Lukáš VOLF
  • 45 44:45

Lukáš VOLF

FTC Vysoké Mýto - FbC Sokol Předměřice n/L 9:4
branky: 6. Jakub Hrdina, 7. Filip Dlouhý, 7. Jakub Hrdina, 24. Filip Dlouhý, 27. Erik Šigut, 29. Jozef Kandráč, 30. Erik Šigut, 31. Tadeáš Adámek, 32. Martin Ettel - 2. Šimon Zemánek, 8. Jakub Vaculík, 10. Petr Šolc, 42. Adam Jedlička; rozhodčí: Lukáš Picek - David Fröde; vyloučení: 3:4 + Leoš Bárta 4 + TDKU + Lukáš Volf 4 + TDKU; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Michal Kurka ? - Lukáš Volf ?; po třetinách: 3:3, 4:0, 2:1
45:00 Komentář domácích Novák Drahoslav (Trenér): Děkiji soupeři za utkání. n
45:00 Střely ve 3. části: 12:7
44:45 Vyloučen hráč #96 Lukáš Volf družstva FbC Sokol Předměřice n/L do konce utkání
44:45 Vyloučen hráč #96 Lukáš Volf družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2+2 minuty za nesportovní chování
44:45 Vyloučen hráč #88 Leoš Bárta družstva FbC Sokol Předměřice n/L do konce utkání
44:45 Vyloučen hráč #88 Leoš Bárta družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2+2 minuty za hrubost
44:45 Vyloučen hráč #69 Jakub Vaculík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost
44:45 Vyloučen hráč #19 Jozef Kandráč družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
41:50 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 9:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #24 Adam Jedlička, asistoval #69 Jakub Vaculík (9:4)
38:22 Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
36:57 Vyloučen hráč #33 Nikolas Šturza družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
36:20 Vyloučen hráč #27 Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
31:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 9:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Martin Ettel, asistoval #19 Jozef Kandráč (9:3)
30:34 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Tadeáš Adámek, asistoval #8 Erik Šigut (8:3)
30:00 Střely ve 2. části: 5:3
29:07 Vyloučen hráč #7 Václav Tošovský družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:00 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Erik Šigut, asistoval #9 Jakub Hrdina (7:3)
28:52 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jozef Kandráč, asistoval #6 Vojtěch Vančura (6:3)
26:54 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:3
25:23 Vyloučen hráč #88 Leoš Bárta družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za bránění ve hře
25:23 Uvidíme hru 4na4
24:24 Vyloučen hráč #10 Zdeněk Kyndl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
23:32 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Filip Dlouhý, asistoval #10 Zdeněk Kyndl (4:3)
22:03 Volf opět pordžel svůj tým, tygřím skokem skočil a vychytal tak úplně odkrytou bránu
18:00 Volf teď neskutečně podržel svůj tým po krásné kombinaci Mýta
15:30 Dvojitý zákrok Volfa
15:00 Střely v 1. části: 10:6
14:10 Brankáři Volfovi vypadl míček a byla z toho nepřehledná a nebezpečná situace
12:20 Krtička vystřelil backhandem tak metr od brány
10:56 Páťa Držmíšek před bránou dorážel tak nebezpečně, že ani brankář Volf nevěděl, kde je míček a otáčel se za sebe směrem do brány
09:24 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #75 Petr Šolc, asistoval #91 Šimon Zemánek (3:3)
09:10 Skvělý zákrok brankáře Volfa
08:30 Páťa Držmíšek vystřelil z otočky, ale trefil prvního bránícího hráče
07:42 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #69 Jakub Vaculík, asistoval #24 Adam Jedlička (3:2)
07:42 Skvělá souhra Předměřic
06:50 Lukáš Volf předvedl také skvěý zákrok
06:30 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #16 Filip Dlouhý (3:1)
06:10 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Filip Dlouhý, asistoval #7 Tadeáš Adámek (2:1)
05:52 Míša Kurka předvedl skvělý zákrok
05:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #7 Tadeáš Adámek (1:1)
04:10 Bruno Pácha předvedl skvělý blok slibně se rozvíjející akce
01:30 Jakub Hrdina minul odkrytou bránu
01:03 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 0:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #91 Šimon Zemánek, asistoval #88 Leoš Bárta (0:1)
00:01 Buly pro Předměřice