; rozhodčí: Jan Čečetka - Tomáš Marek; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Filip Procházka 21 - Petr Šolc 15; po třetinách: 1:0, 3:3, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 10:11
43:57 GÓL IBK Holice! 8:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #38 Radek Nešetřil (8:4)
40:14 GÓL IBK Holice! 7:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #48 Michael Kohl, asistoval #7 Ondřej Picek (7:4)
39:45 GÓL IBK Holice! 6:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (6:4)
39:18 Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
39:18 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Jošt družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování
32:34 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #44 Jakub Střelka, asistoval #68 František Krtička (5:4)
32:24 GÓL IBK Holice! 5:3
30:00 Střely ve 2. části: 6:6
29:46 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #44 Jakub Střelka, asistoval #91 Šimon Zemánek (4:3)
25:10 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #68 František Krtička, asistoval #85 Jan Tříska (4:2)
25:00 Vyloučen hráč #36 Matěj Krám družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:06 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #91 Šimon Zemánek bez asistence (4:1)
20:51 GÓL IBK Holice! 4:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil bez asistence (4:0)
16:40 GÓL IBK Holice! 3:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #12 Michal Fliger, asistoval #38 Radek Nešetřil (3:0)
15:29 GÓL IBK Holice! 2:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #12 Michal Fliger, asistoval #66 Viktor Pražák (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 7:8
14:59 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Jošt družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
08:34 GÓL IBK Holice! 1:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Lukáš Roček, asistoval #66 Viktor Pražák (1:0)
07:20 Vyloučen hráč #9 Filip Záhrobský družstva IBK Holice na 2 minuty za hrubost